bugün

entry'ler (150)

nasıl olsun deyip kafasına göre kesen sünnetçi

vurun kellesini diye hakkinda fetva verilesi.

şerefiniz varsa ak parti ye oy verin

Turkiye` de seref lafini en cok kullanan kisilere ( Melih Gokcek, Nihat Dogan ve daha bircogu) baktigimizda dogrudan mantiksizligi anlasilacak soylem.

atatürk var cumhuriyet var demokrasi var

hadi cumhuriyetimizi temel direklerini ortadan kaldırmayı başararak yıktınız diyelim, zaten Türkiye' de şu an demokrasinin var olduğundan bahsedilemez. Yaşadığımız tam bir faşizmdir. Sadaka demkrasisidir. Fakat Tanrı' nın bize gönderdiği, türk milletine hediye ettiği öyle değerli bir şahsiyet var ki onun düşünceleri ve idealleri tek bir Türk gencinde bile vücut buldukça Türkiye Cumhuriyeti Devleti' ni kimse yıkamayacaktır. Kimse devletimizi kurucu felsefesinden başka bir doğrultuya çekemeyecektir.

öğrenim kredisi geri ödemesi

öğrencilik yıllarında her ay hesapta görülmesiyle öğrenciye tatlı anlar yaşatan paranın okul bittikten sonra geri ödenme zorunluluğu. gönül ister ki kimse o parayı geri ödemesin canım kardeşlerim; fakat ne yapalım hayat bu: hiçbir şey karşılıksız olmuyor.

cocuguyla cizgi film izleyen baba

takdir edilesi, ellerinden öpülesi babadır. çocuğuyla paylaşabileceği en güzel anlardan biridir. zira bir çocuk için çizgi film izlemek mutluluğun doruklarına ulaşmak anlamına gelirken bir de yanında her çocuk için en önemli iki varlıktan birisi olan babanın bulunması çocuğa hayatı boyunca unutmayacağı ve kendi çocuklarına ve hatta torunlarına anlatabileceği anılar bırakacaktır.
Ben 21 yaşına geldim, hala da çizgi film izlemekten zevk duyuyorum. Muhtemelen çocuklarımla ve torunlarımla da izlemekten büyük haz duyacağım.

2 temmuz 2008 sivas yangini ni anma izmir mitingi

sivas yangını olarak nitelendirilmesi ağrıma gitse de gene de insanların belleklerinde ve daha da önemlisi vicdanlarında derin izler bıraktığını görmemiz açısından çok önemli toplumsal bir bilinçlenmedir.
MADIMAK KATLiAMI olarak zikretmek çok daha uygun olacaktır.

atatürk ün koskoca nutuk u yazması

şimdi eğer ki yazılan herbir metindeki kelimelerin veya sözlerin üzerinden gideceksek ben onu da çok iyi beceririm. bu konuda senin yazdığın metinler üzerinden binlerce metin yazabilirim. bırak bu kelime avcılığını da yaz metinlerini, düşündüğünle kal.

sirine nin bakire olmasi

bi çaksam ortadan kalkacak durumdur.

durmak yok yola devam a alternatifler

durmak yok sekse devam.

islamın hoşgörülü olmaması

yalandır iftiradır, islam düşmanı ab ve abd nin ucuzi basit ve kirli bir propagandasıdır. sadece hz.muhammed mustafa (s.a.v) ın hayatına bakıldığında islamda nasıl bir hoşgörü anlayışı olduğu görülebilir.

rte aforizmaları

bunların gerçek olduğuna inanmayanlara '' ulan hiç mi kendi sesinden dinlemediniz rte aforizmalarını '' dedirtmesi bir boyutudur . diğer boyutu da beni ciddi söylüyorum sinir hastası yapmışlardır . duydukça tüylerimi diken diken ederler . ben de bir örnek vererek mesajımı bitireyim :

- Ayakların baş olduğu yerde kıyamet kopar !

