bugün

entry'ler (12)

sarışın erkeklerden hoşlanmam diyen türk kızı

ben severim valla.

kızların hoşlanma belirtileri

ortada gayet normal, ciddi bir sohbet varken bile gülmemek için çabalamaları. kızarmaları. gözlerinin ışıldaması, her istenileni yerine getirmeleri. aynı ortamdaysanız üçten fazla kez bakarken yakalama. aşırı aşırı soğuk bir kız olmadığı sürece her şekilde fark edilinebilenecek durum.

balık burcu erkeği

efendim allah'ından bulsunlardır bunlar. bir gün kalkar, kıskanır, kollar, sever ertesi gün 5 kızla iç içe sizi görmez. ölseler atak yapmazlar. illa siz gidip herife adım atacaksınız, "hadi gülüm," "hadi annem," diye itekleyeceksiniz. bir de şu alınganlıkları ve tripleri falan ay ay fena oldum :(

tecavüze uğramış kişi masumdur yalanı

gerçekten ülkemde böyle düşünen vicdansızlar olduğunu gördükçe sinirlenmekten öte, üzülüyorum. çok üzülüyorum be.

matthew daddario

kanında italyanlık ve macarlık olan 1987 yılında doğmuş, oldukça güzel bir çalışmadır kendileri. Şu sıralar shadowhunters dizisinde kendisini ortaya koyuyor. yakışıklılığının ve başarısının devamını diliyoruz.

(bkz: alexandra daddario)
(bkz: malec)

görsel

erkeğin en seksi yeri

gerindiğinde pantolonun üstünden azıcık görünen gri boxer lastiği. hadi eyw.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben sana bu yazıyı değil, bu yazıları yazdım aslında. ama sildim hepsini. yapamadım, bilemedim. kal demek istedim kalmayacağını bile bile. bağırmak istedim duymayacağını bile bile. sevme istedim birilerini seveceğini bile bile. demiştim kendime üzülürsün yapma diye. yaptım yine. sen yapma bari. sen üzme, gel izin ver seni seven olmama.

yazarların zevk alarak yaptıkları şeyler

temiz havada gökyüzüne bakarak yatmak. yanında da sigara. oh...

11 sınıf olanlara tavsiyeler

aşık olun. acı çekseniz bile ygs-lys gelince unutursunuz zaten.

çikolata koklamak

insanı hayatta mutlu edecek küçük, güzel şeylerden bir tanesi.

çirkin olduğu halde mesaj atan kız

bunu düşünecek birinden çok daha insan, çok daha güzel biridir. anlamıyorum arkadaşım hala bu "çirkin-güzel", "kezban-orospu", "uzun-kısa" kalıplarına neden sokuluyor kızlar? erkek öküz olsa da, kıro olsa da, piç olsa da mesaj atıyor ve buna kimse bir şey demiyor. neden kızlar sürekli ayrılıyor böyle sıfatlara?

17 yaşında olmak

büyümekle çocuk olmak arasında sıkışmış bir hayalci olmaktır. bir omuzda gelecek bir omuzda çocukluk