bugün

(bkz: 21 yy da hala msn e giren insan)
msnde cevap vermiyorsa konu acilse telefonla aranmayacağını düşünen salak..
(bkz: msn i açık bırakıp uyuyorum yazan dingil)
büyük ihtimalle kızdır, yalnızdır ve dikkat çekmeye çalışıyordur.
çünkü bilir ki "ordasın biliyoruz bırak numaraları eheh" tarzı iletiler gelecek ve kendince eğlenecektir.
kapat msnini lan o zaman dedirten insandır. bir de bunların 'duştayım' 'uyuyorum, yazma' 'ders çalışıyor' versiyonları vardır ki evlerden ırak. bunlar yüzünden msn kullanmaktan vazgeçeceğim yahu.
(bkz: teknoloji özürlü)
duşa telefonla giren adamdır.
"çok önemli lan bana msnden ulaş" diye msj yazılması gereken insandır.
der meister dir.

yok efendim maçtayım, yok yemekteyim, yok sevişiyorum falan da yazar bu iletisine.
şimdi şey moda;
"önemliyse değil, ÖNEMLiYSEN yaz"..
biraz önce arkadışın iletisinde daha ilginç birşey yazıyordu.

"murat!! beyin gücümle çağırıyorum."

(bkz: izliyorsa bizi selamlar ona)
muhtemelen hoşlandığı ama tek bağlantısının msn olduğu insana telefon numarasını vermek için bahane uydurmuştur.
ezik insandır. en azından facebook'una sıçtım, su içtim, gibi kendini bir bok sanıp milletin onun ne yaptığını merak eden insanlardan değildir. sadece dikkat çekmeye çalşıyordur.
"o kadar önemli bişe olsa polisi ararım ambulansı ararım seni niye arayım." diye msnden cevap verilebilecek insandır.*
sadece telden ulaşılacaksa eğer, "msnin neden açık" diye sorulması gereken kişidir.

-Gelince okuyorum abi!

görende başbakan sanar, herkes ona yazacakta, gelince rapor alacak sanki.

Salak saçma bir durumdur. Hatta birazda reklam kokan haraketlerdir. Ah bu yeni jenerasyon yok mu, öldürüyor beni.
telefonunun olduğunu söyleyen insan.
dün akşam eski bi arkadaşın kişisel ileti bölümünde gördüğüm ibare. kendisi msndeydi ama zaten öyle olmasa ben niye kurcaliim çocuğun iletisini şeysini. bu sanırım "ben meşgul adamım bakın görün işte" falan gibi bi anlama geliyo. pek ilgisini çekmiyo o insanın büyük adam olup olmadığı kişinin ama şimdi başlığı görünce yazmadan edemedim.
''noldu la büyüyünce patron mu oldun ehehe'' diye kendisine sorulası insan