bugün

entry'ler (2902)

ilk buluşmaya takım elbise çiçekle giden erkek

Sadece etkilemek için ve ciddi olduğu izlenimini vermek isteyen erkek de olabilir, niyetini kendisi dışında kimse bilemez.

erkekleri çekici yapan detaylar

Duygusunu, düşüncesini dürüstçe ifade edebilenleri varsa; oldukça çekici bir detaya sahiptirler ama altını çiziyorum dürüstçe!

sözlük kızlarının en az 80kg olması

Gönüller bir olsun yahu ne önemi var! Denilecek Bi durum sadece *

karışık kuruyemişin en önemli unsuru

Tabi ki ağzı açılmamış fıstıklardır. *

pazar kahvaltısı

Mönüde Salçalı yumurtanın özellikle olduğu kahvaltı günü demektir.

mercedes benz

Gla modeline niyetliyim bakalım nasip..

soruya soruyla cevap vermek

Yapanın Ağzına ıslak odunla vurma isteği uyandıran eylemdir.

yaş pasta

Bi kestaneli pasta olsa da yesek dedirten pastalardır.

paraya olan yaklaşımınız

Ne pinti olacaksın ne müsrif, hele ihtiyacı olana yardım ettikçe para bana kolaylıkla her yerden gelir.

ev temizliği

(bkz: Nankör)

çocukken sanılan şeyler

Herkesin iyi olduğunu sanardım, halbuki iyilik ne kadar göreceli Bi kavrammış, tuhaf.

en güzel özelliğiniz

Bir çok güzel özelliği taşıyor oluşum.
E tabi bir de mütevazi oluşum. *

kolye takan erkek

(bkz: Kıro)

bebek arabasından düşen çocuğuna vuran herif

O adamı alacaksın Tokat manyağı yapacaksın.
(bkz: yer misin yemez misin)

kızların evlenmek için bakir erkek istememesi

Çok normal bi istek nitekim erkeğin gözü açıldıktan sonra içinden ne çıkacağı belli olmaz.

kendi kendine konuşmak

Abartılmazsa bazen rahatlatan bi eylem. Mesela;
(bkz: Boş sandalye tekniği)

kokoreç

iyi yapan yerlerin sayılı olduğu çok sevdiğim yiyecek. *

yaşlılardaki siklememezlik

Yaşananlar film gibi ve ürkütücü evet ama resmî kaynaklarca ne deniyorsa uymamız gerekiyor. Biz yaşlıları korumak için evdeyiz onlar geziyorlar diye, onlar bilinçsiz davranıyorlar diye lütfen kendi yapmanız gerekenleri bırakmayın. Onlarla da güzel dille konuşmaya anlatmaya çalışın ama dinlemiyorlarsa da bırakın.
Bizler bilinçli Bi çoğunluk oluşturursak bu illeti en az hasarla belli Bi seviyede bağışıklık kazanarak atlatacağız, buna inanıyorum.
Allah hepimizin yardımcısı olsun..

atakan kayalar

Bu çocuğun zeka derecesi nedir ne değildir bilemem ama duygusal zekasının 10 yaşındaki bir çocuktan farksız olduğunu ve hatta annesine olan tavrından anladığım kadarıyla yaşıtlarından geri olduğunu söylemek hiç de abartılı olmaz sanırım. Sonuç itibariyle acilen pedagojik bir destek verilmesi gerekiyor reklam malzemesi yapıncaya kadar, nitekim o yaştaki çocuğun bahsettiği şeyleri özümsemesi mümkün değil.
hadsizliği normalleştirir ve patolojik bir narsist olur bu çocuk başka da bişey olmaz..

kelimelik

oyundan keyif alan ve iyi oynayan arkadaşlarla oynayabileceğim, yıllardır telefonumdan silmediğim, keyifli oyun. (Mesaj özelliği kapalı)