bugün

telefon rehberinde ayça ismine ulaşabilmek için ekranı 10 dakika kaydırmak zorunda kalıyorum.
yoğunluk.
telefon numaranı durmadan değiştirmek. *
bir arkadaşım beni kıskanıyorlar düşüncesiyle her saç kestirmeye gittiğinde ağlayarak geri dönüyor. mahalle berberi bile kıskanıp iyi kesmiyormuş öyle söylüyor kendisi.
onu benimlen beyim bilir sen bileceğn ki.
bence hoşlanmadığın kızların da sana yakınlık kurmaya çalışması.

senin kriterlerine uymayan ne kadar kız varsa senden ilgi bekleyebiliyor. zor iş.
Oyuncu manken fotomodel gibi bir mesleği icra ediyorsanız yüzünüzle para kazanıyorsanız hayatınız boyu kaza geçirir miyim korkusu duyabilirsiniz.
daha yasamadim ama fazla ilgidir herhalde.
mesaj kutusu sürekli dolar. telefonda okunmamış 238 tane mesajınız olur. whatsapp ı sessize almak zorunda kalırsınız. sürekli sevişmekten bıkarsın. işte öyle birşey bu dert. çekmeyen anlamaz.
kendini yakışıklı sanmak. değilsiniz amk. at suratlıları.
Yoktur olum kandırmayın kendinizi, başka şeylerle avunun.
Havalı zannedilmek.
kızda oluşan "bunun sevgilisi vardır" ve "beni aldatır" düşünceleri.
sürekli kıskanılmak. sürekli ama ya yuh yaa
Anlatsana biraz denilesi dezavantajlar.
Anlat da avantajlı hissedek la.
* hiç bir zaman sahip olmayacağım sıkıntılardır. *
çirkin erkek teklif eder kız hakaret algılar, yakışıklı teklif eder kız iltifat kabul eder.Nasıl bir dezavantaj.Kızların elektrik alma safsatası yakışıklı erkek aramadan başka bir şey değildir.
girdiğim her ortamda kızların sürekli bakması, çok rahatsız bir durum.
dezavantajı olmadığından dolayı , en büyük dezavantajı da yoktur.
Yavşaklığa neden olması.
Kızlar Götüme bakıyorlar biliyorum.
kan bağı yoksa her insan dişisinin gözünde potansiyel sevgilidir ya da edebi hitapla canandır. yakışıklı olmasa arkadaş olarak görürlerdi.
Kavga edemezsiniz. Burun felan yamulursa tüm karizma çöpe.
gaylerin size musallat olmasına yol açar.
Herkes tarafından yakışıklı bulunduğunu sanmaktır.
güncel Önemli Başlıklar