bugün

buraya ve benzeri başlıklara yalnızlıktan öldüğümü ve doğum günüm olan bu tarihte hayrına kutlamalarını rica edeceğim.
Tek başına içmeye gitmek olabilir. Birkaç tane de yalnızlık kokan tweet atılıp gün böylece tamamlanılır.
Sanırım sevgili yapmak başaramazsak bi sigara yakar 2 kişilik bi sinema bileti alır tek başıma izlerim.
Kendime sevgili bulacağım o gün için.
Ne yapsam bilemedim. Evde çılgınlar gibi aamir khan izleyip ağlasam mı acaba?
filme gidebilirim.
Hunharca çalışacağım.
evde tek başıma çılgınlar gibi oturmak.
3 aylık emekli maaşımı çekmeye gidip pavyonlarda yiyeceğim. olum zaten 14 şubat sevgililer günü diye bir şey yok tam tersi mantık hatası var. sevgi neydi? emekti. o zaman?
sevgilimle kutlamayacağımız için olmayan planımdır.
annemin ellerinden öperek kutlamayı düşünmekteyim.
sabah 8'de işe gidip, akşam 6'de çıkıp eve gidicem. Huhuuuvvvv bebeğim çok sırad...

olm bak siktirin gidin çok pis küfürler biliyorum ha.
akşama kadar tv kitap bilgisayar takılacağım. zaten dışarı da çıkamıyorum.
sabah kalkıp okula gitmek ve ders çalışmak.
elizabeth, şarap ve ben.
evden dışarı çıkmayacağım, sevgililer günü değilmiş gibi davranıp kahve sigara keyfi herhalde güzel olur. birde kendime güzel bir yemek hazırlarım daha ne olsun ki bekarlık sultanlıktır taklidi yaparım .
sabah ona muhteşem bir kahvaltı hazırlamayı düşünüyorum. daha sonra beraber sinema veya daha farklı aktiviteler. muhteşem bir hediye hazırladım. onu görünce çok mutasdfghjl
(bkz: neden birkaç gün tatile gitmiyorsun sam) * *
olmayandır.evde oturup tv karşısında çekirdek çitliycez ne yapalım.
(bkz: ya ne olacağdı)
iddaa kuponu yapıp sahadan da maçalrı takip etmek.
patatesli gül böreği yapmak..
1- sabah mayhoş bir halde uyan.
2- kahvaltı yap. bal reçel yumurta.
3- protein enerji depola.
4- ak47yi sırtına geçir.
5- sokağa çık.
6- enemy spotted!
7- ateş serbest.
hunharca sevişmek.
kankamla nezih bir mekanda yemek yiyeceğim tabii beni şaşırtıp bazı sürprizler yapan birileri olmazsa...
su çiçeğimin kabarcıklarıyla yatakta buharlaşmak.

sevgililer gününden 2 hafta önce ayrıldık. hediyesi bile duruyo napayım bunu pişirip yiyim mi lan ben. kim bilir o napacak. kafamda deli sorular. düşünmek insanın beynini yiyor efendim.
benim var bir planım okul işlemlerimi tamamlıyacam.