bugün

entry'ler (1318)

tarja turunen

kendisini beğenenlerin* hayatlarında tarja'dan başka soprano dinlemediğini düşünmeme yol açan eski nightwish vokalisti.

(bkz: overrated)

revamp

floor jansen'ın after forever dağıldıktan sonra kurduğu yeni grubu. şu ana kadar biri kendi adlarına taşıyan, iki albümleri bulunmakta.

(bkz: wild card)

floor jansen

metal sahnesindeki en iyi sopranolardan biri. ayrıca kendisi 3 in 1'dır. ***

kanıt isteyenleri revamp performansına yönlendiriyoruz efendim;
http://www.youtube.com/watch?v=SNPesLFTnUg

ygs 2014 nevruz rezaleti

facebook'da magdurların toplanabilmesi için grubu açılmış. mümkün olduğunca yayalım bu rezaleti --> https://www.facebook.com/groups/1386636088279682/

nightwish

18 yıllık varlığında ilk kez şarkıların hakkını -her türlü-* veren bir vokalle çalışan grup. tarja'nın enstrumanlar arasında kaybolan sesindense, kapı gibi floor'cuğumun çığlıklarını tercih ederim.

sözlük yazarlarının itirafları

içimde politikacılara karşı öyle büyük bir nefret var ki, bazen gözümü kapatıp güzel bir şarkı eşliğinde meclisi taradığımı hayal ediyorum. işin kötüsü, bu bana oldukça haz veriyor. **

panikatak

kalp krizi belirtileriyle neredeyse aynı olduğu için gidilen hastanede, hastaya öncelikle kalp krizi riski ile tetkikler yapılan, kalp krizi olmadığı anlaşılınca rahatlatan hastalık. ayrıca en büyük ilacının friends izlemek olan psikolojik rahatsızlık. *

demirören alışveriş merkezi

umumi tuvalet.

ana johnsson

gece gece aklıma spiderman 2 soundtrack'iyle gelmiş şarkıcı. biraz önce the way i am ve little angel albümlerinden * şarkılar dinledim de, sesi ve yeteneği var iken neden adını duyuramamış anlayamadım. zira kendisi hep "bağıra çağıra eşlik edilesi şarkılar" yapmış.

72t

güzel kız/yakışıklı erkek potansiyeli en yüksek olan otobüs hattı.

haven

mühendislik öğrencisi misiniz? dersleriniz sikinizde değil mi? cevabınız evet ise kesinlikle başlamanız gereken dizi. sardıkça sarıyor, izledikçe izleyesi geliyor insanın.

not: 5. sezon onayı çıkmazsa kendimi intihar etcem.

eric balfour

kafasına kese kağıdı geçirince gideri olan aktör. haven'da duke crocker rolü ile döktürmektedir.

dave matthews

facebook'ta dave matthews band'in türkiye fan sayfasıda açılmış. ilgili olanlar baksın derim, grup hakkında ilginç bilgiler de paylaşılıyor;

https://www.facebook.com/DaveMatthewsBandTR

dave matthews band

facebook'ta türkiye fan sayfasının açıldığı grup. ilgili olanlar baksın derim, grup hakkında ilginç bilgiler de paylaşılıyor;

https://www.facebook.com/DaveMatthewsBandTR

bahçeşehir üniversitesi

normalde en az 2.00 gno'ya sahip öğrenciler 3 ekstra kredi, 2.50 gno'ya sahip öğrenciler 6 ekstra kredi alabiliyorken, nedensiz bir şekilde bir anda 3 kredi için 3.50 ortalamaya, 6 kredi içinse 3.75 ortalamaya çekerek binlerce öğrencisini göt gibi bırakmış okul. mezun olur olmaz batması için dua etcem. adı batasıca.

uydunet

arıza kaydı bıraktıktan yarım saat sonra teknik servisi kapımda bitmiştir. daha noolsun.

sözlük yazarlarının itirafları

çok boş beleş insanlarla dolu bir çevrem var sözlük.

genellikle okula veya sevgilime gitmek dışında evden çıkmıyorum, insanlarla etkileşimde bulunmuyorum. ne zaman birileriyle muhabbet etmeye çalışsam ne kadar kısa boylu ve çirkin olduğum veya kadınsı olmadığım, konusu bile açılmamış olsa, laf arasına sıkıştırıp siktir olup gidiyor insanlar. herhangi birileriyle karşılaştırılmaktan özgüvenim kalmadı. fikirlerimin dinlenmesi ve saygı görmek için dar kıyafetler, 90 beden meme, 180 boy mu lazım illaki? elini sikinden ayıramayan adamlarla uğraşmaktan bıktım, yeminle bıktım lan.

friends

dün üçüncü kez bitirip, üçüncü kez final sahnesinde ağladığım dizi. en güzel bölümü;
(bkz: The One with the Proposal)

not: henüz başlamayanlar veya başlamaya niyeti olanlar için uyarı: sonunda dizi bitiyor.

73t

iett'nin sitesinde florya-yenibosna metro hattı olarak görülse de bugun kendileriyle ziraat odası * durağında florya-bakırköy title'ıyla karşılaştığım otobus. sanırım banliyö treni kaldırıldıktan sonra güzergah değişikliğine gitmişler, güzel olmuş.

aslan burcu erkeği

bi boğa burcu erkeği değildirler.

imza: venüs.
ps: akıllı olun.