bugün

''benim gibisini google'da arasan bulamazsın''
Edirne'den Kars'a,Dünya'dan Mars'a Ne kadar Fenerli varsa... *
kasma yokum.
birşeyler oldu bu msn iletilerine ve artık herşey bu kişisel iletilere yazılır oldu. en son gördüğüm ve beni gülmekten yerlere yatıran kişisel ileti bir slogandı:
' daha iyi koruyoruz, çünkü sizi daha iyi tanıyoruz '
acaba neydi bunu yazmadaki amaç sormak lazım.
erkek adam 62' den tavşan yapmaz! 2' ye böler gerekeni yapar!
gittin gideli bebek; daha fazla acı çekmesin diye kapağı açık unutulmuş ketılı vurdum*
'' tırre wırlarla işiiz olmaz '' . Bu 'tırre wırlar' kötü birşey oluyor heralde .
- grip oldum aq :(
beyin.dll bulunamadı.
en son karşılaştığım ve beni gerçekten yaran bir ileti:
milyonlarca sperm arasından birinci gel, bir de yaşadığın şu hayata bak.
Kızlar otobüs gibidir peşinden koşma 5dk sonra yenisi gelir.(sözüm gideceği yeri bilir)**
ikimizde şaşkınız göte geldi aşkımız.
peyzaj mimarı geldi hanımmmmm. işsiz bir arkadaşımın başvurdugu son teknik .
"aylardır aşk mesajı yazıyon kişisel iletine salak yaratık ama sevgilin yok komple salaksın a.q." * *
üşeniyorum öyleyse yarın. vize haftasından önceki hafta eksik olmaz iletilerden.

(bkz: düşünüyorum öyleyse varım)
Verme. Akil verme. Vereceksen huzur ver. Mumkun mertebe yani. Ya da tamam. Bakkaldan iki ekmek al yeter.
"keşke sen de yalan olmasaydın; hayallerimdeki senden keşkelerimde hep sen vardın mesala şu an telefonumu açsaydın". *
"iyi bir gezgin asla bir yere varmaya niyetlenmez."
"bir manitam olsa, saclari sari olsa, ingilizceli olsa, bi koysam alman olsa..."
"1 mayis'ta meydanlardayiz!"
pek yarmıyor ama insana bir an kendi kişiliğini sorgulatıyor acaba ben de mi böyleyim diye.
''yha bulashma sakın yine ayrıldım ashkımdan yha yokum ishte of yha''
ve bu şahsiyet hala benim msn'imde kayıtlı.

(bkz: ben nerde hata yaptim acaba)
aşk ilkokul'da komedi , orta okulda trajedi , lisede dram , imam hatipde haram. var mı itirazı olan?
Bu kişiye erişim mahkeme yoluyla engellenmiştir.
(bkz: komünist adamın kişisel iletisi olmaz)
güneş doğarken ardından tepelerin a.k. teletubbilerin