bugün

entry'ler (2190)

kaysera the poet killer

seksi yazar. nickaltı #1 rezerve.

kaysera the post killer

şimdi fark ettim, bu benim nickim değil lan. nickaltımı da düzgün açamamış geri zekalı.

dünyanın en akıllı ülkeleri

uludağ sözlük moderasyon ekibinin olmadığı her ülkedir.

uludağ sözlük

forum olmuş aq sözlüğü. entry yazıyorum, tak cevap geliyor, 1 değil 2 değil 3 değil.

zall'ım oyun bozan, sen de bu sözlük de yalan.

gecmisten gelen cocuk

küçük aklıyla millete ''sansürlü'' küfürler eden yazar. yarın okul tatil anlaşılan.

gecmisten gelen cocuk

o dacia duster'a binerken benim de kendisine bineceğim yazar. yürü lan eşek, daha çok yolumuz var.

uludağ sözlük moderasyon yetersizliği

uyusun da büyüsün ninni, tıpış tıpış yürüsün ninni.

ah benim canım moderasyonum uyuyo muymuş yine, eee, eee, eee, eee.

yıllardır değişmeyen yetersizliktir, arada bir giriyorum öyle aklıma gelince (5-6 ayda 1 falan). sonra bakıyorum hâlâ tıpkı türkiye sokakları gibi, 3 adım atıyosun çöp.

dacia duster

bazılarının almak için götünü verdiği arabadır ki sağda solda duyabilirsiniz. sırf dacia duster'ı savunmak için pusu kurmuşlardır. madem göt verdik öyleyse savunacağız mantığıyla hareket ederler.

gecmisten gelen cocuk

formatın anasını sikmiş yazar. dacia duster başlığı altında pusu kurmuş, millete cevap veriyor. bizi anında gammazlayan gammazlar ve moderatörler uyuyo mu yine? iyi uykular.

karton toplayan cocuk

beni gözünde canlandıramamış yazar. üzdü.

dacia duster

Zamanında araba alacak parası çok olmayanların aldığı arabaydı, hâlâ araba alacak parası çok olmayanların aldığı araba. işte istikrar, işte feraset, işte fazilet, işte adam gibi adamlık.

para kazanmak

uğruna kölelik yapılmaması gerekir. sırf para lazım diye köpek gibi çalışanlardan dolayı bu ülke bu halde.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=TKmh5VhMpp8

Vantilatörü serbest bırak, dönerse serindir, dönmezse hiç serin olmamıştır. - Mecnun Ç.

üstteki yazar gözünde nasıl canlanıyor

99 model şahin gibi.

zall

şifresini unuttuğum hesap. biriniz yardım etsin gençler, siteyi düzeltemiyorum, bombok kaldı.

bahar candan

telefonun haberler sekmesinde karşıma çıktı. ''dolarla bir şey almayın, türk malı alın, ithal ürünlerden uzak durun çünkü onların fiyatları şişiriliyor. bir ürünün nerede nasıl yapıldığını araştırıp elinin altındaki malzemeleri idareli kullanacak. ben asgari ücretin ne kadar olduğunu bilmiyorum. yerli malı yurdun malıdır.'' demiş bir programda.

gerçi şimdi gördüm moderatör nihat doğan'mış.

bazıları hayatımızı sikti, geleceğimizi kararttı umrumda değil de. bu tipler zengin ya benim kanıma o dokunuyor. şimdi ne desem avukat tutup dava açacaklar, yine para kazanacaklar, o yüzden demiyorum daha fazlasını.

gta vice city

yaş kaç hatırlamıyorum, ortaokul belki. internet cafeye girmişim, gta 3 oynuycam. o sıra cafeci bilgisayarlara vice city yüklüyor. boşver 3'ü bunu oyna dedi. ben de tommy vercetti abimizle tanışmış oldum. drone helikopter görevinden sonra yarım bıraktığım belki de ilk oyundur, san andreas'ı da benzer bi görevden dolayı bırakmıştım. rockstar seviyor herhalde insanları çıldırtmayı.

seneye bugün çıkalı 20 yıl olacak, vay arkadaş.

uludağ sözlük facebook sayfası

abuk subuk gönderiler paylaşmakta. adminlerden biri çıkıp ''pardon, kuzenim paylaşmış'' derse şaşırmayın.

ekşi sözlük

bir aralar kaliteliydi, sonra terörist yuvasına döndü. şu aralar ne yuvası bilmiyorum. ama uludağ sözlük'ten hep bir sıfır gerideler, niye? çünkü onların zall'ı yok.

solo leveling

en popüleri sao olduğu için sao'yu örnek vereceğim.
sword art online izleyip(okumuş da olabilirsiniz *) ulan güzelim malzemenin içine sıçtınız diye dert yananların mutlaka okuması gereken bir manhwa.

konusu
--spoiler--
bir gün dünya üzerinde 'dungeon' kapıları açılmaya başlıyor ve bazı insanlar 'awakening' denilen bir olay yaşıyor. bizim başrolümüz de S-A-B-C-D-E rankları içinde en düşük rank olan E-rank. Elinden bir halt gelmiyor, her seferinde ölümle burun buruna geliyor ama pes etmiyor, niye? Çünkü annesinin hastane masraflarını ödüyor, öyle bir adam yani.
--spoiler--

çizgi roman okumayı seviyorsanız, şans vermeyi düşünüyorsanız kesinlikle durmayın, konusu, diyalogları, çizimleri, karakter gelişimi gerçekten çok iyi.

bir yıl sonra gelen edit: solo leveling abartılmış bir balondur. yine iyidir ama yabancı tabirle overrated.

hikaye 7 çizimler 10, çizimler taşıyor.