bugün

yazarların şu an yapmak isteyip yapamadıkları şeylerdir. misal kendimden örnek veriyorum
uyurken yorganı boynumuza kadar iyice bastırıp içeri osurup, sonra nasıl koktuğunu merak edip yorganı aralamak.
Sigaram bitti, çok fena bir ağırlık var bakkala kadar bile gidemiyorum.
banyo. Bi girdik mi bir buçuk saat sürücek şimdi.
Rastgele birini arayıp tanışmak (bkz: öğrenciyiz)
ders çalışmak. ardından banyo yapmak. evet çok üşengecim.
(bkz: aramak) . onu.
bitirmem gereken ve bir türlü başına oturamadigim projem.
Hisler doğrultusunda yapmak istediklerim beni engelleyen sebeplerden ötürü birden yapmak istediklerimi yapamıyorum sözlük. Sebeplerim bir şeylerin geç olduğunu düşünmem, artık kimseyi pişman etmeme ve kaderin bana oynadığı bir takım oyunlar da var. Şu sıralar sınandığıma çok eminîm gerçekten çok zor. Bunların yanında harika(!) bölüm derslerimin de bastırmasıyla harika anlar yaşıyorum. Umarım bir şeylere karar vermede, ya da düşünmeyi kesmede çok geç kalmam. Beklemek zor sözlük aslına bakarsan ne beklediğimi de bilmiyorum. Bence sorun beynimi kemiren bilgi sürüsü ve onların çarpışması. Aklım firarda kalbim darda özetle.
Basketbol oynamak.
yazarların önceden yapıp şimdi yapmak istemedikleri şeyin daha mı iyi olacağını düşündürtmektedir. vay efendim önceden yaptıkları varmış da neden şimdi yapmak istemezmiş de bilmem ne.
Silah ile fotoğraf çekip facebookta paylaşmak.
misal şu an formatı siktir edip, ergence bir hareketle her entryi anan la bitirmek istiyorum.
sahile inip gün doğumunu izlemek.
Sigara içmek.
rüya görmek istiyorum ben sözlük. uyandığımda bu sefer yüzümde gerçek bir gülümseme olsun...
denize doğru yokuş aşağı koşarken falezden soğuk sulara atlamak.
Şey mesaj atsaydi... Neyse neyse yok birşey, sahilde koşarak avazım çıktığı kadar bağırmak.
Alıp basimi uzaklara gidesim var.
seks. ne kadar ilginç demi.
motorla ege ve akdeniz sahillerini dolaşmak işte tam da bunun için bir motor sahibi olmak.
kuzumun yanında olup onu yemek, öpmek, sevmek.
Buz gibi bir duşa girmek. Ama üşeniyorum. Neyse sabah yaparım artık hiç kalkasım yok.
Dağı taşı sikesim var sözlük... (bkz: affedersiniz ama yani)
bir konserde olmak.
ona şöyle kocaman sarılmak istyorum.gözlerim kapatıp kokusunda uyumak istiyorum ama iki yıl önceki haliyle pislenmeden önce yani.