bugün

radyoda dokunaklı bir şarkının duyulmasıyla ağızdan dökülen sözler.
(bkz: bir de bana sor)
(bkz: sonra da cok pis kusasim var)
"uyuyup hiç uyanmamak istiyorum" ile aynı doğrultuda kurulabilecek cümle.
ne zaman aşkım depreşse içimden geçirdigim söz.
(bkz: o zaman neden icmiyoruz)
(bkz: sözlükte bkz larla sohbet etmek)
(bkz: çok pis sıçasım var)
(bkz: pis sıçmak)
(bkz: sıçmak)
(bkz: tutan mı var !)
genelde söyleyen kişinin gecenin sonunda kör kütük sahoş olup, sağa sola kusacağının bir göstergesi olan söylem... duyulduğu gibi uzaklaşılmalıdır. zira söz konusu kişi başınaza kalır, görürsüz. sonra "lan çok pis içeceğine adam gibi içseydin !" dersiniz ama çok geçtir zaten üstünüz başını kusmuk olmuştur bile...
uzun süre içilmediği takdirde içim içim içilesi gelmesi sonrasında ağızdan dökülen acı veren sözlerdir. ama ya para yoktur ya da zaman. o zaman ancak lafta kalır. kimi zamansa içesiniz olduğu halde yanınıza yandaş bulamazsınız. o da dokunaklı bir durumdur.
akabinde ne vardı bu kadar içecek ah başım diye sağa sola yıkıldığınız dürtüdür.
gec kaldin, cogu tekel bayii kapandı bu saatte diye cevap verilmesi gereken cumle.. yarın insallah...*
*çok pis içesim var.
-al abi.
*pis içesim var, pisletin de getirin.
annenizin yanında söylediğinizde zıkkım iç cevabını almanız muhtemel cümle.
kronik durum.
şu aralar başıma dert olan durumdur. ulan öğrenciliğin gözü kör olsun amk millet özel üniversitelerde ferrarilerle geziyo biz içemiyoruz bile.
(bkz: adaletini sikeyim dünya)
işte günün anlam ve önemini taşıyan başlık. cuma günü bizzat uygulamaya geçireceğim.
(bkz: fuck this shit)
(bkz: grup projeleri intihar/alkolizm nedenidir)
Ertesi gün arkadaşlara "ulan niye dün gaza getirip okadar içirdiniz! " diyecek olan kişidir.

(bkz: sen duble sek rakıyı fondip yapamassın)

Öyle mi lan deyip kendi azınıza sıçarsınız.

(bkz: lan benim sol bacağım nerde)
eyvahlar olsun an itibari ile aklımdan geçen düşünce... efkar yaptım ah ulan ah kıvamındayım.
aşık olunca, can sıkılınca, efkarlanınca söylenilen söz. insanlık hali.
bunu yazmaya gelmiştim.