bugün

entry'ler (429)

onun ben amına koyim üzülme sen diyen psikolog

Aslında olması gereken ama olmayan psikolog. Herşeyi bir kenara bırakın biraz samimi olun. Bırakın palavraları. Sadece psikologlar değil tüm meslek sahipleri. Samimi olun. Teknoloji ile birlikte gelişen düzen bu lanet olası hiyerarşi gün gelecek hepimizi öpecek.

1 60 boyundaki kız

Çok tatlı kızdır. *

ay doğmadan gökyüzünde belirmeyen yıldızlar

(bkz: sen aydınlatırsın geceyi)

oğlak burcu erkeği

Müsaitse bi tanesini almak istediğim burca mensup erkeklerdir.

balık yedikten sonra süt içmek

Bir çeşit intihar.

ingilizcesi çok iyi yazarlar

Buyursunlar.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Stay just a little bit more.

en iyi sevişen burç

Açık ara farkla balık burcu kadınıdır. Erkeğini bilemeyeceğim ama koçmuş.*

okan bayülgen

Yaşlandı artık hayallerimin prensi.

sözlük yazarlarının itirafları

Selam gelecekteki sevgilim. Seni seviyorum.

Edit: sen salla başkalarını bebişkom. Aşkımızı kıskanıyor onlar.

öldüğüne hala inanılamayan ünlüler

(bkz: aysel gürel)

namuslu kız sayısında düşüş yaşanması

Namusun ne olduğu konusunda en ufak bir fikri olmayan insanların ortaya koyduğu önerme. Neye göre namuslu, kime göre namuslu? Nasıl bir kıstasın var? Sana mı kaldı milletin namusunu sorgulamak? Sonra gelsin mahalle baskısı. Mahallelerdeki dedikoducu teyzeler önce kendi evladına baktığı zaman zihni kirli insanlardan kurtulucaz, milletçe iğneyi kendimize batırdığımız vakit bu ülke daha yaşanılabilir bir hale gelecek.

Selam gelecekteki sevgilim. Bu gece nasılsın ? Düğüne gittim ben. Bi dayı vardı çok oynadı. Adam dediğin o kadar oynamaz ki. Elinde tesbihle oynadı bu dayı. Sen oynama olur mu ? Seni seviyorum. Öptüm canımın içi.*

Selam gelecekteki sevgilim. Bugun de iyisin inşallah. Beni sorarsan boktan yine. Neyse seni kendi dertlerimle yormayım. Annenlere selamlar. Öptüm.

5 aralık

dünya mühendisler günüdür. hepimize kutlu olsun, mutlu olsun efenim.

bir kızın mesaj atmama sebepleri

Telefonu çekmiyordur.

Selam gelecekteki sevgilim. Nasılsın bu gece. Ben de seni özledim. Sana bir şeyler yazmadan yatmak istemedim.
Bu aralar şirkette işler kesat, daha yeni iki kişiyi çıkardılar. Çok üzülüyorum be. Ben sevmiyorum böyle şeyleri. Zor alışıyorum bileceksin. Neyse sağlık olsun. Sen nasılsın ? Aramadın bu gece yine. Kim bilir hangi kaltaklasın. O seni aldatacak bebişkom, terk edecek o seni tatlışım. Teselliyi bende bulacaksın. Kanma sen o cadılara. Neyse çok öptüm yine. Çayı yeni demledim. Gel hadi.

deniz seki nin beş vakit namaz kılmaya başlaması

Kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. Magazin değeri yoktur. Haber değeri hiç yoktur. Hiç birşeye saygı duymuyoruz. Bari inançlara saygılı olalım.

uludağ sözlüğün en güzel bacaklı kızı

Kesinlikle benim. 10 dakika geç doğsam komple bacak olacakmışım.

sözlük yazarlarının dini inançları

ciddi ciddi yazarların yanıtladıkları bir anket olmuş bu. size ne arkadaşım insanların dini inançlarından. merak edecek daha güzel şeyler var. kendinizi geliştirebilecek daha güzel sorular üretebilirsiniz. Mesele biraz kafayı çalıştırmak.