bugün

entry'ler (895)

altıncı nesil güzel kız

(bkz: 100 artı oy versem verir misin)

lösemi den ölen arkadaşın var mı hiç senin

22 yaşındaydı. doğum gününe 2 hafta kalmıştı. 5 ay içerisinde bitivermişti. umutluydu son ana kadar hep iyileşecekti. bir çocuğu sevmişti evlenecekti bir de. hastaneden doktor izin vermişti 1 aylık eve çıkmıştı. ziyarete gittiğimde gazetede bir ayakkabı görmüştü topuksuz beyaz babet... evlilik ayakkabım bundan olsun demişti. çok üzülüyorum iyipekimadem demişti bana, 5 sene bu ilaçlar vücudumda kalıcakmış. 5 sene çocuk doğurmam yasak demişti. nerden bilebilirdi ki bu sözleri söyledikten 1 ay sonra vefat edecek...
her gün özlüyorum seni.

uludağ sözlük moderasyonu

(bkz: vatan millet sakarya islam şeytan dörtgeni) bu başlık hala duruyorsa burda ya bütün hepsi uyuyordur yoktur burda ya da ayakta uyuyorlardır.

sakallı bıyıklı kadın öğretmen

lise öğretmeniyse eğer arkasından çok fazla konuşulan öğretmendir.

öğretmen

çok keyif veren bir meslektir. çocukların yaptığı abukluklar cem yılmazın espirilerine bin basar şekilde komiktir.
onlar çatlak patlak oynarken, daha dün annemizin kollarında yaşarken i söylerken yüzde hafif bir gülümseme olur ve uzaklara dalıp gidersiniz.
(bkz: hey gidi günler)

öğretmen olamamak

çok isteyip de olamamak kötüdür. öğretmenlik kimi densizlere göre para getirmeyen meslek olarak düşünülse de eşi benzeri olmayan bir meslek. gönül işidir. emeğin alasıdır.

otobüste yanınıza oturan konuşkan tip

(bkz: çantada koli bandı taşıma sebepleri)

ağlayan kız

(bkz: #5117214)

insanın büyüdüğünü anladığı an

ayar vermediği ya da ayarlara cevap vermediği andır.

cinnet geçirilir mi getirilir mi sorunsalı

bir çok kişinin kafasına takılmış sorudur. bir çok yazar cinnet getirmek diye yazar. ancak tdk'ya göre cinnet geçirilir.
pardon da cinnet getirmek ne? dereden mi getiriliyor yoksa cinnet gel diyosun geliyo mu?

istanbul eee havalar da iyice ısındı zirvesi

muhtemelen sıcaktan dolayı bir çok yazarın koltuk altı terli olacaktır.
(bkz: ıyyyy)

kendimi seviyorum

alınan her başarının sonunda kişinin kendisine mutlaka söylediği cümledir.

msn de meşgul veya dışarıda görünme modası

cool takılmaya çalışan embesil ergen edasında eyleme dökülen modadır.

sen benim ilk ve tek aşkımsın diyen kız

hayatında gerçekten hiç sevgilisi olmamış kızdır.
arada var böyleleri

görüşürüz yazarken gömüşürüz yazmak

kişi bunu eşine söylemişse eğer, çok keyif veren bir dil sürçmesidir.

msn de evlilik teklif ederken elektriğin gitmesi

batıl inançları olan kişier için uğursuzluk olarak atfedilir ve evliliğin başlamadan bitmesine neden olur.

facebook ta 4028 arkadaşı olan kız

muhtemelen adult sitesi ferdi kızdır.

gece gece bastıran sıcak hava

insanı bunaltan, daraltan, sokağa çıkma hissi uyandıran sıcaktır. yanaklardan ateş çıkması durumudur. sıcaktan atletin ıpıslak olması halidir.

* *

bir yabancının türkiye de yaşama sebepleri

(bkz: türk kızları)

çinçin

istanbulda bulunan lağım suyunun aktığı dere. *