Diyene bak , kendini baş zannediyor aklı sıra .

amerikan ordusunu destekleyen arkadaşa bye demek

kendini müslüman olarak ilan eden rte nin amerikan askerlerinin ıraktan sağ salim dönmeleri için her gü dua etmesinden daha kötü bir şey değildir .

bugatti

en son modeli veyron olan , her babayiğidin binemeyeceği ; fakat sadece parası denizdeki kum gibi olanların binebileceği lüks araba sınıfının en iyilerindendir .

yanda oturan bayanın boşalan koltuğa geçmesi

si.imde bile olmayan durumdur . o kadın nerde oturmak isterse orada otursun . onu rahatsız etmemek için kendimi kasmak zorunda kalmayacağım için de sevineceğim durumdur .

muhammed ali

iki kutlu ismin biraraya gelmesi . Allah izin verirse oğlum için düşündüğüm isimdir .

biji yek gulan

hayır , doğrusu yaşasın 1 mayıs ' tır .

hayatında hiç starbucks a gitmemiş insan

takdir edilesi , kutlanası , alnından öpülesidir . sanki insanlar karınlarını şöyle adamakıllı doyurdular , her türlü dertlerinden kurtuldular da bi de gidip yüzde 50 si köpük olan kahve denilemeyecek karışımlara 10 12 lira verecekler . gıda fiyatları almış başını giderken starbucks ' ın ta a..na koyum .

george soros

türkiye ' deki temsilcilerinin sorospu çocukları diye çağrıldığı amerikan ajanı , spekülatör .

bordo bereliler

terör örgütüyle mücadele dışında ülkenin menfaatlerini savunmak amacıyla kuzey ırak haricinde düğer yabancı ülkelerde operasyon yapıp yapmadıklarını çok merak ettiğim , türk milletinin gözbebeği özel eğitimli yiğitler .

sezer in giderken iki makam araci goturmesi

helal - ı hoş olsun . cumhurbaşkanlığı ' na ayrılan bütçeden 46 trilyon lirayı maliyeye iade ederken hiçbir bok söylemezsiniz , onları kulaklarınız duymaz , gözleriniz görmez , diliniz maşallah pabuç gibi olduğu halde konuşmazsınız . oğluna köşkte düğün yapmıştır , o gece harcanan elektrik parasını bile kendi cebinden ödemiştir , bunu da biliyorsunuz ama söylemezsiniz sizzzzzz ... Sevgili hanımefendiyi hastaneye makam arabasıyla değil , kendi arabasıyla götürmüş ; üstüne üstlük ben cumhurbaşkanıyım çekilin yoldan dememiş , halkın beklediği sırada yerini almıştır . Sevgili hanımefendi kızının evini temizlemeye tek bir emriyle adeta bir temizlik şirketi gönderebilecekken büyük bir alçakgönüllülükle kendisi yardım etmeye gitmiştir . Düşünebiliyor musunuz , koskoca ülkenin cumhurbaşkanının hanımefendisi ev temizliğine kızına yardım etmeye gidiyor . Ama sizin bunları söyleyecek yüreğiniz yok ; çünkü işiniz gücünüz fesatlık , yalan ve iftiradır . Zira sizin misyonunuz yeryüzünde fesatlık çıkartmaktır ve sizin bu yalan ve iftiralarınız aslında anormal karşılanmamalıdır . Turgut özal ve süleyman demirel döneminde işe alınan gereğinden fazla sayıdaki personelin sayısını önemli miktarda azaltmış , sayıları bilmem kaç olan başdanışmanları 1 veya 2 ye indimiştir . Kendisine görevi sırasında tahsis edilen birçok makam arabasını iade etmiştir . Görevden ayrılırken kendisine görevi sırasında verilen birbirinden değerli 1243 tane hediyeyi arkasına bile bakmadan köşk envanterine kaydettirmiş ; yani devlete bağışlamıştır .Size göre yanlış yapmıştır ; aksine başbakanın kendisi ve karısı gibi kendilerine hediye edilen tüm hediyelerin üzerine atlamalıydı değil mi ? Siz göreve yeni gelen abdullah gül ün karısının köşkte yapcağı tadilata bahane uydurmak için '' köşk pislik içinde , her taraf dökülüyor '' diyerek iftira ve yalanların en aşağılığını atarsınız . siz kendi küçük akıllarınızca sayın cumhurbaşkanı ahmet necdet sezere çamur atmaya çalışmayın ; namuslu , şerefli , onurlu , haysiyetli ve görevini layığıyla ve başarıyla yerine getiren vatansever bir insanı ne kadar uğraşırsanız uğraşın kirletemezsiniz . o iftiralarınız sizin üstünüzde kalır,müfteri olursunuz. siz başkasına iftira atarken kendi aşağılıklıklarınızı söylüyorsunuz . halk ahmet necdet sezer in ne olduğunu çok iyi biliyor . örümcek ağı kaplanmış beyinciklerinizle namuslu ve şerefli bir insanı halka kötü göstermeye çalışmayın ; zira bilinçli halk size asla inanmaz . Ancak türlü yalanlarla kandırdığınız zavallı , cahil ve çaresiz insanları bu yalanlarınıza inandırabilirsiniz .