bugün

Erkeklerde zorda , kızlarda çirkin malın bile alıcısı olur .
eleştirmenin çelişki olacağı kızdır. ne demek çirkin olduğu halde. nefes alsa yeter mantığını benimsemiş hemcinslerim, ayak yapıyor. swh. yemeyin bu numaraları.
Atar canım neden atmasın. Atmaması için bi sebep mi var? Herkes birbirine uygun olmayabilir tabi ama bunu bu başlıkta olduğu gibi aşağılayıcı şekilde yazmak ne haddinize. Empati kurun azıcık bu cümleleri kurarken.

Kusuru olanı aşağılamak neden?
Mahkemeye verilesi kızdır.
Çirkinlikle mesaj atma arasında nasıl bir bağ kurulduğunu anlamadım, çirkinse ölsün mü asosyal mi olsun ne yapsın?
Kime ve neye gòre?

Belki canı sevilmek istiyordur. Bize ne.

Yazsın efendim.
o bir şeymi ben çirkinim yinede yaradana sığınıp atıyorum mesaj.
rica ediyorum sadece mesaj atsın.
buluşma, el ele tutuşma, öbüşme gibi hamlelerde bulunmasın.
Nasilsa sende cirkinsin esitiz diye dusunmustur.
Açılın brad pitt konuştu. Evet.
görsel
Neyse ki içimiz güzel.
Her zaman yaptığım. istemeyen donuzlasın.
Insandir sonucta. Napakh olekh mi?
Farketmez. Çirkin erkeklerle de konuşuyorum ben.
bunu düşünecek birinden çok daha insan, çok daha güzel biridir. anlamıyorum arkadaşım hala bu "çirkin-güzel", "kezban-orospu", "uzun-kısa" kalıplarına neden sokuluyor kızlar? erkek öküz olsa da, kıro olsa da, piç olsa da mesaj atıyor ve buna kimse bir şey demiyor. neden kızlar sürekli ayrılıyor böyle sıfatlara?
Cirkin veya guzel insan insandir ahlaksizligin luzumu yok.
Çirkinler ölsün.
Vur abi sen de vur.
çirkin olduğu halde mesaj atan erkek kadar itici değildir o halde.
Lutfen yapmayin. qusel qislar eqlesin.
kimse yazmamış veriyodur veyahut vurduruyodur.
muhtemelen fizikten çok kişiliğe, güvene ve sadakate önem veren bir erkeğe mesaj atan kızdır.
'çirkin olduğu halde mesaj atan erkek' diye başlık görmediğimiz gerçeği. 'peki kardeşim sen neyine güveniyorsun?' diye sorarlar adama.
hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım allahtan.
insan olduğu için vakit ayırılması gereken kızdır. Çünkü insanların dış görünüşüne göre yargılanması açık bir şekilde ayıptır. Bunu nefes alsın yeter şeklinde yorumlayan hemcinsim elbette olacaktır. Fakat kardeşlerim, kadınlar değerlidir.