bugün

entry'ler (275)

anam avradım olsun

adana ve çevrelerinde içinde çok kullanılır. kullanılırken anlamının düşünüldüğünü zannetmiyorum. tat kaçırıcıdır.
cümle genelde şöyle başlar 'anam avradım olsun ki döverim seni' gibi.

1 60 boyundaki kız

aşırı saçma bir başlık. size ne elalemin boyu size mi kaldı da başlık açtınız, hayırdır?

bal kutusu nedir sorunsalı

pıttıktır efenim.

65bin liraya alınacak otomatik araba

ee yıl geldi 2020. daha deflasyon bile yaşamaışken bu ülkede bu paraya alınacak sıfır araç kalmadı sözlük. malum paramız çok değersizleşti. varsa önerileriniz bu başlığın altında toplanın.

keşke demek

iş işten geçmiştir artık. annemle babam 13 yıl önce boşandı. babam annemi aldattığı kadınla 2 sene sonra evlendi. bu gün bana dedi ki keşke zamanı geriye alabilseydim. keşke lafı ne benim çocukluğumu, ne annemin gençliğini, ne de ailemizi artık geri getirebilir.
kısacası boş bir laftır.

green door

adana'da çok ünlü yeşil kapı diye bir kebapçı var ama şarkıyla bir alakası olduğunu zannetmiyorum.

eski sevgilinin çocuğu ile oynamak

şu anki sevgilimin bir geleceğimiz olmadığını bana alenen söylemesi (kültür farkı yüzünden) ama yine de birbirmizi bırakmaya cesaretimiz olmaması. Ama bir gün ayrılınca kesin başıma gelecek. düşünmesi ciğerimi dağlıyor.

başkent üniversitesi online eğitim skandalı

bu salgın günlerinde inanılmaz derece yetersiz verilen eğitimdir. okulun neredeyse çoğu fakültesi online eğitimi sallamamıştır. elbette ki biliyoruz şuan önem sırasına koyarsak dersler önceliğimiz değil ancak salgından bu yana 2 ay geçti. diğer üniversiteler harıl harıl çalışırken biz daha vizelerimizi bile vermiş değiliz.

seks tabuları

Erkeklerde kadınlara kıyasla daha azdır. Sebebi de klasik türkiye koşulları işte.

sözlük kızları şu an ne yapıyor

Kahve içiyor.

starbucks ın türkiyeden çekilmesi

Corona günlerinde çekilmiştir, hem de jet hızıyla. Starbucks çalışanlarına hala maaş veriyor ku merak ediyorum, bilen varsa yazsın.

emekli albay

Kapı komşum, Az önce internet ve elektrik faturalarını yatırdığımdır.

hostesim sorularınızı alayım

Başınıza gelen en garip yolcu-hostes ilişkisi nedir?

bir kadın için 7 yıl sonra diş fırçalamak

7 yılın pisliğini 1 kere fırçalamayla atamazsın kardeş.

aile evinde sigarayı bırakmak

şu covid-19 karantina günlerinde memlekete dönmüşümdür. evde beni bekleyen emektar annemin yanında içemediğim sigaradır. zira sigara içtiğimi bilse yaşıma rağmen döver ve kendi yeniden sigara içmeye başlar. (bkz: anneden korkmak)

seni uyutmayan nedir

öğlen uyanınca akşam yatamıyorum.

seks yapmak için sevgili ayağına yatan erkekler

duygusal bir çöküntüdedir. aslında psikolojik bir zavallıdırda. çocukluğa inmek gerekir.

küçük memeli erkek

ismini vermek istemedigim bir bey, memelerine silikon taktirmisti kasli gorunsun diye???

aşağıdan gelen suyun yine aşağı gitmesi

yer çekimine yenik üstüm başım.

tiktok piyasasına düşmek

Karantina günlerinde ara ara düşündüğümdür. Sonra vazgeçiyorum ama bir gün indirip oynayacağım.