bugün

entry'ler (462)

intihar

ailem olmasa yapacağım ilk eylem.

verip de pişman olunan şeyler

güven.
keşke bu kadar güven vermeseydim de azıcık kaybetme korkusu yaşasaydın sen de.
belki o zaman severdin ne bileyim.

sözlük yazarlarının hayalleri

bebeğim sıçtı diye sevindiğim günlerin gelmesi.

bekareti önemsemeyen erkek

bu konu gerçekten yaratılışın nasıl olduğunu düşündükçe girilen bir çıkmaz gibi.
nereye ceksen oraya gidiyor.
bi adama gavat diyosun bi ben de bakir olup olmamanızı önemsemiyorum gavat mıyım? diye kendine soruyosun.
sonra adam da haklı ya karısı kimlerin üstünde hopladı düşündükçe delirir diyosun.
sonra ulan o da kimbilir kaç kişiyi düdükledi ben düşünüyo muyum diyosun.
bıktım ben artık bu durumdan.
ama kabul edin:
ataerkil bir toplumda yetişmiş olan bizler bunu aşmakta zorlanıyoruz bu da normal sanırım. ruhu kaşar olmasın insanın ne bilim yine kafam karıştı yaaaa.

1 60

bu bir eziklik değildir. benim boyumdur evet ama şu konuda hak veriyorum sevgilim 1.92 Allah günah yazmasın çok çirkin görünüyoruz el ele.

1 60

efendim?

bir erkeğin kalitesini gösteren detaylar

benim için olmayan detaylardır.
Bodoslama aşık olmakla ilgilenirim sadece.

sözlük yazarlarının bekleği mesaj

Senden sonra denediklerimin hiçbiri bana sabahın köründe soğukta fırına gidip seviyorum diye sıcak ekmek simit almıyor.
Kahvaltı hazırlamıyor.
Hiçbiri eve gelmemi pencereden beklemiyor.
Hiçbiri kapıdan girdiğim an boynuma atlamıyor.
Hiçbiri işsiz kaldığımda yanımda sen gibi durup destek olmuyor.
Hiçbiri eve gelince montumu alıp terliklerimi getirmiyor.
Karşılıksız beklentisiz sevmiyor.
Dışarda yakışıklı birini görüp göz ucuyla baksa sen gibi pişmanlık duymuyor.
Sen gibi bana ait değil hiçbiri.
Ben sevdiğim için hiç sevmediği yemekleri yapmıyor.
Ben sevdiğim için saatlerce öğrenci evindeki yoklukla bana tatlılar hazırlamıyor.
Hiçbiri ben uyurken beni izleyip heyecanlanmıyor.
En çirkin halime aşkla bakmıyor.
Beni görünce gözleri sen gibi ışıldamıyor hiç kimsenin.
Arada bir lütfedip iltifat ettiğimde senin kadar mutlu olmuyorlar. Tabi edeceksin diyorlar.
Hava kararınca dışarı cıkmak için izin istemiyorlar benden kedi gibi.
Kıçımı kaldırmıyorlar.
iki gün gezdirmesem söyleniyorlar sıkıldım diye.
Sen gibi evimizde duralım olsun fark etmez boş yere para harcıcaz demiyorlar.
Masaj yapmıyorlar parmakları acıyana kadar.
Gece su isteyince sen gibi erinmeden kalkıp getirmiyorlar.
Senin gibi sarılmıyorlar.
Senin kadar huzurlu hissettirmiyorlar.
Sadece kıçımın rahatı için bana böyle tapan seni başka bir şehre gider gitmez ALDATTIM.
Hatta sana nankör bencil falan dedim üste çıkmak için.
Ben erkek adamım ben yaparım dedim. Çünkü sen benim kıçımı atmosfere değdirdiğini anlamayacak kadar saf seviyordun beni. Bundan yararlandım.
Ben insan değilim seni kaybettim. Ömrüm boyunca sen gibisi olmayacak ve ben bu sahteliklerle yaşamaya mahkum bir zavallı olarak öleceğim.
Beni affet, bir gün...

psikolog olsa gidilecek ünlü veya karakterler

yıldız tilbe.

aşık olmak ile sevmek arasındaki farklar

aşk üzer. tek bildiğim bu.

gecenin sözü

bizum evde gelun yok da sen olursin inşallah.

böcek görünce ne yaparsınız

valla bir kağıt yardımıyla alıp dışarı atmaya çalışırım.
ama cok hızlı hareket ediyor ya da uçuyorsa affedemem üstüne basarım.

uzak durulması gereken insanlar

kendimi övmek gibi olmasın ama cümlesiyle başlayıp bilinçaltındaki özgüvensizliği ile sürekli kendini öven insanlar.

üniformalı erkeklere bayılan kızlar

bence nedeni bilinçaltındaki güç simgesini çağrıstırmasıdır.
yani ataerkilliğe karşı olmayan kadınların korunaklı sığınmalık liman olarak baktıkları erkekler olabilir. Çok mu iyimserim?

kimseyi takip etmeyen yazar

Benimdir. Ya eskiden buralarda takip falan yoktu sanki varsa da ben yeni görüyorum yıllar sonra sözlüğe geldim ön yargılı olmayalım.

sözlük yazarlarının yaşamak istediği dizi

Çok tepki alabilirim evet ama aşkı memnu.

lustral

Özlediğim ilaçtır. Misolmuş selectraymış yalan. Senin gibisi yok be lustralim.

misol

lustralin kaldırılmasıyla selectraya ağlama krizleri geri gelince de doktorun önerisiyle geçtiğim ilaç. MiSOL

valla bi şey anlamadım ben 4 ay oldu hepsini kullanalı toplam bi uykum çok var bi yok bi mutluyum bi değilim bi iştahlıyım bi değilim anlayamıyorum.

ama sigaranın tadını azalttıgından eminim. ayrıca son günlerde gerçekten yemek yemeyi unutuyorum ve başım ağrıyor bi şey yiyeyim diye bir giriyorum mutfaga anam bir ekmek ısırıyorum diyorum ölmüşüm acımdan.

yine de ağlama ataklarım gitti yani. bazen titreme geliyor ne alaka anlamıyorum açlıktan da olabilir. midem bulanıyor bazen de ama ilaçtan mı benden mi anlamıyorum. saçma yani her şeyi de ilaca baglamamak lazım 4 ay oldu sonucta ilk hatfada değilim ki.

son olarak psikolojik midir ilk göz agrım mıdır bilemem ama lustral de yaşadığım enerji mutluluk hiçbi ilaçta yok. saatlerce mutlu mutlu ders calısıyordum enerjiktim yürüyüşe falan cıkıyodum. şimdi de iyiyim ama mal gibi iyiyim bomboş bakıyorum yani. LUSTRAL ÖZLEDiM SENi :(

banyo yaparken şişenin üzerine düşen karpuzcu

izninizle şüpheleniyorum.

bir erkeğin en seksi olduğu an

Burnunu çekip kafasını yukarı kaldırarak baktığı andır. Tabi burnu düzgünse. (bkz: fetiş)