bugün

onedio'da bir haberin başlığıdır.

http://onedio.com/haber/u...olaylar-ve-kisiler-326337

edit: bu yazıda sadece troller ve bir başlık incelendi. yazı şahsıma ait. ilerleyen zamanlarda mbpt, geriden gelen adam gibi klasmanı farklı yazarlar da tanıtılacak. sakin olun ve beni izleyin.

edit2: bluevelve'nin başlık içinde yerime açıkladığı gibi olay. yazıyı editörlere gönderdiğimde mob barley nickli yazar buradaydı, editör kabul ettiğinde bugün baktım silinmiş. onun dışında kesinlikle silik yazarlar yok.
Son yıllarda ise başlı başına bir “troll” mekanı olan Uludağ Sözlük’teki kısımdan sonra efsanelerin neden troller arasından seçildiğini anlamış oldum. muhtemelen trollerimizden biri tarafından oluşturulmuş bir blogdur.

hbbia ve kukla'ya hakkını veririm. gerisi boş troldür.
"son yıllarda ise başlı başına bir “troll” mekanı olan Uludağ Sözlük’teki efsane olayları ve kişileri şöyle bir inceledik ve ortaya şunlar çıktı" diyen haberde , sözlükten utandığım durumdur.
10. nesil olmama rağmen 2-3 yazarı daha yeni tanımış olmama sebebiyet veren listedir.
Ben yokum o yüzden tirt bir listedir.
sözlüğün seviyesini gösteren utanç verici tablodur.
uludağ sözlük : troll yuvası.

bu mudur yani?
hadi siktir olup gidelim bizler o zaman.

amk, haber niyetine yaptığı şeye bak adamların, bilgi içerikli bir tane entry giren adamın ismi cismi yok.
afedersiniz ama sikeyim böyle sözlüğü dedirtir, bunlarla gündeme geleceksek eğer, inci bizden daha kral.
bir kaç değerli troll dışında gerisi sıçmıktır. kim götünün yan tarafıyla yapmış la bu listeyi.
12 yıllık sözlüğün 10 aylık efsaneleri.
ne kadar troll varsa hepsini efsane yapmışlar. ulan sabah akşam ''türbanlı kadın, akpli kadın, türbanlı olduğu halde bilmem ne yapan kadın'' türevleriyle başlık açan sığırlar nasıl efsane oluyor? vallahi de billahi de trollük bu değil. bizim memlekette trollük çok farklı anlaşılıyor. benim bu sözlükte gördüğüm sadece bir tane troll vardı o da ''sosyalist alman panzeri'' gerçi bu kadar beyinsizin içinde böyle insanların troll muamelesi görmesi çok da zor değil.
sözlükte ki bütün boş beleş adamların tanıtıldığı haber. lan gören de bom boş inciden beter bir sözlük sanacak bizi.

(bkz: hassiktir ulan ordan)
efsanevi falan demişler ama 3 tanesini hiç tanımıyorum. Olmamış bu liste. Ulu sözlügü kötülemek dışında bi işlevi olmayan listedir.
(bkz: merhaba ben pembe tolga)
merhaba ben pembe tolga efsanesi yazılmadığı için siklenmeyen boş liste.
protest sanayici nickli yazarın hazırladığı yazı. bluevelve ve hbbia dışındaki yazarları listede görünce güldürmüştür. hepsi bi yana mob marley mi ne o kim amk ahahaha. bi de pembehatun u koymuşlar bu kadar belli etmeyin amk.
Lisetede Sözlüğümüzün kitaplara geçmiş aşk hikayesi paradise05 ten bahsedilmemiştir. Eğer sözlüğümüzü tanımasam bu çocuklar aşka önem vermiyor diyeceğim ancak aşka ve sevgiye değer verilen sözlüğümüzden bir yazarın yaptığı listede o olayı görememek şahsımı derinden yaralamıştır. Adına ağıtlar yakıldı, efsaneler uyduruldu lan vicdansız, nasıl bahsetmezsin! (bkz: neyin kafasını yaşıyorsun sen)
onedio listesidir.
recmi vacip yazar yazmaz yazan yazar'ın unutulduğu listedir.

iyi de olmuş hani. *
rapper ninja ve cool adam'sız boktan bir listedir, kankileri yağlama amacı ile yapılmış olabilir.
kobrullah ve experimental in de bulunması gereken muhtemel yeni nesil bir yazarın siteye girdiği olay ve kişiler.
akagamina'nın olmadığı şeyler bütünü. küstüm.
Paradise05 motorunun bulunmadigi listedir.
(bkz: eseksudangelenekadaryazarim)
(bkz: ille de woman olsun)
(bkz: milyonlarin bacisi)
(bkz: asuregibisurat)
(bkz: azrailin regl donemi)
(bkz: devecialpay)
Oğlum ben nerdeyim lan. Abi bu devirde düzgün entry girmek para etmiyormus onu anladım. Trollesıyorum sanırım.
nedense hep troll, seks, akp, rte gibi olay ve kişileri konu edinmiş haber.

insan aralarında bilgi entrysi giren bir tanecik bile olsa bir yazar zerresine rastlamak istiyor.