bugün

güzel bir kız kendisini ulaşılmaz ve fethedilemez görür. özellikle yakışıklı erkeklere karşı bu çocuk beni tavlayamaz direnci normal bir erkeğe göre daha çok oluşur. ister istemez yakışıklıyı yerli yersiz kesen kız, bunu yaptığına kendisi kızar ve kezban tripleri altında yakışıklıyı görmezden gelme hareketleri yapar ona tesadüf ettiğinde.
Nazar ve kem gözler.
(bkz: göt kalkması)
herkes sizi kendini beğenmiş aptalın teki sanır. biraz yalnız kalmak isteseniz, cool olma çabaları zannederler.
maymun iştahlılık.
Ne güzel ne şekilli bir sözlüğuz bee.
hepimiz yakışıklı hepimiz zeki hepimiz esprili hepimiz 18 cm.damarli hepimiz iyi sevisen hepimiz kibar hepimiz kral...
amk ibneler madem hepimiz bu özeliklere sahibiz, ne bok yemeye burda aranıyoruz la?
ne kadar maymun suratlı adam varsa etrafınıza toplanıp arkadaş olmak ister. çünkü bi' şekilde sizin sayenizde ortama girer, ve sempatiklik bilgi cart curt gösterip öyle yürümeye çalışır. nihayetinde kızlar ilk yüze bakar.

bu arada yanlış anlaşılmasın, o maymun suratlı adamlardan biriyim ben. *
yoktur heralde.
yalnızlık. çok ciddiyim.

edit : olum kimse arkadaş olmak istemiyor. kızlar desen bu bana fazla diyor. anan baban bile uzaktan seviyor :( o kadar yakışıklı değilim ama ağır mizacım var millet komple kaçıyor.
yukardaki ana merkeze kan gidişi oldukça azalır ve buna bağlı mallıklar sergilenmesi kaçınılmaz olur.
Kendini vazgeçilmez sanmanın hüsranı. Egosal tavanın yerle bir olması.
1- Tanıştığın her kadın illa laf arasında "benim için dış görünüş önemli değil" saçmalıklar dizisine başlar, sen de kibarlıktan git o zaman apo tipinde bir neandertalle çık da görelim demezsin! Aklından bunun gibi binlerce kulp takmak, cevap yağıştırmak geçtiği halde, efendiliği bozmayıp susarsın. En büyük dezavantajı budur!

2- Birlikte olduğun her dişi, senin önüne geleni kaşına, gözüne, işine, gücüne, kişiliğine, davranış biçimi vb. özelliklerine hiç bakmaksızın, dağı taşı mikecek potansiyel sapık olarak görür, bilinçli olmasa da bilinç altı onu bu fikre sokar!

3- Aldatmak aklının ucundan bile geçmediği, hatta bunu fiziksel olarak yapacak hiç zamanın olmadığı bir yaşam içerisinde dahi birlikte olduğun kadın kıskançlık krizlerine girip hayatı sana zindan ede bilir!

Çirkin yada Yakışıklı olmak illa büyük dezavantajlar getirir! Bu durumda hiç bir dezavantajı olmayan erkek sadece çok parası olan erkektir! Büyük para tüm kadınları satın alamasa bile, ihtiyacın olan kadından çok çok fazlasını satın alabilir!
Kızların gözleriyle tacizine ugrayacağından eşiyle/sevgilisiyle sürekli tartışmak zorunda kalacak yazık lan.
Eş seçiminde doğruyu bulmak için bir çok çürük elmayla karşı karşıya gelecektir.bir diğeri ise dünya ile çok içli dışlı olup ahireti unutma ihtimali tabi.
Emin olun hiç faydası yok. çok klişe olacak ama paranız varsa en güzel kız yanınızda olur.
Biraz şikayet edeyim de yakışıklı sansınlar..
sözlük kizlarini kendine asik etmektir.

bizim gibi cirkinlerle ugrasmak zorunda kalmaktir herhalde.

durduramiyorum kendimi, cok yakisiklilar cunku. gunde en az 5 defa bi sozluk erkegine asik oluyorum.

ah ah. anlayamazsiniz.
(bkz: Gerçek dezavantaj bu değil)
içi boş olmaktır. Gözlemlerime dayanarak söylüyorum ki yakışıklı erkeklerin % 80' i tırt oluyo arkadaş. Yani görüntü var ses yok. Adamı yanında gezdir, karşında oturt ama konuşturma.
ahlak örtüsü yırtılmamış olanın yükü dert olmaz.
(bkz: hz yusuf)
büyük dezavantajları mevcuttur. yakışıklılığa bakan hatunlarla yüz göz olacağınızdan ve illa ki sizden yakışıklı olanlar da çıkacağından ilişkiniz garantide olmayacaktır. yakışıklı, zeki ve zenginseniz o başka.
yakışıklı erkek, hayata zeki başlayan öğrenci gibidir.
yani büyük potansiyelli başlar.

ama sadece zeki olmak yetmediği gibi çalışmanız da lazım.

o yüzden tüm yakışıklı olan erkeklerde "ben ne gidicem abi o gelsin" gibi saçma bi düşünce vardır.

sonraları bunu "çalışmayla" destekleyen adamlar fucker oluyor. destekleyemeyenler "zeki ama çalışmıyor oluyor".
bilmem anlatabildi mi??
kızlar çok kesiyolar allah kahretsin.
Biraz mal olmaktır.
GerÇekten bu kadar kişi kendini yakışıklı mı sanıyor diye düşündüren başlık.