bugün

entry'ler (3117)

her şey çok güzel olacak

Yıllarca siz ve destekledikleriniz kelime oyunları ile ülkenin %50'sinin beynini yıkamayı becerdiniz. Yapabildiğiniz tek iş bu.Türkiye'de çok cahil insan var ve siz o insanların cahiliyetinden beslenen çakallarsınız. Ufak bir hareketinden sonra ''Bu adam mı yönetecek?'' , ''Siz onun kim olduğunu bilmiyorsunuz'' gibisinden algı yaratıcı cümleler kurmayı iyi becerirsiniz.Bu algılarınıza düşen insanlar, kendi fikri olmayıp üsluba kanan cahillerdir. Bilakis sizin desteklediğiniz Cumhurbaşkanı ülkeyi kucaklaması gerektiği yerde vatandaşına ''Ananı da al git'' dememiş miydi?. Ayrımcılığı yapan sizsiniz. Şimdi de fetöcülük ve pkk yandaşlığı ile algı oluşturmaya çalışıyorsunuz da, Fetullah Gülen'in eteğini öpen, ülkeye gelmesi için yalvaran sizlerdiniz. Oturup kalkanlar sizlerdiniz, öğrencisi sizdiniz ve ''Yanıldık'' diyen siz değil miydiniz?. Pkk habur kapısından ilk defa geçerken ''iyi, güzel şeyler oluyor'' diyen desteklediğiniz Tayyip Erdoğan değil miydi? Bu ülkede terörün bu kadar sesini çıkmasını sağlayan desteklediğiniz Başkanınız değil mi? Şehitlere, 'Kelle'' ve terörist başına ''Sayın Öcalan'' diyen kimdi? Karşısındaki çocuğa beynin uyuşmuş derken de nokta atışı yaptı, dahasını da söylemeliydi. Mesela: ''Algısı kapalı, gerçekleri göremeyecek ya da görmek istemeyecek kadar aciz, fikri olmayıp zikri olan uyuşmuş beyin. Neyi savunduğunu bilmeden, kendini ideoloji sahibi gören zavallı'' demeliydi. Bu devran böyle devam etmeyecek. Uyuşturduğunuz beyinler mutlaka yok olacak. Ülkedeki, o zihni karanlık kısım yavaş yavaş gidecek ve yerini aydın fikirler alacak. Bir gün herşey çok güzel olacak.

8 yılda sözlükte değişen şeyler

Selamın aleyküm.

8 yıl vaktim geçti şurda, arada yazsam da yazmasam da sürekli takip ederim. Kimsem yokken bura vardı aq. Neyse şimdi döndüm ve o zamana baktım ve görüyorum ki hiç bi fark yok sözlükte. Belki biraz sağcılar çoğaldı, belki biraz dindar oldunuz, belki biraz daha bilgilendiniz. Fakat hala cümle kurmaktan aciz arkadaşlar görüyorum. Olum konuşun lan yazın, kasmayın bu kadar kendinizi. Yazdıklarınızı bir eleştirmene gitmiyor ya da sizi tüm Türkiye okumuyor. Sözümü geri alıyorum biraz daha cahilleştiniz ya da yenil nesil böyle yetişiyor. z kuşağına zeki deniyor ama sanmıyorum. Hepsi asosyal, bir ortama girse iki kelimeyi bir araya getiremeyecek özgüven ve bilgiden muaflar. Gelecek için kaygı ve endişeliyim. Nerde o eski yazarlar, nerde o zamanlar...

edit: artık am, göt, meme muhabbetlerini bırakın, kitap okuyun.

sözlük yazarlarının okuduğu üniversiteler

ist gelişim üni.

cinsel tercihin yemek siparisi olarak karsiligi

gay : judas

23 aralık 2016 steam ın çökmesi

indirimlerden kaynaklı bir problem olduğu belirtilmişti. yaklaşık bir saattir erişim yapılamıyor.

https://steamstat.us/

allah ı tokatlamak

bir bedene sahip olmadığı için yapılamayacak eylemdir.

hz muhammet iyi bir yazardı

milyonların hayat felsefesi edindiği bir kitabın yazarıdır. iyi bir şair iyi bir yazardır. taktir edilesidir.

koltukta osururken kıçı hafif yan kaldırmak

gaz sıkışması olmasın diye yapılan harekettir. dikkat edelim o gaz aradan çıkmazsa şiddetle sizi uçurabilir.

kürtüm doğruyum çalışkanım

tekrardan iyi geceler dileyerek bunu buraya bırakmak istiyorum. ne var yani? bazılarımız yengesiyle evleniyor, çoğunluğumuz kaçak elektrik su kullanıyor diye bende mi böyle olacağım? genelleme yapmayın lütfen yeter artık.

suriyeliler bizim geleceğimizdir

suriyeliler benim aşkımdır.

sevişirken kulağa arapça şeyler fısıldamak

sevişenler bilir kulağa birşeyler fısıldamak şevki ve zevki arttırır. peki ya sorum şu. bunu arapça yapmak günah mı?

mavi gözlü büyük penisli iyi kalpli kaslı kürt

ak47 seriliğinde bafi de yapar.

sürekli bitsin şu 2016 diyen tip

selamın alüminyum ablalar ve abiler. yıllar sonra enrty giriyorum şuan, eskilerden kim var? neyse eee ulusözlük sakinleri hala dine toz kondurmamaya, gereksiz dalaverelere devam mı ? neyse konumuza döneyim.

Amacının ne olduğunu hala anlayamadığım tiplerdir. ne yani 2017 e geçtiğimiz saniye daha güzel bir dünyaya merhaba mı diyeceğiz? Savaşlar biticek mi ? Yollar gül mü kokacak nedir yani? Her sene aynı şeyi söylemeyi bırakın. Her yıl daha kötüye gidiyoruz. Bırakın şu yıllara lanet okumayı, çok iticisiniz.

bir parti kursanız amblemi ne olurdu

flörosan.

dublajcısıyla bütünleşen ünlüler

necati şaşmaz(nam-ı diğer polat alemdar) - umut tabak.

gönlüm dağlarda

gece gece sigarayla ne iyi gidiyor be..

inançsız olsaydım

kusursuza yakın cinayetler işleyen bir seri katil, soygun planları yapan bir soyguncu, binaları havaya uçuran bir terörist olmazdım. bu dünyada ahlak kuralları, hukuk kuralları var. inançsız olunca ''herşeyi yapabilirim'' düşüncesi, inancından ötürü hayatı ot gibi yaşayıp, sıkılan bir insan sitemi olarak düşünüyorum. ayrıca inançlı olsaydım böyle başlıklar açıp kendimle çelişmezdim.

güzel bir başlık açıp eksi yiyen yazar

(bkz: eksini verdim güzel kardeşim)

türk kızıyla seks konuşmak

ikide bir utandığını belirtir kız. aslında konuşmak ister, merak ettiklerini öğrenmek ister. kaşar bilinmeyeyim diye utanır gibi yapar yani.açın içini...

ben bu yazıyı sana yazdım

son tekim ve bir dal sigaram kaldı daha gecenin başı. sana ithafen bazı sözlerim var ama.

''geldiğin gün ancak o zamana anlıycaksın beklendiğini ve ancak o zaman anlıycaksın geciktiğini''

özlemeyi özleten yokluk, nasıl da nefrete dönüştürebiliyorsun onca duyguyu? benzersizliğini nasıl da sıradanlıkla değiştirebiliyorsun. döneceğin günü bekliyorum. sadece sana gülümseyip, öldürdüğünü görmek için. selametle.