bugün

Genelde erkeklere mahsus bir kasıntılıktır. özünde ezik bir kişiliktir, hayatında sadece bir kız ona aşık olmuştur fakat o kız onu şımartmaya yetmiştir. herkesi kendisine aşık sanar.
Sanki bütün kızlar onun peşinde koşuyormuş ama o sadece sizin peşinizden koşuyormuş gibi davranır.
bir tür sanrı içerisindedir.
edit: bu tipler çok rahatsız oldu sanırım bu başlıktan
kızlara daha bi mahsus kasıntılıktır.özünde gerzek bi kişiliktir,hayatı boyunca bi sürü erkek ona çıkma teklifi etmiştir ancak biri bile aşık olmamıştır.bütün erkekleri kendine aşık sanar.hatta bütün kızların da onu kıskandığını sanar.biraz düzgün görüneyim diye yapmadığı kalmaz,aynaya bakarken kendine gülümser çünkü kendini dünya güzeli sanar.pek çok çeşit sanrı içerisindedir.beyni etrafındaki herkesin ona kahvaltılık süt ürünü gözüyle baktığını anlayamayacak kadar nohutumsudur..
hayatı boyunca umursanmayacak insan modelidir...
(bkz: tipler analiz merkezi uludag sozluge hos geldiniz)
diğer tiplerin analizi için; (ara: tipler)
ağızlarının ortasına önce apargat atmanın, sonra hayasına diz atmanın, daha sonra kafasına tencere kapağı kırmanın ve en son olarak gözüne işemenin gerekli olduğu tiplerdir. yok yok siz dediklerimi yapın bir şey olmaz. başka türlü bu garip hulyadan ayılmazlar, ben biliyorum.
ziyan yaratıklardır..
genelde çevrelerinde hiç kız olmayan tiplerdir bunlar,kaçılasıdır.
(bkz: erotomani)
(bkz: ne yapayım ama ben boyleyım)
aslinda öyle olmadigi halde egolarini tatmin etmek için böyle söyleyen tiplerdir.
(bkz: şımarık)
bir taraflari kalkmis olan tiplerdir.eger bu tipler kizsa kalkan yerlerine bakiliyodur cogunluka.*
kafası kesilesi insan evlatlarıdır. çok acil psikolojik destek görmeleri gerekmektedir. acınası varlıklar......
sözlük yazarlarının çoğunluğunun antipatisini kazanmış olan insan modelidir.
kahve ortamlarında inceden inceye taşak geçilen elemanlardır. kendileri genellikle bir kütük kadar anlama kabiliyetinde olduklarından; pek farkına varamazlar taşak oğlanı olduklarının.
(bkz: züürt tesellisi)
- bugün o geldi yine biliyo musun?
- eee? (yalandan ilgi gösterme)
- işte geldi sınıfa baktı çıktı sonra, kesin beni aradı görünce de hemen korktu içeri geçti, hıh çok yalan ya bu çocuk, hala aşık bana
- vay be...
--------------------
& ayy, bugün beni minibüzlere kadar bıraktı, sonra "ya arkadaşa gidecektim ben" deyip numaradan minibüze de bindi..
- hadd canım, ciddi mi?*
& offf tabi ki ciddiyim, hem bu çok da normal bişey, bana bakıyo kesin.
- hmmm, sorudm çünkü ben de onu bugün arkadaşlarıyla gezerken gördüm de....*
& e ne yapsın çocuk, benim yüzümden buralara kadar geldi, işte sonra kendine uğraş bulmuştur, *
- hmm, iyi ya, sen baya güzelmişsin desene, bak kaç gündür sana asılan 11 kişiyi anlattın, bi hafta da bu kadar kişi, ee senin işin de zor ya
& sorma canım ya, bu durumdan gerçekten sıkıldım artık, yani çok baymaya başladı gerçekten söylüyorum artık insanlar bana bakmasın istiyorum!*
- tabi ya, bilmez miyim!*
& sen nerden bilicen kızım, sen çirkin birisin sana bakmazlar ki?
- ben mi, çirkin? o zaman benim niye 2,5 senelik bir çıktığım var da hala senin bi tane bile yok.*
& çünkü ben güvenmiyorum hiç birine, ondan işte**
- ya güzelim, bak üstüne basa basa diyorum, güzelim, bi git seninle uğraşıcak vaktim yok. ben de heralde küçük orospular gibi giyinip palyançolar gibi makyaj yapsam bana da sarkarlardı her gün! millet yatağa atıcak hatun arıyo, sen de hem aptal hem de güzelsin, yani tam istedikleri gibisin!
& ama güzelim di mi?
- offfff!!!!!!

(bkz: 9 kusurlu hareket)
gözleriylen yedi beni diyen makbule misali kendini kandıran insan modelidir.
(bkz: bırak kendi haline)
(bkz: bana baktı kesin verecek)
iki üç kız tarafından kıçı kaldırılmıştır. o yüzden bütün kızlar bana hasta mantığı oluşur. halbukı kimsenin umrunda değildir.
acınası insan tipidir.havadan nem kapar kendileri,şeytana uyup yanlışlıkla gözünüz ona kaysa bana aşık kahretsin o da beni sevio der kalırsınız öyle..uzak durmak gerekir hatta göründüğünde kaçmak,yol deiştirmek vs..
belki de doğruyu söyleyen bir tiptir. eleştirmeden önce araştırmak soruşturmak gerekir.
ben cok guzelim herkes bana asik diyerek hungur hungur aglayan tipin bir seviye asagisidir.

evet bu sekilde aglayan bir kizi gordum ve teselli cumlesi olarak "yok ya sen aslinda o kadar da guzel degilsin" mi desem yoksa "onlar sana asik degil aslinda. seninle gonul eglendirmek istiyorlar" mi desem diye kararsiz kaldigim icin birsey soylemedim.
küçük dağları da kendisinin yaratmış olması muhtemel tiptir.