bugün

türk tarihi ve nihal atsız fikirlerini anlattığımdan dolayı ergenekoncu olarak bilinirdim.
Kopyacı. Özellikle matematikte.
Her zaman gülümsememle.
Bir gün şu sınıfa gülümsemeden gir derlerdi.
Çalışkan ve çok akıllı,usluydum. Tüm arkadaşlarım beni severdi 6.sınıfa kadar. Herkese borç para verirdim. Dersler de yardımcı olurdum. Niye böyle oldum ki sonradan ?
cidden güzel espriler yapardım eskiden şuan öyle değilim,aynı zamanda matematik zekamlada sınıfta sürekli namım vardı.
renk.

Gözüm kara kalmadı yara Oldum renga rengarenk
(bkz: Biz orospu çocuğuyduk)
Cool olmamla, karizmatik tavırlarımla.
Üstün tarih ve coğrafya bilgimle. Hemen her sporda başarılı olmamla.
lisedeyken muhalifliğimle.

şimdi herhangi bir şekilde dikkat çektiğimi düşünmüyorum.
Takmayan tavırlarıyla aniden sinirlenmelerle hocaya kapak cevaplarla.
serseri.
ilkokulda çalışkan, lisede dışlanan , üniversitede fırlama komikli şakalar yapan sempatik.
En son dal daşşağın ortaya saçılmasıyla dikkat çekmiştim.
tarihe çok düşkündüm okuldayken -ki hala düşkünüm. bu yüzden tarih öğretmeniyle aramız iyiydi. bir gün bütün sınıfın içinde bana "sen boşver diğerlerini bence konservatuara git. diksiyonun ve ses tonun çok güzel" demişti. ben gitmedim tabi konservatuara. hukukçu olup yine çenemle para kazanmayı seçtim.
kodum mu oturtuyorum.
Sınıf başkanıyım ve kötü espiriler yapıyorum. Müziğe yeteneğim var ve masa tenisi oynuyorum. 17 yaşındayım. Bütün yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.
Şımarıklığımla, dersi dinlemememle ve uyumamla. Halen öyleyim lan.

(bkz: kazık kadar oldun büyü biraz)
Şovenist derecesinde milliyetçi olmam. Hala milliyetçiyimdir fakat aşırı uçlarda değilim, daha ılımlıyım.
Saclarımla , gülmelerimle (sen hc gulmeden duramazmısın derlerdi hocamın biri kahkaha efektlerinde kullanncam derdi) artık gülüşlerden eser kalmadı neyse bı de calısmadıgım halde gelen iyi notlarimla öhöm öhöm bir zamanlar sınıf birincisiydim de.
format siken derlerdi bana.

formatın ebesine atlar, foruma çevirirdim ortalığı.

tabi liseli kafası işte.
maldım ben.
Muhhabetim ve esprilerimle.
orospu çocukluğu.
herkesin kara dediğine ak dememle dikkat çekiyordum bir de ayrıntıları fark etmemle. sevilmezdim...
kaliteli esprilerim, cevremdekilerden cok daha ustun zekam ve sporun her dalinda basarili olmam her zaman dikkat ceken yonlerimdir.