entry'ler (692)

içinden sex machine çıkan hanım hanımcık kız

bastırılmış duygularını dışa vuran kadın profili. dikkat etmekte fayda var robot değilsiniz sonuçta.

norm ender

85 doğumlu, ruhsal hastalıkları olan ve bunlar yüzünden içine kapanık bir dönem geçiren rapçi kişisi. Kendisi içinde biriktirdiği öfkeyi müzikle harmanlayarak önceleri çok daha sert, sonrasında biraz daha uygun bir dille anlatmıştır. iflah olmaz aşırı bir kişiliktir.

Bir var, bir yok. Var olduğu dönemler kanımca ilgili müzik tarzında iyidir. Hakedene attığı dissler serçe parmak acısı gibidir. Bir de haksız olarak ulaşamadığı etlere attığı dissler var.

Yolu açık olsun.

inatçı insanlarla nasıl başa çıkılır

Kendi haline bırakın başa çıkmaya çalışmak saçmalıktır. Bi yerde zaten o evrimini tamamlayıp gözden düşecek bir şey yapar.

atatürk ü veya allah ı sevmemek özgürlüktür

Kendi duygu karmaşasından sıyrılamamış yazar beyanı. Yaratıcısından, kurtarıcısına sevmeden özgür kalmış.

Hıhı öyledir muhtemelen, sevmediğin seni yaratır, sevmediğin refahın için kurşuna göğüs gerer. Senin gibi zibidiler, cips yerken üç kuruşluk aklı ile bunları eleştirir. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. Sevmek bir düğüm değildir, sevmeden özgür kalasın.

türkiyedeki rap savaşları

öyle bir savaş yok, varsa da galibi ceza’dır. norm zamanın aşırı çocuğuydu. artık öfkesini daha sayılır şekilde dile getiriyor.

ben fero, ezhel, reynmen vb. bunlar popüler kültürün parlamaları ipleri birilerinin elinde. sanatçı deme tenezzülünü göstermem kendileri için. bir kaç sene varlar sonra kayıp. yaptıkları işe saygı duyarım orası ayrı.

Edit: ceza da bitmiş. Norm iyidir.

atatürk ü hiç ama hiç sevmiyorum

Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. Böyle bir zorunluluk zaten yok bu ülkede. Ancak saygı duyman gerekir. Atatürk ve o zamanın diğer kahramanlarına. Saygı da duymuyorsan, kanından şüphe edilir.

hermann göring

Yargılama esnasında kendisini öldürebilmesi için ona ilgi duyan bir hayranının günahını alarak gitmiştir. Rahatı için Gardiyanlara ve hayranlarına oldukça pahalı ganimetler bırakmış. Yine bayan bir hayranının verdiği siyanür hapı ile intihar etmiş.

Düşünce yapısı çok pratik ve akıllı bir adammış denilene göre lakin kullandığı uyuşturucu maddeler sebebi ile öngörüsü ve savaş yetenekleri azalmış. Hitlerin kıskacına girince de puştluk yapmış.

iyi bir savaşçıymış.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel
Objelerle uğraşmayı seviyorum.

kaliteli tshirt bulma sorunsalı

Bu sorunu yaşayan henüz kaft ile tanışmamıştır.

ayrılınca intiharla tehdit eden kız

“Banane lan tohumuna para mı saydım?” derseniz vazgeçiyorlar.

mutlu eden basit şeyler

Stresli gecmiş, hafif yorucu bir günün sonunda uzandığım hafif serin yatağım. Gayet mutluyuz.

yurtiçi kargo

hiç şaşmadan bir gönderim dışındaki 8 gönderi geldik yoktunuz şeklinde sonuçlanmıştır. yurtiçi kargo ile çalışan firmaları tercih etmememe sebep. bombok bir firma.

paranın üzerinden atatürk fotoğrafı kaldırılsın

Troll bir fikir. Tutmaz kardeşim, yemez kardeşim. Atatürk düşmanlığından vazgeçin kardeşim. Dünyanın saygı duyduğu insana saygısızlık yapmayın kardeşim.

insanlara bir nasihat bırak

Bol bol okuyun, her çeşitten. Her duyduğunuzu araştırın, hem kendi gözünüzden hem de karşıdaki bakıştan. inceleyin, dinleyin. Kararlarınızı kimi zaman hızlı verirken, kimi zaman demlendirerek verin. Pişman olmayın, pişmanlığı hissedin. Empati kurun, gereğinden fazla olmaması kaydı ile. Mutlu olmayı bilin, elinizdeki ile yetinip daha iyisi için fırsatlar kovalayın. Ancak daha iyisi için dostunuzu insanları veya size hizmet için alın teri döken insanları ezmeyin.

Dinleri araştırın, ideolojik görüşleri araştırın. Her gördüğünüze karşı çıkıp, her gördüğünüzü kabullenmeyin. A ve B den ibaret değil içerik Z ye kadar inin gerekirse. Önünüze gelen bir tabak yemeğe burun kıvırmayın. Afiyetle yiyin sizin için zenginliktir o.

Kendinizi sevin, barışın. Paylaşmaktan korkmayın ya da iyilik yapmaktan. Karşılık beklemeyin, kafanızı onun bunun hayatı ile dolandırıp, güne mutsuz uyanmayın.

Hayat size bahşedilmiş en güzel hediye, doğru kararlar uygun koşulları yaratır. insan olduğunuzu, dünyayı yaşamaya geldiğinizi unutmayın. Dünya da yaşamayın. Dünyayı yaşayın.

tanrı ya sorulacak tek soru

Gerçekten ateş var mı?.

sigarayı bırakmak

Sigara içen bireylerin uygulamaya çalıştığı çoğunlukla başarısız olunan eylem. Başladıysanız az için, uzun süredir içiyorsanız bırakmayın. Sebebe gelince vücudun bağışıklık sistemi uzun yıllar boyunca sigaranın zararı ile harmanlanıp ona ayak uydurur. Yüksek olarak gözüken kanser hastalığının daha çok sigarayı bıraktıntan sonraki dönemde vücudun bağışıklık sisteminin değişmesi ve zayıf düşmesinden kaynaklı olarak yaşandığı belirtilmiş. Ekstra olarak koah ve damar sistemi hastalıkları da buna dahil. Yani başladıysan bırakmak çare değil, çok içmekte fayda değil.

ben özlemedim ki seni kedi özledi

Son feci bisiklet adlı grubun bir parçasında geçen söz benzeri. "hadi ben özlemedim ama kedi özledi" olarak okunmuştur. Merak edenlere. Son Feci Bisiklet - Teslim Tesellüm.

https://youtu.be/uu_C8NgF03s

seri katil olmak için gerekenler

öncelikle hastalıklı bir sebebi olmalı. sonra minimal bir takıntı.

whatsapp durumunda ne yazıyor

bana neden vuydun Milaç.

galatasaray transferini 21 14te duyuracak

Hatalı başlık sanırım 20:14 olacak.

Edit: Galatasaray'a tuhaf bir şekilde gönderme yapan akbilspor başkanının seviyesizliği sebebi ile akbilsporun kuruluş yılı olan zamana gönderme olarak yapılacak bildiri zamanı.