bugün

entry'ler (767)

sözlük yazarlarının itirafları

arabanın yan aynasını başka bir arabanın yan aynasının yanından geçerken zonk!! diye birbirine sürttüm sözlük .hemde servisten aldığığım günün ertesi. sinisice kaçtım olay yerinden,, kocamada söylemediğim gibi; görüp üzülünce bende çook üzülmüş ve şaşırmış numarası yaptım sözlük.

mini çakal

barış atar ın hüüüp diye bir çırpıda okunup biten kitabının adı. kitap köşede çizdiklerinden derlenmiş ,biraz daha çerçeveyi genişletse yeni bir umut sarıkaya vakası olabilir.

prometheus

konusunu okuyunca heyecanlandığım ama izleyince hayal kırıklığı yaşadığım film.

--spoiler--
filmde "mühendisler" bizi yarattı ; peki onları kim yarattı? gibi bir replik vardı sanırım.
en çok beğendiğim diyalogtu
--spoiler--

tuğba özerk

''sonradan zengin olmuş esnaf karısı saç rengi'' nden kurtulmuş sanatçı. kahverengi yakışmış doğru yolu bulmuş kişi.

kadınları itici yapan detaylar

70 kilonun üstü olup denizde havuzda tanga giymek .. bunu türk kızlarından çok ecnebiler yapıyor olsun onlarda kadın *

1 60 boyundaki türk kızının müthiş özgüveni

20 cm lik topuklarla 1 80 olup; türk erkeklerinin boy ortalamasından * * azcık yüksek olmasından kaynaklanan özgüvendir.

yaşam kanıtı

tırt bir film adı. izlenmemesi gereken bir filmdir. boşa vakit.

toz

onur mete nin yenii şarkısı sanıp yanıldığım; aslında emre kaya diye yeni bir şarkıcının söylediği şarkı. çok beğendim dinlemelik şarkı hele de şu dizede pek nağmeli söylüyo çocuk ;
''inkar etme nolur yalan mıydı söyle hadi .....''
yok yok diyesim geliyor o kadar içten..
kısaca sevdik .. başarılar

tülay lale

tl tasarım birincisi. tek başına tasarlanmadığı; bir şirket olarak tasarlandığı tülay hanımın vurgularından anlaşılıyor.

ovaryum

içinde bir de kist barındıyorsa tatından yenmez organ. ağrıtır sızlatır . çok fenadır çok!

pelin körmükçü

yaşını hiç göstermeyen beyaz show konuğu. dünyalar tatlısı bir de kızı vardır.

yalın

''tarz uğruna rezil olmak'' bu olsa gerek. öyle gömlek mi giyilir şakirt!

alessandra ambrosio

sivilce gibi duran karnıyla şu an beyaz show a konuk gebe kadın.

banker bilo

bilonun nişanlısıyla basılınca '' kahrolası maho sevemez mi!? '' diye yakınırken gülme krizine sokan filmdir. candır . izleyin izlettirin. eski istanbul a da şöyle bir hasretle bakının efem!

terra nova

konusunu işitince heyecandan durumadığım, hemen indip 3 bölümünü tek solukta izlediğim ama "çok çoook"" üzülerek beklentimi kursağımda koyan dizi. izlenir elbet ama kurgusu daha zekice kurgulanabilir di; çünkü malzeme süper. bakalım devamı gelecek yorumlarımın.

çiğ köfte

patatesli de yapılır . hatta etli diye kakalayabilirsiniz tadanlara o derece belli olmaz arada ki fark.

benefit

renkli nemlendiricisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim kozmetik markası.

megan fox un yanındaki kadının memeleri

50 yaş üstü üzeri buruşmaya yüz tutmuş * memelerdir.

megan fox

cidden bok atılacak kadın değil hoşmuş bunu bok atmaktan saymayarak şu tespiti yaptım; hakkaten ama cildi bariz bozukmuş, yani delik delik bunu ben mi fark ettim acaba gün gibi ortada çünkü!

mükemmel pilavın sırrı

önceden ıslatılmış pirinç kullanacaksanız ölçü 1 e 1,5 dur. önce harlı ateşte (2dk) sonra kısık ateşte pişirilmesi gerekir ki tane tane olması bu nedenden olacaktır.