bugün

bizleri mest eden.yapanın ellerine sağlık olan.tatlı uludağ sözlük teması.
(bkz: olmayanlar çatlasın)
zall abimizin bize yaptığı süper temanın adıdır. *
tema logosundaki ufoyu çorumluların taşlayarak harab etiğini düşündüğüm temadır. *
(bkz: jessi james)
(bkz: yok artik lebron james)
lars ulrich in konserlerde, röportajlarda ve bilumum hayatta james hetfield e söylediği hede. james te fuck you lars diye cevap verir genelde. *
sözlüğe başlamamın üstünden tam 1 ay geçmesine rağmen henüz farkettiğim ve çok da beğendiğim tema.
birilerine teşekkür etme hissini uyandıran uludağ sözlük teması.
hoş olmuş, bizden olmuş.
arka planı siyah olan temadır * *
bana göre arka planı koyu gri olan temadır. sözlükteki en iyi tema ödülünü kapmalıdır.
bu tema için winston soft - kahveteması da denebilir.
yapanın eline sağlık dedirten güzel temadır.
(bkz: fak yu jaymz)
an itibariyle üzerinde ufak değişiklikler olduğunu farkettiğim themedir. butonların, ben sayfasindaki görüntünün ve bkzların rengi değişmiştir. fena da olmamıştır.
üzerinde yapılan ufak değişikliklerle eskisini aratır bir hal almıştır kanımca.
rötuslanmıs ve makyajlanmıs sozluk themesi.
eskisini tercih edenler için fuck you james classic yapılsa daha iyi olur diyenlerin çoğunlukta olduğu yenilenmiş theme.**
zall'ın uludağ sözlük'ten sonra yaptığı en iyi şeydir. *
gammaz penceresinin görünümü tekrar değiştirilerek, yeniden okunması sağlanan tema. *
birim zamanda daha fazla entry girilmesine sebep olan, gözü yormayan, zall imzalı güzel tema.**
tilkinin dönüp dolaşıp geldiği kürkçü dükkanıdır.

hala en gözü yormayan tema olduğunu düşünüyorum. yeni temalar da çok güzel yapılmış hatta "ne güzel emek verilmiş" diyerek deniyorum deniyorum, ama biraz sonra görüntüye geçiyorum "fuk you james" e tıklayıp "bu görüntüyü seç" diyerek onaylıyorum.
annemin temasını değil; zallın temasını kullanıyorum.

(bkz: anne teması kadar yararlı)
yeni çıkan temalara ara sıra göz gezdirilir, beğenilen bir tanesi seçilir. bir süre kullanılır yaklaşık 5 dakika sonra alışılana dönülür, vazgeçilmezdir fuck you james. * *

adam gibi tanım: sözlüğe üye olduğum günden beri * aralıksız kullandığım tema. çok subjektik olduysa:

sözlüğün en güzel teması. * *
zall'ın yaptığı en iyi temadır kanımca.
temanın varlığından haberdar olmadan önce bilmediğim,gördüğüm anda aşık olduğum uludağ sözlük teması.
çok az göz yorduğundan ve sade olduğundan olsa gerek hala sözlüğün en çok kullanılan temasıdır.

bir kez kullandıktan sonra bırakılamıyor her zamanki tema bile bunun yanında çirkin kalıyor gözümüze. *