bugün

entry'ler (474)

sivas köftesi

en lezzetli köftelerdendir. sivas'a yolu düşenlere tavsiye ederim.

insan karşıdakini kendisi gibi bilir

doğruluğuna en çok inandığım ve çok sevdiğim sözdür.

victoria press

şu sıralar heyecanlı yazar. umarım yeni okulunda her şey beklediği gibi olur ve umarım çok güzel günleri geçer. şimdiden başarılar diliyorum.

jarrus

iyi niyetli yardımsever yazar. böyle yazarları görmek istiyoruz sözlükte.

dünyanın en güzel kızı

(bkz: reyhanna).

oytunkaran

her seferinde oyunkurtaran diye okuduğum nick. kendini tanımıyorum ama doğum günüymüş, kutlu olsun.

nenecirt in adam olması

benedict diye okuyup aklıma gece gece sherlock dizisini getiren başlıktır.

çorap giymek

şu mevsimde bile severek yaptığım eylemdir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

bitch better have my money.

köylerdeki ilginç lakaplar

yılankırkan.

entry numarası sallama

(#21461).

23 yaşında üniversite kazanmak

gayet olabilir bi durumdur. üniversitelerde daha büyük yaşlarda olan insanlar eğitim görüyorlar. insanların neyini bu kadar dert ettiklerini anlayamadığım durumdur.

sivas mı aksaray mı

sivas dediğimdir. aksaray hakkında bilgim yok bunu da belirteyim önceden. sivas gayet rahat bir şehirdir. soğuk havası dışında pek şikayet etmezsiniz.

sigara yerine kullanılabilecek kelimeler

sakız.
(bkz: leyla ile mecnun).

the shawshank redemption

hala izlemeyen varsa hiç vakit kaybetmeden izledin dediğim filmdir.

kıvırcık saç

sahip olduğumdur. bakımı zordur. sevmeniz gerekir yoksa saç değil sizin için işkencedir. sürekli uğraşmanız lazımdır yoksa bakımsız gözükmek kaçınılmazdır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

stromae - ave cesaria.

biz ölümden neden korkuyoruz

ölümden değil belirsizlikten korkuyoruz. oraya gidip geri dönen ve bize anlatan biri olmadığı için yaşayanlar için belirsizliktir.

yazarların en sevdiği meyve suyu

dimes kırmızı meyveler.

yapılmış en aptalca dalgınlık

ankara beytepe metrosunda turnikeden ankarakartı basmadan geçmeye çalışmam. hatta kartı elimde tutuyorum ama hiç farkında değilim o an olayın. turnikeyi zorlayıp duruyorum. arkamdaki teyze kartı okutmadan geçemezsin deyince anladım durumu. tabi teyzeler ve arkadaşlarım baya güldüler duruma.