bugün

entry'ler (705)

sadece askerde karşılaşılan olaylar

Balıkesir Merkez Komutanlığı'nda acemilik eğitimi almış ben dahil bir grup askerin onbaşı bile gördüğünde selam durması kafalara çakılmıştır. Sabah mıntıkasında garnizon girişi bizim bölüğe düşmüştür. 2 Manga adam sabah nizamiyeden girip yürüyen her komutan için "dikkaaat" çekip selam durmaktadır. Ve bildiğiniz anlamda bug oluşmuştu. Elde süpürge yere iki süpürme darbesi, hazır ol, dikkat (selam dur), iki süpürme darbesi, hazır ol, dikkat (selam dur), iki süpürme darbesi, hazır ol, dikkat (selam dur)...

insanvedoğa

Zaman zaman birlikte doğa turları, kamp ve fotoğraf gezilerine gittiğim grup. Kar amacı güdmeden bu işi yaptıkları için, reklamını yapmakta tereddüt etmedim. Kurucularından Hakan Özkaya, turlar ve geziler esnasında rehberlik yapmakta ve arkadaş dadında* muhabbetini eksik etmemektedir. geliniz çadır kuralım, geliniz fotoğraf çekelim. *

http://www.insanvedoga.com

serkan inci nin ölmesi

ölmeden önce son videosu youtube'da yayınlanmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=BopoN_IXrF4

inci sözlük

Ayrıca açılsa bile girmeye göt isteyecek sözlüktür. aynı olayı 16 kasım günü saat 21:20 sıralarında da yapmaya kalkmışlardı ancak direk silinmişti ve dahil olanlar silik yemişti. Dün aynı olay tekrarlandığında bir moderatorden aldığım bilgiye göre serkan inci "kimse karışmasın" demiş. Zaten olaylar ondan sonra patlak verdi. Çeşitli hükümler olduğu söyleniyor. Sözlüğün başka bir isimle açılması ve tüm database'in sıfırlanması da sözkonusu.

inci sözlük

bugüne kadar her geyiğe bir şekilde katıldığımız ama dün bardağın son damlalarını taşıran sözlüktür. Kolay kolay açılacağını sanmam...

tuvalet kağıdını bitiren misafir

kıçı dışı bir misafirdir.

mojito

Nane frozen'ın içkili hali.

yirmilik dişi aldırmak

(bkz: Benim dişim benim kararım)

salıpazarı

Pazartesiden sonra, çarşambadan önce olan pazardır.

erkek yazarların tercih ettiği sakal şekilleri

üçgen, yamuk, dikdörtgen, kare, kesişen kümeler vb

ben küçükken sarışınmışım

güneş çıkınca ya da ağlayınca kahverengi gözlü siyah saçlı oluyorum diye devamı gelecek söylemdir.

bir kadın ne kadar güzelse o kadar aptaldır

Güzelliğin ve aptallığın birbirinden bağımsız farklı göreceler olduğunu savunmayan tespittir. Ayrıca;
aptal kadın yoktur az votka vardır. Votka yoksa üzüm yesinler. benim entrym benim kararım. *

pembemit

(bkz: forum/chat tarzı entry)

laptop kullanan yazarlar

Çok sağlam yazardır. lepi topu bir adamdır.
Edit: Başlık düzelmiş, başta leptoptu. hihi

2 temmuz 2012 aziz yıldırım ın tahliyesi

Pkk'lıların dağdan elini kolunu sallaya sallaya inip dolaştıkları, komutanların ceza evinde olduğu bir ülkede geç bile kalındı dediğim durumdur.

evleneyim mi sorusuna verilecek cevaplar

Hayırdır. "Evleneyim mi?" diye bir başkasına soracak kadar kararsız kişiye verilecek cevap evlenme olmalıdır. Sonuç her ne kadar aynı olacaksa da, etkisiz eleman olmak gerek böyle durumlarda.
Sözlük; Evleneyim mi?

ucurtmaileyakamoz

Yeni nesil yazardır. Kimse parsellememiş, ben yazayım bari. Adamın dibi yazardır. Dibidibidip dip. Sıkıldığımız akşamlar, mangala son derece müsait olan evinin bahçesinde, içkilerimizi açtıktan sonra inanılmaz bir geyikle lezzetli cızbızlarımızı yeriz. Gerçiben şimdi ucurtmaileyakamoz'u mu övdüm, mangala son derece müsait olan evinin bahçesini mi yoksa lezzetli cızbızları mı bilemedim.
Ancak gerçek şu ki, dejenere olmuş lanet bir nesil içine karıştığınızda bu herifi *, "aha bu adam farklı" dersiniz. Orjinal bir adamdır, fikir sahibi olmadığı konu azdır, muhabbeti candır.
Yazara ufak not: Hacı abi benim motoru servise götürmemiz lazım. Götürürüz değil mi? Götürürüz götürürüz.

Edit1: Motoru götürdük sözlük. Çok delikanlı adam vesselam.

samsung galaxy note

Telefon kullanırken insana orgazm hali veren bir cihazdır.

diablo iii

normal mode bittikten sonra "oyuna girebilme" diye bir görev veriyor sanırım. Ben girmeye çalıştıkca exp geliyor diye tahmin ediyorum.

edit: 150 kere kopyalanmış şifreyi yapıştırınca oyun açılıyor. Yendiiiiiiimmmmm diye bağııırıııır...

küfür etmeden yazamamak

(bkz: kim küfür ediyor aq)
(bkz: küfürbaz metin)