bugün

çok ve boş konuşan arkadaşla gezme mecburiyeti.
Kürtçeyle alakalı gördüğüm her başlıkta aynen bunu tekrarlıyorum. Ya bi siktir git!
oldukça fazla olan durumlardır. evet.
pardon birşey soracaktım gibi bir soru cümlesi ile gelen dilenciler (dolandırıcı da olabiliyor bunlar).
mini etekli bi kız merdivenlerden çıkarken arkadaşın 'gel asansöre binelim kanki' demesi.
teldeki -battery low- yazisi.
(bkz: ağrı ya kız istemeye giden izmirli genç).
arkadaşlarımızın gangnam style yapması.
kopya verebilirmisin bana.
saçma sapan entryleri gördüğümüz an.
(#18717889)

bu tip durumlara kullanılacak durumlardır.
+naber kanka
-ya bi siktir git zaten moralim bozuk

+olm müthiş bi icad buldum
-ya bi siktir git amk.
arkadaşın günde 10 kez değişik bahanelerle araması. dördüncü beşinci aramada artık telefonun ekranına bakmaya çekinirsin o ismi orda görünce yine yeniden kocaman bir "ybsg" çekersin. bunun ilerleyen versiyonlarında bu "ybsg" çekmeyi telefonu açtıktan sonra yaparsın.
dan biride kisinin aykiri hareketleridir.
bi siktir git ya kendimi kendimden kovuyorum siktir git lan sıkıldım kendimden.
+ Saçımı sağa mı tarasam yoksa sola mı tarasam ? yoksa arkaya atıp kenarına...
- YBSG !
her işin gücün arasında meşgule atmana rağmene ısrarla aranmak.
-Aziz yıldırım masum lan aslında!?
+ya bi siktir git!
+şimdi ben bu rakamları silinmiş hesap makinesinin 3 rakamının üzerine 7 rakamı yazan bir etiket yapıştırsam nolur? basınca 7 mi çıkar?

-ybsg!
ev arkadaşının 'bugün okula gidelim mi?' demesi.
fazla sigaran var mı?
izdivaç progrmında 65 yaşında, evlenmemiş, bakire kadın isteyen hacı abinin görüldüğü an.
aaa ayrıldınız mı?
(#12394698) ben en çok halkla ilişkiler* kapsamındaki kandırmacaları duyunca bu lafı kullanırım. en çok da entry de belirttiğim o sözde araştırma döner durur ya şaşarım. şaşarım, çünkü bunu yayınlayan basın kuruluşunun kendini kullandırmasına, para veya baskı sebebiyle güvenililiğini kaybetmesine bir anlam veremem. kısacası, bu ve benzeri zırvalarını duyunca ben bu cümleyi diyorum. umursamıyor,küfredip geçiyorum.
özel msjdan şu entry olmamış, bunu düzelt diye uyaran yazarların karmasının yerlerde olması. hakkaten bi siktirin gidin lüften.