bugün

(bkz: ayrılmak)
dışarı çıkmamak, evde ıssız adam izlemek, ulan millet neler yapıyor acaba şimdi deyip iç geçirmek. ha bir de

'el' clasico.
eğer eski sevgili geçen sene ''bunu birlikte kutlayamadık, bir sonrakini artık'' demişse ve siz onu bir kaç ay sonra terketmişseniz, sevgililer gününde o günü hatırlar durursunuz artık. tabii yeni birini bulmadıysanız.* *
evde uyumak.
televizyon karşına geçip çekirdek yemek.
sevgiliyi alıp dışarıda romantik bir yemek. Mekan seçimi konusunda öneri arayan arkadaşlar için güzel bir derleme:
sevgilimin olmadığı zamana denk geldiğini farkedip mutlu olmak.
bütün sözlük yazarlarının sevgililer gününü kutlamak.

-malum benim gibi sevgilim yok diyenlere teselli olur.
Sözlükteki tüm bayan yazarlara mesaj atmak.

Belki biri verir.
hediyeme sevgili bulcam. ama önce hediye almam lazım ki hediyem olsun. param yok nasıl alcam? ben en iyisi evde oturup televizyon izleyim yada uyuyum ya belki rüyamda sevgilim bana hediye almış olur. ama dur bi dakka benim sevgilim yokki. bak yine başa döndüm vay arkadaş yalnızlık zor iş.
Mümkünse evden çıkmamak. O yapış yapış ellerinde gül olan ergen sevgilileri görmemek.
sevgili olmayınca arkadaşlarla kutlanabilir. belki uludağ'a gidilebilir kış şimdi hem başka napıcaksın.
plan: çakış.
http://www.surprizperisi.com/ bu site size yardımcı olabilir arkadaşlar.
EDit: site url sini yeniledim.
o zamana kadar yeni bir sevgili bulma düşüncesini aklımdan çıkarmayarak, son ana kadar plan yapmamayı yeğliyorum.
ne yani diğer günler sevgili günü olmuyor mu aşkım lütfen bu ucuz oyuna gelmeyelim gel gidip bi yer de bi kahve içelim diyerek yapmaktan yırtacağım plan çeşididir.
14 şubat boyunca kafamı kuma gömmeyi düşünüyorum.
Hepsiburada.com'dan bir günlük sevgili sipariş etmek. Madem her şey ordaymış amk.

Sonra patlak çıktı diye iade ederiz*.
bilgisayarıma yeni anakart, ekran kartı alacagim..
kendime çiçek göndericem. çok afilli bir de not iliştirticem çiçekçiye. evet vet en iyisi bu.
sıradan bir gün gibi geçirmek. belki parasıyla bir günlük sevgili bulup ona geçirmek.
bilgisayarımla beraber muhteşem bir gece geçirmeyi planlıyorum.
şiirler yazıcam onlarda kutlayacağım sevgililer gününü. aslında özel bir şey yapmaya gerek yok o gün normal bir gün hediye almak için veya bir yerlere gitmek için o gün bekleniyorsa saçmalıktır o.*
Tekrar yalnızlığa bürünmek.
yazarlarımızın 14 şubat sevgililer günü planlarıdır.

benim planım yok hamidolar yine sözlükte takılıyoruz manita yok planda yok.