bugün

entry'ler (728)

korku filmlerinden çıkarılan dersler

gruptan birileri hadi ayrilalim dediginde asla kabul etmeyin. ben yaptim, oldum.

aşkın bittiği an

ask bitmez, olu taklidi yapar - kuluckasini birakir.

uygun zaman, uygun yerde tekrar hayatinizi zindan etmek icin doner.

aşdod limanı nda kutlama yapan yahudiler

bir cok insani rahatlatmistir. soyle ki, biz yahudileri saniyoruz ki herkes kafasi calisan adamlar, bilimde sanatta medyada ekonomide aklina ne gelebiliyorsometride geri kalan dunya nufusuna tur bindirmis adamlardan baska ne beklicez iste, zaten teroru yakindan hisseden dertli insanlar... son asrin en buyuk soykirimini gormus insanlar.

israil devlet makinasi ayri tabi. tum komsulari dusmansa, herkes olmeni istiyorsa, kopekler istedi diye atlar olmez elbette. yasam savasi verir. verirken de sacmalayabilir. hatta gordugumuz uzere sicip sivayabilir. umarim bu olaylarin suclusu cezalarini bulur. geberirler.

ama normal halk?

abi ellerinde kurdistan bayragi falan var. bunlar bildigin mal. oh be... varmis lan normal insanlarinin arasinda baya bir mal. rahatladim bak.

arap birliği

kinar bunlar.

toplasip toplasip kinar. oysa suudilerde misal araba kazasi gecirsen 12'de 12 haksizsin, neden? cunku suudi ulkesinde suudiler her zaman haklidir. ben de sizi kiniyorum.

her israil saldırısı sonrası hitler popülarizmi

israil'e karsi elinden bir sey gelmeyen aciz insanlarin sacma sapan tepkisidir efendim.

oysa netanyahu anlatinca laf dinleyen bir adam. gecen -abi haksizsiniz, dedim, utancindan intihar etti adam. su anda dubloru var piyasada.

cccp hala varlığını sürdürseydi

gelecek sene komunist partisinin 31.siezdi toplanirdi.

(bkz: siezd)

antu nun skandal yorumu

tek kelimeyle skandaldir.

55bin kisinin got olmasi degil lan onu demiyorum, o zaten bildigimiz bisey...

asil skandal 55bin kisinin got olmasinin canli yayinda verilmesidir. ligtv'nin yaptigi ozel hayata saygisizliktir. yayinlanir mi lan oyle bisey? siz daha gecen hafta ofsaytin tekrarini gostermiyordunuz... ligtv aciklama yapsin.

gorev yada gorevlilerin gorevine son verilsin!!11! (cumleye bak hizaya gel, bunu duzeltmis antu simdi)

fener gol gol gol şampiyonluk geliyor

artik bir baska bahara kalmis slogandir.

bole tanim burokrasisini atlattiktan sonra; matematigi iyi olan cok bilmisler icin gelsin: http://tinyurl.com/6au3nu

fener şampiyon olamayınca olacaklar

sampiyonlugun degeri dusecek, sampiyon olan takimin basarisi tesaduf sayilacak vs.

16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı

taraftar aklini kacirdi, kacin lan kacin.

16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı

(bkz: ağla melis beter ol)

oruçluyken sınava girmek

sevapmetrenizde bi gelisme olmayacaktir. din adami degilim, fikir yurutmeme engel degil bu.

internetten tanışmada ilk günler

ilk gunleri bilmiyorum da ilk yillarda soyleydi;

- hi?
+ hello, asl?
- how are you?
+ fine, thank you. asl?
- what is asl?
gider bu boyle..

iftira atmaktan çekinmeyen siyasetçi

siyasetci olabilmis siyasetcidir. siyasetci olacaksan once iftira atmayi ogrenecen abisi.

sözlük yazarlarının itirafları

cok kizdigim bir kriz animda kiz arkadasimi bogarak oldurmek istedim. oyle bir anda beyin noronlari o kadar hizli calisiyor ki, cesedi nasil gizleyecegimi dusunuyordum kendime geldigimde. tum ihtimallerde en buyuk supheli kendim olacagima ve bu isten yirtamayacagimi anlayinca vazgecmistim.

tabi o zamanlar ne dexter vardi, ne de yasadigim yerde bir deniz. zengin bile degildim.

beşiktaş

manchester united maci oncesi tek umidi gotune taktirdigi lpg tanki olan takim. olursa anca gazla bisey olur.

henuz daha 5. hafta geyigini bir tarafa birakacak olursak, hatta "denizli takimi manchester united'a sakladi" absurdlugunu de siklemezsek geriye gotum gibi tablo kaliyor.

cl'ye kalindigi icin neredeyse bir piyango olan paranin uzerine az biraz biseyler ekleyip kendisine olan borcumuzu kapatabilecek seviyeye gelmemizden dolayi panikleyen demiroren neredeyse tum cl parasini antep'e yatirarak cl'den daha fazla kazanmamizi engelledi diye dusunmeden edemiyorum.

hıncal uluç tan sözlüğe hakaret

sozluk ortamlarindan rahatsiz olmasi gereken birisi varsa o kisi hincal uluc'tur.

eski bir eksi sozluk ibaresi:
--spoiler--
Bu sitede yazilanlarin hicbiri dogru degildir. 18 ya$in altindakilerin kullanmasi hukuken sakincali olabilir (zaten o ya$ta ne i$iniz var internette sitede cikin, gezin, gezdirin). Yazarlar Ek$i Sozluk'e yazdiklari entry'lerin telif haklarini Michael Jackson'a devretmi$ sayilirlar. Sitede yazilanlari kaynak belirtmeden Word'e aktarip "Fw: Turk astronot ve houston! cok komikkkk!" diye arkada$larina yollayan pespayedir, hemzemindir, hincaldir, uluctur. Hukuki gereklilikler haricinde yazarlarin kimlik bilgileri saklidir. Sadece arada yoneticiler tarafindan onemli bir gerekceyle incelenip "tuh erkekmi$" denebilir. Bir gun kapimiza biri gelirse "kim lan bunlar" diye "bi sn du$tayim" denir mutfak penceresinden kacilir.
--spoiler--

ehehe abi boyle dalga gecilen ortamlara nefretinizi kusmaz misiniz siz?

kahramanın görevi kabul etme süreci

bazi bolumleri istisna olmak uzere house md abimizin her zaman uzun tuttugu surectir. gercek kahramandir o, ilk firsatta isinden kaytarmak icin ortam arar...

kağıt havluya aşık olmak

(bkz: kağıt havluya tecavüz eden kişi)

halkı sözlükten soğutmak

sozluk kurallarina suc olarak girmelidir.

(bkz: vicdani red)