bugün

daha çok çirkin kızları seksi bulmak şeklinde vuku bulur.
bir atasözü şöyle der;
all the women are same, but eyes different.
(bkz: çirkin kadın yoktur az vodka vardır) sözünü benimsemek.
Herşey ortamdaki ışık ile ile ters orantılıdır.Karanlıkta tüm kadınlar güzeldir ve aynıdır tezini savunanların yaşadığı yaşam tarzı.
(bkz: çirkin kadın yoktur az vodka vardır)
(bkz: zevkler ve renkler tartisilmaz)
(bkz: 78 dogumlu kizlari otomatikman cekici bulmak)
Ortamdaki tüm kızlarla münasebeti olmuş ve artık daha fazlasını isteyen fakat o çevrede başka kız olmadıgında çirkinleri güzel görmeye başlamış yakışıklı insan örneği
Bazen konuşurlar kendi kendilerine "Abi ben napıyorum ya.Bundan kat kat güzelleri bana yazıyo benim takıldıgım tipe bak" ya da " Abi çeşit çeşit hatun varken ben buna niye takılıyorum" derler.
Kızların yorumu şöyle olur bu tipler için
(bkz: Vah vah kıza bak oğlana bak)
ilkokul, bilemedin orta okul siralarinda birakilan kizin, aradan yillar gecince tas gibi bir halde bulunmasidir. ya da yalnizca insanin kendine yakisani giymesidir, ama insanin kendine giydirdigini yakistirmasi da olabilir tabi. * * *
(bkz: ilkokuldaki cirkin kizin ilerde cok guzel olmasi)
güzelliğin yüzde değil yürekte olduğuna inanan erkek tipi.
(bkz: çirkin şansı)
kadının bakımlı olup olayı kurtarma durumu vardır da erkeğin pekala çirkin vardır.
güzel ve çirkin kavramlarının derinliğine dalabilmiş, yüz güzelliğinin gün olup geçeceğini farkedebilmiş. aşmış insan eylemidir. Çirkin kız derken, hangi tür çirkinliğin söz konusu olduğu önem kazanır burda. ilk entryden anladığım kadarıyla çirkin derken kötü huylu, ne biliyim fikren çirkin kızlar kastedilmiş sanırım. çünkü hepimiz biliriz, boku altınla kaplasan gene de boktur o.
(bkz: kafasına poşet geçirmek)
(bkz: ışıklar kapandığında bütün kadınlar güzeldir)
kendisine güvenmeyen erkeklere has bir düşüncedir. bu erkekler hiç bir zaman güzel kızlar ile birlikte olamazlar. Rededilme, aşağılanma korkusu içerisinde oldukları için güzel kızlara yaklaşamazlar bile. çirkin kızlar ile birlikte olur ve onları süper güzel olarak akıllarına yerleştirirler. Yinede çirkin kız yoktur, bakımsız kız vardır.
kızın fotoğrafına bakılarak doğru kabul edilebilir durumdur. gerçekten bazı kızlar evet çirkindir ama inanılmaz fotojeniktirler kanmamalıdır mutlaka yüzyüze karar verilmelidir.
(bkz: ben kalender mesrebim guzel cirkin aramam)
güzelliğin ya da çirkinliğin çok rölatif bir kavram oldugunun en güzel göstergesidir.
bu durumda başlık, başkasının çirkin buldugu kızı, güzel bulmak olmalı.
kendi içinde tutarsız bi ibare. çirkin kızı güzel bulmak nedir abi ya.*
şanstır, lütuftur.. rekabeti azaltır..mutluluğun sırrına erdirir..
(bkz: Shallow Hal)
(bkz: kör atın kör alıcısı olur)
(bkz: aşk)
renkler ve zevkler tartışılmaz meselesidir. zevk işidir yani.
abazanlık üst sınırının toleransın üstüne çıktığını kanıtlayan durum.