bugün

Gelen ve giden kutusunda ki mesajlar an itibari ile mouse ile bold edilmezse okunmayan
temadır.
(bkz: Bokum gibi olmuş)
eski hali beklenilen temadır.
fuck you james'in üstüne olmadğı gibi version 7 0 kötüdür.
aşık olduğum tema.
favori temamdır. çaylaklığımdan beri kullanıyorum* ve çok memnunum.
şuanda kullandığım ve çok beğendiğim tema. yeni formata da uyuyor daha uzun süre kullanmayı düşünüyorum.
temaların teması. tabii ki zall yapmış, böyle güzel bir temayı kim yapabilir başka ?
not: galatasaraylıyım.
bakınız vs. parlak parlak mavi görüntüde olan tema.
zall'ın da eline sağlık madem.
zall'a teşekkür ettiren tema. teşekkürler zall'ım. (bkz: swh)
uludağ sözlükteki en iyi temalardandır, uf çok iyi oldu. *
en sevdiğim tema olur kendisi. bana gece görüşü temasını aratmayan, doygun renk ve uyumu sağlayan, gözü yormayan bir özelliği var. zall yapmış, daha ne olsun.*
kullandığım temadır. güzeldir, hoştur.

(bkz: zall yapıyor abi) *

edit: neden söyleme gereği duydum bilmiyorum.
champion manager 4 gibi tema yeminlen.
sözlüğün en cix teması. aksini iddia edenin kafasını shotgunla uçururum şerefsizim.
sözlüğün tartışmasız en iyi teması. başlarım zevk ve renklerinize.
inter milan'ı akla getiren tema.
(bkz: windows 7)
ateşli bakınız sistemini içinde barındıran tema. üzgünüm portakal gibin..
dolu bakınızları mavi, boş bakınızları turuncu gösteren uludağ sözlük teması. ancak entry numarası işin içine girince kafası karışıyor gibi.
son yenilenmesinden önce boş bkz lar mavi, dolu bkz lar ise turuncu görünen tema.

ayrıca backgroundundaki carbon hissi, spor severlere ekstra bir heyecan katmakta olan zall eser-i harikası.
yeni bakınızları görmek isteyip de göremeyenlerin, log out yapıp sözlüğe geri dönerek test edebilecekleri sözlük teması.
yeni haliyle beraber boş bkz'lar turuncu, dolu olanlar ve yazar rumuzları ise mavi olarak gözükmektedir. sözlüğün en güzel temalarından biri.
bir ara default olmuş, o gün bugündür değiştiremediğim tema. bilumum temaları cebinden çıkartır. hiç bir sözlükte, hatta bizim sözlükte bile bunun gibi bir tema daha yoktur. aradım bulamadım.
sözlüğün en beğendiğim teması. renk uyumu çok hoş. ayrıca genelde bütün sözlüklerde açık renk kullanılırken bu tema default tema olursa uludağ sözlük tema olarakta farklı bir boyuta geçer.
zall'ın insanı kendinden geçiren temasıdır. vay anasını sayın seyirciler.
modern bulduğum temadır, ama fuck you james'in yerini tutamayacağını dü$ündüğüm temadır.

edit: tutar tutar, mis gibi tutar..