bugün

bazen o kadar yan etkisi olmayip, oylesine icten soyleme yetisine haiz oldugum durumlar.

(bkz: anladin sen onu)
(bkz: bunu da kaldir abi)

ilgili basliklari.
(bkz: sozluk yazarlarina reklamlardan pay verilecekmis) **
kardeş şurdan 2 kişi uzatır mısın?**
alışverişe çıkıldığında esnafın iki lafının birinin "abdestli ağzımla yemin ediyom" 100 den aşağı kurtarmaz olması akabinde aynı malı 70 e vermesi.
misal,
(bkz: atatürk ün yabancı dil bilmemesi)***
Her ramazanda Hocam diş fırçalamak orucu bozar mı? sorusuna verilmesi gereken bir cevaptır.
kankanin 'aziz yildirim serbest birakilmis' demesi.
benimle çıkar mısın?
ateşin var mı?
duştayken suyun kesilmesi.
özel msjdan şu entry olmamış, bunu düzelt diye uyaran yazarların karmasının yerlerde olması. hakkaten bi siktirin gidin lüften.
(#12394698) ben en çok halkla ilişkiler* kapsamındaki kandırmacaları duyunca bu lafı kullanırım. en çok da entry de belirttiğim o sözde araştırma döner durur ya şaşarım. şaşarım, çünkü bunu yayınlayan basın kuruluşunun kendini kullandırmasına, para veya baskı sebebiyle güvenililiğini kaybetmesine bir anlam veremem. kısacası, bu ve benzeri zırvalarını duyunca ben bu cümleyi diyorum. umursamıyor,küfredip geçiyorum.
aaa ayrıldınız mı?
izdivaç progrmında 65 yaşında, evlenmemiş, bakire kadın isteyen hacı abinin görüldüğü an.
fazla sigaran var mı?
ev arkadaşının 'bugün okula gidelim mi?' demesi.
+şimdi ben bu rakamları silinmiş hesap makinesinin 3 rakamının üzerine 7 rakamı yazan bir etiket yapıştırsam nolur? basınca 7 mi çıkar?

-ybsg!
-Aziz yıldırım masum lan aslında!?
+ya bi siktir git!
her işin gücün arasında meşgule atmana rağmene ısrarla aranmak.
+ Saçımı sağa mı tarasam yoksa sola mı tarasam ? yoksa arkaya atıp kenarına...
- YBSG !
bi siktir git ya kendimi kendimden kovuyorum siktir git lan sıkıldım kendimden.
dan biride kisinin aykiri hareketleridir.
arkadaşın günde 10 kez değişik bahanelerle araması. dördüncü beşinci aramada artık telefonun ekranına bakmaya çekinirsin o ismi orda görünce yine yeniden kocaman bir "ybsg" çekersin. bunun ilerleyen versiyonlarında bu "ybsg" çekmeyi telefonu açtıktan sonra yaparsın.
+naber kanka
-ya bi siktir git zaten moralim bozuk

+olm müthiş bi icad buldum
-ya bi siktir git amk.
(#18717889)

bu tip durumlara kullanılacak durumlardır.