bugün

aslında dolandırılmaması gereken tiplerdir.
kişiler kendilerini olmadıkları gibi göstermeye bayılırlar. Ben hiç yalan söylemem diye dolanan kişi aslında hep yalan söylüyordur. Hiç aldatmam diyen kişi de sadakatsizdir. bunlar sadece bir genelleme olmakla beraber kişi kendisine aşık olunmasını arzu ediyor ve bunu anlatırken mutlu oluyordıur. kendisine aşık birçok kişinin olması onu mutlu edecektir egosuna aslında masturbasyon yapıyordur. bunların temel nedeni ise özgüvendir.
(bkz: özgüven eksikliği)
ilk baslarda nasi lan? diye bakarsiniz adama, alistikca gulumsetir, en sonunda topluca dalga gecilir bu adamla ...
*
şepeşilleyi vurmak istediğim asalak tiplerdir.
tecrübelerime göre kızlarda sık görülen bir rahatsızlıktır.
paranoyak şizofren göstergesidir.*
uzak durulması gerekir yoksa bir süre sonra kendi attığı yalana kendileri inanalardan olup "lan kimse beni beğenmiyor mu acaba?" diye düşünmeye sebep olur.
ya herkes'de elini kolunu sallayarak aylak aylak gezen, culsuz, capulcu tiplerdir. gecerken kizlari kesip aha kari bana is atti derler. *
sürekli yayvan şekilde konuşan, türkçeyi ingilizce gibi, ingilizceyi ise hiçbir şeye benzemeyen bir dil gibi telaffuz eden, kızlarla konuşmaya başlamadan evvel salak salak gülümseyen ve ardından göz kırpan, her konuya hakim olduğunu düşünen ruh sağlığı bozuk tiplerdir.

böyle olmalarına sebep birkaç kızdır aslında, ama kafalarındaki düşünce madem ki 3 kız bana aşık hepsi aşıktır kesin gibi bir düşüncedir. hemen hemen her cümleleri boş cümlelerdir. etrafındaki herkes sıkılır, kız da erkek de.
genelde liseden yeni mezun okul takımında basket oynamış tiplerdir.hele bunların boyları uzun ve biraz yakışıklılarsa egoları tavan yapmıştır.
ha ha ha ha hassiktir diye gülünen tiplerdir.
- herkes bana aşık olum yaa
+ abi dikkat et bakkal remzide seni süzüyor.
burnu kaf dağında gezinirken, kıçı tavanlarda dolanan kişidir. halihazırda bir tane bile seveni yoktur, bunu kendisi de bilir. ama insanoğlu bu, bu tür bir bilgi kime ağır gelmez ki? ona da ağır gelir, onu seven 1 tek kişinin bile var olmadığı fikriyle içi içini kemirir. sonra kendine cillop gibi 1 savunma mekanizması bulur. reddetmeyi tercih eder, durumu tersine çevirip insanların onun aşkıyla yanıp tutuştuğunu kurgular hayal dünyasında. oysaki bunu yapmaya mecburdur, kim sevilmemek ister ya da kim sevilmeyi istemez ki?
genellikle son dönemin solaryumdan yüzü kiremit rengine dönüşmüş, minicik ama kocaman zincirli çantalardan takan, bvlgari kolyeli, kahküllü, dümdüz fönlü, babetli ablaların ağızlarını yaya yaya utanmadan skılımadan sarf ettikleri cümlelerin başında geliyor. klonlanmış gibi aynısınız zaten, hangi birinize aşık olunsun a be tikicim.
çiğnenesi tiplerdir. harcanmalıdır. ona aşık olduğunu zannettiği kişi sayısı kadar taşla içi doldurulmalıdır.
küçük dağları da kendisinin yaratmış olması muhtemel tiptir.
ben cok guzelim herkes bana asik diyerek hungur hungur aglayan tipin bir seviye asagisidir.

evet bu sekilde aglayan bir kizi gordum ve teselli cumlesi olarak "yok ya sen aslinda o kadar da guzel degilsin" mi desem yoksa "onlar sana asik degil aslinda. seninle gonul eglendirmek istiyorlar" mi desem diye kararsiz kaldigim icin birsey soylemedim.
belki de doğruyu söyleyen bir tiptir. eleştirmeden önce araştırmak soruşturmak gerekir.
acınası insan tipidir.havadan nem kapar kendileri,şeytana uyup yanlışlıkla gözünüz ona kaysa bana aşık kahretsin o da beni sevio der kalırsınız öyle..uzak durmak gerekir hatta göründüğünde kaçmak,yol deiştirmek vs..
iki üç kız tarafından kıçı kaldırılmıştır. o yüzden bütün kızlar bana hasta mantığı oluşur. halbukı kimsenin umrunda değildir.
(bkz: bana baktı kesin verecek)
(bkz: bırak kendi haline)
gözleriylen yedi beni diyen makbule misali kendini kandıran insan modelidir.
- bugün o geldi yine biliyo musun?
- eee? (yalandan ilgi gösterme)
- işte geldi sınıfa baktı çıktı sonra, kesin beni aradı görünce de hemen korktu içeri geçti, hıh çok yalan ya bu çocuk, hala aşık bana
- vay be...
--------------------
& ayy, bugün beni minibüzlere kadar bıraktı, sonra "ya arkadaşa gidecektim ben" deyip numaradan minibüze de bindi..
- hadd canım, ciddi mi?*
& offf tabi ki ciddiyim, hem bu çok da normal bişey, bana bakıyo kesin.
- hmmm, sorudm çünkü ben de onu bugün arkadaşlarıyla gezerken gördüm de....*
& e ne yapsın çocuk, benim yüzümden buralara kadar geldi, işte sonra kendine uğraş bulmuştur, *
- hmm, iyi ya, sen baya güzelmişsin desene, bak kaç gündür sana asılan 11 kişiyi anlattın, bi hafta da bu kadar kişi, ee senin işin de zor ya
& sorma canım ya, bu durumdan gerçekten sıkıldım artık, yani çok baymaya başladı gerçekten söylüyorum artık insanlar bana bakmasın istiyorum!*
- tabi ya, bilmez miyim!*
& sen nerden bilicen kızım, sen çirkin birisin sana bakmazlar ki?
- ben mi, çirkin? o zaman benim niye 2,5 senelik bir çıktığım var da hala senin bi tane bile yok.*
& çünkü ben güvenmiyorum hiç birine, ondan işte**
- ya güzelim, bak üstüne basa basa diyorum, güzelim, bi git seninle uğraşıcak vaktim yok. ben de heralde küçük orospular gibi giyinip palyançolar gibi makyaj yapsam bana da sarkarlardı her gün! millet yatağa atıcak hatun arıyo, sen de hem aptal hem de güzelsin, yani tam istedikleri gibisin!
& ama güzelim di mi?
- offfff!!!!!!

(bkz: 9 kusurlu hareket)
(bkz: züürt tesellisi)
kahve ortamlarında inceden inceye taşak geçilen elemanlardır. kendileri genellikle bir kütük kadar anlama kabiliyetinde olduklarından; pek farkına varamazlar taşak oğlanı olduklarının.