bugün

entry'ler (2012)

sözlük kızlarının fotoğrafları

Taş gibi hatun!

Pek Bi beğendim.

lc waikiki

mahalle pazarından hallice giyim kuşam zinciri. eşe dosta hediye almak icap edince senede birkaç kez uğrarım. boxer leri ucuz ve kalitelidir. onun dışında giyim kuşam için bunlarla işim olmaz bedava verseler giymem. götüm giyiyor ben giymiyorum.

istiklal caddesi

an itibariyle taşları üzerinde yürüyebilmek ve gözlerimi kapatıp insan uğultusuna kapılmak için bir çok fedakarlığı göze alabileceğim büyüleyici ortam.

hayvanı öldürüp ismine bayram demek

(bkz: hindistandan yeni gelmiş ses etme)

cuma gecesi sözlükte takılan asosyal ezik

(bkz: playstation sayılır mı)

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

(bkz: faster)

fifa 11

acaba gameranger ile bir turnuva zirvesi düzenlesek nasıl olur kim katılır kaç kişi oynar diye garip garip düşündüren oyun.

sözlükle ilgili istekler

40 sayfalık bir konuya girilen yeni bir entry sol framede belirince üzerine tıklandığı vakit o entynin de bulunduğu son 10 entryi görsek negzel olurdu. millet mersedese biniyor uludağsözlük daha hala şahin kıvamında... yani bu aplikeyşınlardır yetkililerdir gerek yok,basit problemler çözülse önce.

(bkz: uludağsözlük modernizasyon çalışmaları)

ulu sozluk hamachi ile fifa 08 oynuyoruz zirvesi 3

yakın zamanda gameranger ile düzenlenmesi gerektiğini düşündüğüm zirve.

ulu sozluk hamachi ile fifa 08 oynuyoruz zirvesi 3

fifa 2011 in pclerde de next gen olarak çıkacak olması ve fifa10'un pc versiyonunun içler acısı olması gibi nedenlerden dolayı fifa11 çıktıktan ve oyuncularımız fifa11'e alıştıktan sonra yapılması planlanan zirve. kesin tarihi olmamakla birlikte 2010 yılı içerisinde gerçekleşmesi şiddetle muhtemel. hatta yeterli katılımı gerçekleştirebilirsek önce grup maçları ardından finaller şeklinde 2-3 aşamalı kapsamlı bir zirve düşünülmektedir.

sadece gece 12 den sonra entry giren yazar

(bkz: sevişgen yazar)

askere gitmek istemiyoruz

(bkz: sessiz çığlık)

fethullah gülen in varlığından rahatsız olmak

(bkz: hoca efendiyi ayağa düşürmek)

erkeklerin seks düşünmediği anlar

(bkz: yalanlar)

zamunda

torrent aleminin süpermeni.

prototype

hayvani bir final boss a sahip ve inanılmaz derecede uzun olan oyun. hikaye, atmosfer, harika oynanabilirlik artıları arasında fakat böyle bir oyun yapmışken optimizasyon aşkına grafikten kaçılmasa dadından yenmezmiş.

valkyrie

kanımca şimdiye kadar yapılmış en iyi hitler zamanı filmi. koltuklara çivileniyorsunuz, tom cruz göz dolduruyor... mükemmel bir yapım.

god of war 3

e3 de beklemeye değer gelişmelerin açıklanacağı söyleniyor hatta ve hatta bir demonun olabileceği bile söylentiler arasında, umarız aceleye gelmez umarız 2.5 yıllık beklenti yerini bulur. e3 için geri sayıma başladık...

project trico

ico ve shadow of the colossus yapımcılarından yeni şaheser daha. trailer ile ağzımızı açık bıraktılar bile, iple çekiyoruz. ayrıca izlediğimiz videonun tamamının e3 de gösterileceği söyleniyor.

virüs girmesin diye modeme prezervatif geçirmek

(bkz: port açılsın diye modeme geçirmek)