bugün

Asıl amacı merak edilir.
Benimdir efendim.

Ağlattınız. Çok duygulandım.

(bkz: hani izmirin kızları güzel oluyordu)
bu mecradan ulaşmak isterse buradan, telefondan atmak isterse de telefon numaramı yollayabileceğim ve her daim mesajlarını beklediğim kızlardır.
Kendine bakmadan insanların dış görünüşüyle dalga geçip eğlenen, insanlıktan bihaber birine mesaj attığı için üzüldüğüm kızdır, yazıktır.
eğer ''çirkin kız avantajları''na sahipse sorun olmayacak eylemdir.
hadsiz, gerizekalı, mal, aptaldır. allah bilir kendini güzel sanıyordur.
"çirkin olduğu halde mesaj atan kız" aslında çirkin değildir, sana öyle gelmiştir.
görüntü göreceli bir kavramdır ama ben seni görmeden tipsizsin diyebiliyorum, çünkü için çürümüş..
Bilmediğin cevherlere sahiptir ve Ateşlenmiştir.
Güzelliğin göreceli olduğunu idrak edememiş mal beyanıdır.

Kimbilir o çirkin dediğin kız hangi delikanlının kalbindedir.
Guzel diyip mesaj atanin üstünüze milli takim kadrosu kurmaktan iyidir.artik ayirmayin olum guzel cirkin diye.cirkin olsun egosu olmasin yeter.
insan olduğu için vakit ayırılması gereken kızdır. Çünkü insanların dış görünüşüne göre yargılanması açık bir şekilde ayıptır. Bunu nefes alsın yeter şeklinde yorumlayan hemcinsim elbette olacaktır. Fakat kardeşlerim, kadınlar değerlidir.
hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım allahtan.
'çirkin olduğu halde mesaj atan erkek' diye başlık görmediğimiz gerçeği. 'peki kardeşim sen neyine güveniyorsun?' diye sorarlar adama.
muhtemelen fizikten çok kişiliğe, güvene ve sadakate önem veren bir erkeğe mesaj atan kızdır.
kimse yazmamış veriyodur veyahut vurduruyodur.
Lutfen yapmayin. qusel qislar eqlesin.
çirkin olduğu halde mesaj atan erkek kadar itici değildir o halde.
Çirkinler ölsün.
Vur abi sen de vur.
Cirkin veya guzel insan insandir ahlaksizligin luzumu yok.
bunu düşünecek birinden çok daha insan, çok daha güzel biridir. anlamıyorum arkadaşım hala bu "çirkin-güzel", "kezban-orospu", "uzun-kısa" kalıplarına neden sokuluyor kızlar? erkek öküz olsa da, kıro olsa da, piç olsa da mesaj atıyor ve buna kimse bir şey demiyor. neden kızlar sürekli ayrılıyor böyle sıfatlara?
Farketmez. Çirkin erkeklerle de konuşuyorum ben.
Insandir sonucta. Napakh olekh mi?
Her zaman yaptığım. istemeyen donuzlasın.
Neyse ki içimiz güzel.
görsel