bugün

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: welcome back comrade)
hoşbulduk diyen üfürgecimsi, rahatlatıcı alet. üçüncü kademeye alırsanız vidaları oynamaya başlar, başının dönmesi için o küçük çomağı kaldırırsanız kafası kopar.

orjinali için:
(bkz: vantilatör)
o bir izmirli.
(bkz: mahmut hayasız)
(bkz: #3703078)
okkalı küfür sallayabilecek kalitesiyle sözlük semalarının cankiee tarzı yazarı.
turkilizce konusmasa* daha bir sempatik olacak akilli yazar.
amerika da dönmeye devam edecek uuser.

(bkz: yavaş dön)
ironiden anlamayan nestle çıtır gofretlere varlığıyla ayarın en alasını vermiş yazar.

daha ne diyim be güzelim. sen yaz ben okuyorum.
eski kızıl ordu subayı, yeni yankee.

go home yankee diyoruz, sevgiler gönderiyoruz.
harbe giden sarı saçlı çocuk.

gitme lan, özleriz.
benim gibi bir oduna bile, "aşkım balım çiçeğim kankim" diye entry girdiren gofret.

bana yeniden şarkılar söyleten kadın, bir nevi.
kapitalizmin beşiğine gönderdiğimiz ajan. cia'e sızacak, başarabilirse marine teşkilatını karıştıracak, kübalı yoldaşların bush'a suikast düzenlemesi için uygun ortam yaratacak.

bak orada dayak yiyip gelme ırkçılardan. gelirken bira getir lan, biraz bira kültürümüz olur.*
o değil de, özleyeceğiz.
turkce karakterlerden mahrum kalan yazar.
(bkz: bu ne lan)
politik görüşü sosyalizmdir.

aykırılık sevmez. politika dediğin birkaç şekilli kalıptan ibaret gerçekten.

şahsen mümkün olsa "politik görüşü" hanesine kendimi anlatan bir resim çizerdim. ama onu da beğenmezsin ki.

edit:

(bkz: izmler idrakimize giydirilmis deli gomlekleridir)
eski nickleri boy sirasina gore speedygonzales, azwraith, kacak dovusen ayi olan yazar.

bunu acikladim $imdi sozluk yikilsin. yikildin mi sozluk? haa eyi.
kuracagi gurbetci yazarlar birligine severek katilacagim yazar. ayrica gayet 21+ bir insan olmam nedeniyle istedigi liquor store dan istedigi ickiyi alabilirim, merak etmesin.*
radyo uludag sayesinde tanıstıgım beşinci nesil muhabbeti harika olan iyi bir yazar. *
muhabbeti tatlı serinletici yazar.
lator, vanti lator olarak kendini tanitmasi muhtemel olan 5. nesil james bond.
turkiye'de sabahin koru vaktine denk gelen zaman diliminde politik entryler giren ibne. normalde yazmaya yemiyor gece yarilari yaziyor $errefsiz.
(#3933671) entrysiyle sabah sabah yarmis yazar.

aslinda azcik da huzunlendirdi. dusundum de o manzarayi, cok acikli yahu.

edit: yaw olur mu hic, o chat dili. yahu olcak o yahu*
gidip de karşı olduğu insanları savunacak halim yok bana ne. ama gidip de insanlara ideolojisi hakkında hakaret edersen orda dur derim. insanların uçmasını isteyen saçma sapan yorumlarda bulunarak nereye varmak istiyor merak ediyorum. sana ne milletin yobazlığından akpli olmasından sen kendi ideolojin doğrusunda yaz ama gidip de birisini yobaz diğerini onu şakşakcısı ilan etmek senin haddine değil. lan bana da başkaları adına yazı yazdırıyorsunuz ya ne diyeyim size.
hiçbir şey için eleştirilemeyecek değerli karakter. andriy shevcenko' ya inanılmaz benzerliğiyle dikkat çeken, harika patates püresi yapan, istanbul' da ferrarisi ile dolaşmayı çok seven, lindsay lohan ile bir dönem ilişki yaşamış üstad.