bugün

beşinci nesil bir yazardır kendisi. hoşgeldi. *
almanca: usta.*
rammstein sever yazar.
çok iyi türkçe bilen rus gibi duran arkadaş.
alm. usta, isinin ehli kisi anlamina gelir.
ayrica besinci nesil yazan gurbetci yazarlarimizdan oldugunu düsünüyorum. yazilarinda kivrak zekasini kullanarak tas atmaya calisanlarin taslarini geri yönlendirerek, kafa taslarini patlatan yazarlarimizdan.

kendisine hosgeldinlerimizi sunarak, düsüncelerinden hic bir zaman uzaklasmamasini ümit ediyorum.
popmundo (eski popomundo) arkadaşım.
kendisinden rusça öğrenmeyi hayal ettiğim ama bunu asla kendisiyle paylaşmayacağım master uuser.*
norveççe bilen yazar.
sevsem de son zamanlarda gel bana ayar ver abi diyen yazar.
van'ı yıllar evvel görüp hala aynı kaldığını düşünen yazık yazar kişidir. üzerindeki derin ruhsal hasarı atlatması için bugünlerde oraya tekrar gitmesi iyi olur. göle girer, balık yer, dağlarda korkmadan gezer, rafting yapar.

(bkz: van/@der meister)
van'a gecen sene gidip misafir evinde kalmis, gole girip balik yemis; cikmadik dag birakmamis yazardir. sair entarisinda van'i kotulememis, aklina gelen en kotu iki ozelligini yazmistir. entari kastigi sirada vuku bulan olaylar yazarin istahini kacirmis, "her yer kotu lan!" diyerekten entariyi yarida birakmasina sebep olmustur, yoksa anlatilacak cok onemli guzellikleri de vardir van'in.
-3 karmasiyla duz adam rutbesine kavusmus, 5/17 ortalamasiyla nick altina entry doseyen dibilop.
#3869705 entrysi ile ironi yapmaya çalışmış küçük mücahit. *
klonlanmış ben.
nesli tükenmekte olanlardan.
nick altına en çok yazılanları arıştırsa ve neden neler yazıldığını görse , nick altına yazı yazılmamasını isteyecek olandır..okulu da bırakmasındır..
kısa süreliğine de olsa türkçe klavyenin keyfini çıkaracak hedele.
(bkz: #3906619) entrysi ile beni sandalyeden düşürmüş,gülmekten karnıma kramplar girmesini sağlamış yazar.tarafımdan alkışlanan insan.*
rammsteinseverliğiyle sempatimi kazanmış yazar.
(bkz: zurna)
uzun süre önce konuştuğum bir nevi kader ortaklığımız olan yazardır. denk gelsek de muhabbet çevirsek diye içimden geçirdiğim yazardır. yerinde tavsiyelerinin haklılığını görünce aklıma gelen ilerigörüşlü yazar kişisidir.*
davetine teşekkür ettiğim nezaket sahibi yazar. insan birini savaşa ancak bu kadar nazik ve vakur bir biçimde davet edebilir. lakin bulaşık yıkamak gibi bir derdim var şu an, devrisi gün faşist arkadaşlarım ziyaretime gelecekler zira.
bir türlü ısınamadığım yazar. nedense aşırı heyecanlı gibi geldi.
izmir kızları ile alıp veremediği olan yazar. *
tanışır tanışmaz kaynaşılan yazar. sanıldığının aksine duygulu insandır. * * * * * * *