bugün

entry'ler (599)

yazar nickinden bulunduğu odayı tahmin etmek

Ekonomiktuvaletkagidi: vincent van gogh'un odası şeklinde

erkeklerin hoşlanma belirtileri

Sırf sizle konuşmak için saçma sapan muhabbetler açıyorsa seviyordur. Yok burdaki asfaltı da yeni dökmüşler, yok yagmur bombası atmışlar vs vs.

gamze akkuş ilgezdi

Mesele rezidans yatlar katlar değil, mesele bunların hepsine sahipken mecliste sol eli havada yemin etmek. Madem eşitlikçisin madem sınıf farkına karşısın, memur maaşıyla kimin bu devirde o kadar mal varlığı var diye sorarlar adama. ikiyüzlü olmaya gerek yok önce indir o elini.

kpss 2015

Gecen sene beni de tırım tırım terleten sınav. Girecek arkadaslara allah kolaylık versin. A grubu adına sınavdan önce ve kurum sınavlarında, mülakatlarda elimden geldigince yardımcı olurum. Hepinize kolay gelsin

yunanistan dendiğinde zihinde oluşan ilk imge

Elinde şimşek olan bir zeus.

öğretmenlerin çok fazla maaş alıyor olması

Mesele öğretmenlerin maaşı değil her platformda ağlamaları. Bölüm öğretmenlerini tenzi ederek konusuyorum. Verilen binlerce kadroya bir kere eyvallah etmiyorlar. Bu ülkede iibf diye bit gerçek var biraz olsun empati yapın. Herkes 60, 70 ile atanacak diye bişey yok.

en seksi saç rengi

Kadınlar için kızıldır. itiraf edin Gottaki ateş tanrısının büyücüsüne hanginiz kaymak istemedi.

trafik kazasıda suratı sıyrılan kadın

Gerçek olmadıgnı düşündügüm görüntülerdir. Hostel filminin bir serisinde japon kızın gözleri gibi kadının gözler.
Ayrıca acmayın izlemeyin görüntüler birçok insan için kaldırılcak gibi degil.

donanım haber forum yazarlarının yaşama amacı

Bir sahaf gibi eski gelenegi devam ettiriyorlardır herhal.

23 haziran 2015 istanbul yagmuru

Maltepede gümbür gümbür hissedilendir. Bir karadenizli olarak Uzun zamandır böle yağış görmemiştim.

yaran futbol spikeri replikleri

"Ben aslında sabrinin frikiklerini beğeniyorum" ömer üründül

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

Ergenlerin toplanıp özellikle 00.00 da entry kasması.

sarhoşken entry girmek

Şu an içinde bulundugum eylem. En son yaptıgımda yüksek lisansta sunumum olan evrimci iktisatla alakalı sayfaları sözlüğe tanım olarak girmiştim. Şu an da özel mesajdan saçmalatmacalara oynuyorum.

yazarların kısa vadede hedefleri

Eğitimlere başlayıp 2 ay içinde bir c4 almak.

dizi karakterlerinin oy vereceği partiler

Haluk-mhp lol.

dd ile geçmek

ilerde göte geleceğnize dalalettir. Bu tanım da rüya tabiri cümlesi gibi oldu.ama bu dd ler adam siker hele ki çapraza kaldı mı ötürrür.

memur maaşı ile utanmadan evlenmeye çalışmak

Yanlış önermedir Bazı memur maaşları vardır 3500 den başlar 5000 e kadar gider öhömm.

neymar da silva santos junior

Az evvel bana durduk yere 1000 lira kazandıran topcu.

ak parti mhp koalisyon hükümeti

ilginç bir şekilde mhp tabanının istemediği koalisyon. bakalım oy verdiğiniz liderler de sizin kadar insiyatif sahibi mi yoksa tutumları mitinglerdeki söylemlerin aksine istemem yan cebime koy mu.

7 haziran 2015 ahmet davutoğlu balkon konuşması

Acaba kendisi mi yapacak yoksa rte ile birlikte mi çıkacak dediğim balkon konuşmasıdır.