bugün

entry'ler (5821)

başkanlık gelecek abazalık bitecek

allah(cc)ın izniyle başkanlık sisteminin ülkemize sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan vesilesi ile gelmesiyle beraber gerçekleşecek durumu özetleyen cümledir.

pek çok haşmetli yağız türkiyeli delikanlının muzdarip olduğu bu sorunun çözümü ancak ve ancak başkanlık sisteminden geçmektedir. yetkilerin genişletilmesi ve otoritenin hissedilmesi ile kurulması kolaylaşacak kurumların da yardımıyla gençlerimizin çekildiği otuz bir (31) tuzağından kurtarılması ülkemizin yararına olacak, rahat ve işleyen zihinler ileriye daha müreffeh bir türkiye bırakmakta hiç de zorlanmayacaktır.

sen bir boksun nasıl karnımı ağrıtabilirsin

arkadaşımın yanındayken aniden gelip karnıma bıçaklarcasına ağrılar sokup canice sıçma isteği uyandıran boka, evet bildiğiniz boka söylemek istenen söz. boksun ya, altı üstü bir bok.. sen kimsin hayırdır.. boksun bok. karnımı ağrıtma, paşa gönlümü rahatsız etme cüretini nereden buluyorsun bok? boksun işte bok... bok.

rock şarkıların kliplerindeki sarsma efekti

iticilikten insana dombıra çaldırıp eşliğinde gangsta rap yaptırabilecek efektir..

güzel ama aptal kız

Bunlar bir numaradır... evlenilebilir hatta. Bu arada rus kızları o kadar da aptal değil gibi. Hatta ben hep zekileriyle karşılaştım.

oralin neyinden zevk alıyorsunuz

(bkz: beni en çok çeken dalganın köpürtmesi)

hdpliyim ama pkklı değilim

Az da olsa varmış gibi duran kesim. Aslında yoklar.

3 siyahiyle 3 milyon tl için beraber olur musunuz

Olurum elbet. Beraber olup pese falan gideriz. Bir koyarım onlara.

bacak kıllarını tamamen temizleyen erkek

Temiz ve adam gibi adamdır. Kılları hoş bulmuyorum.

öpüşürken kalbin erekte olması

Öyle bir büyür ki akciğerde Nefes alacak yer kalmaz.

türk medyası ve dünya medyası

Türklere düşman medyalar bütünü.

atatürk ün harf devrimi yapmasının sebepleri

Gelişmelere ayak uydurabilmek için tabiki. O yüzden şimdi kanji alfabesine geçmeliyiz. Böylece teknolojide ilerleriz.

fahrenheit 451

Bunun çizgi romanını buldum. ilk oradan mı okuyayım, filmini mi izleyeyim acep kitabını mı okuyayım ne yapsam... keşke entel bir yardım alsam..

zenginlerden nefret etme sebepleri

Pek çok kez bahsedildiği gibi gözlerini bürümüş para hırsı, cimrilikleri ve kendilerini bir bok sanmalarıdır. .Mcık sanki bizde para yok. Hava atmalarına deli oluyorum.

Bu arada Tekstilden uzak duralım. Bu ipneler insanları köle sanıyorlar. Teyze oğlu çalışıyordu bir ara. it gibi çalışmasına rağmen asgari ücreti zor geçiyordu..

devecialpay

Reiz tespitlere devam...

sözlükteki cinsel başlıklara çözüm

(bkz: sie)

türkler araplara mı yoksa avrupalılara mı benziyor

Türkler homojen değil ki. Araba da benzeyeni olur, otobüse de. He he, şakacı ben. Şaka bir yana geneli akdeniz milletlerine yani yunanı olsun, güneyli italyanı olsun, ispanyolu olsun, bunlara benzer.

ak partili erkeklerde tam 20 cm olması

Bir kısım partili kızların imrenerek baktığı durum..

efendi erkeğin bile kullanıp attığı kız

Ne kadar üzücüdür.. benim eski sevgilim. Kilolu, tipsiz ve çok iyi kalpli bir kızdı. Ben aslında çok efendi biriyimdir. Kız tavlamaktan, piçlikten de pek anlamam. Sonra memelerini falan elledim işte.

tanrı tektir ordusu türktür

(bkz: vah vah vah babooo)

cizre

Savunanın ecdanını tikeyim. oçeler. adamı deli edersiniz.