bugün

ya herkes de bana asik diye dolanan tipler

- bugün o geldi yine biliyo musun?
- eee? (yalandan ilgi gösterme)
- işte geldi sınıfa baktı çıktı sonra, kesin beni aradı görünce de hemen korktu içeri geçti, hıh çok yalan ya bu çocuk, hala aşık bana
- vay be...
--------------------
& ayy, bugün beni minibüzlere kadar bıraktı, sonra "ya arkadaşa gidecektim ben" deyip numaradan minibüze de bindi..
- hadd canım, ciddi mi?*
& offf tabi ki ciddiyim, hem bu çok da normal bişey, bana bakıyo kesin.
- hmmm, sorudm çünkü ben de onu bugün arkadaşlarıyla gezerken gördüm de....*
& e ne yapsın çocuk, benim yüzümden buralara kadar geldi, işte sonra kendine uğraş bulmuştur, *
- hmm, iyi ya, sen baya güzelmişsin desene, bak kaç gündür sana asılan 11 kişiyi anlattın, bi hafta da bu kadar kişi, ee senin işin de zor ya
& sorma canım ya, bu durumdan gerçekten sıkıldım artık, yani çok baymaya başladı gerçekten söylüyorum artık insanlar bana bakmasın istiyorum!*
- tabi ya, bilmez miyim!*
& sen nerden bilicen kızım, sen çirkin birisin sana bakmazlar ki?
- ben mi, çirkin? o zaman benim niye 2,5 senelik bir çıktığım var da hala senin bi tane bile yok.*
& çünkü ben güvenmiyorum hiç birine, ondan işte**
- ya güzelim, bak üstüne basa basa diyorum, güzelim, bi git seninle uğraşıcak vaktim yok. ben de heralde küçük orospular gibi giyinip palyançolar gibi makyaj yapsam bana da sarkarlardı her gün! millet yatağa atıcak hatun arıyo, sen de hem aptal hem de güzelsin, yani tam istedikleri gibisin!
& ama güzelim di mi?
- offfff!!!!!!

(bkz: 9 kusurlu hareket)