bugün

entry'ler (752)

fuck buddy

bunu kabul eden tüm kadınların derinlerde sakladıkları çok büyük sorunları mevcuttur. normal bir kadının kendini düşüremeyeceği bir seviyedir.

siyanürle intihar eden ailenin gizlenen mektubu

sizin de ayarınıza tükürürüm. akpymiş abdymiş chpymiş pkkaymış. ulan hayvanlar öldürülen küçücük melek çocuklar üzerinden bile siyaset peşindesiniz. salak salak laflar, maliye bakanı açıklasınlar, rezidansmış bilmem ney. oğlum hanginizin babası rezidansta? hanginizin ki zengin lan? hanginizin babası borçsuz? bu yüzden sizi mi öldürsün gerzekler? bu mu bahane yani? bu mu olay? babalık yapamayan bir andavalın yaptığını siyasete mi alet edeceksiniz illa? her boku siyasete bağlamak zorunda mısınız? insanlık yok mu oğlum sizde? bir gram vicdanınızda mı yok? herşey mi para? para olmayınca tüm ailemizle beraber intihar mı edelim? para olsa çözülecek mi herşey? veya siz ilerde işsiz kalınca siz de mi küçücük çocukları siyaseti alet edip öldürmeyi hak göreceksiniz? ulan bu nasıl bakış açısın? bu neyin kafası? sizin amacınız ne? evlenmeyin oğlum siz, çoluk çocuk yapmayın. hiçbir şeyin sorumluluğu altına girmeyin. inşallah hepiniz karun kadar zengin olursunuz da çocuklarınızı öldürmezsiniz ne diyeyim sizin gibi andavallar ordusuna başka.

siyanürle intihar eden ailenin gizlenen mektubu

ben de bir babayım. sikerim öyle babalığı afedersiniz. baba dediğin bulaşık da yıkar simit de satar ayakkabı da boyar gerekirse. herşeyi yapar çocukları için. sinirlerim oynuyor, sinirden başım dönüyor bu adamın bu bencilliğini düşündükçe. o çocuklara nasıl yaptın lan bunu nasıl şerefsiz götveren? afedersiniz ama çok sinirimi bozuyor bu durum. yapacak birşeyi kalmamışmış, fakirmişmiş. ulan benim babam sabancı mıydı? adam ne zor koşullarda bizi okuttu? 3 kardeşiz üçümüz de mühendis. fabrikası mı vardı benim babamın? sofrada aylarca tarlamızdan çıkan yeil fasüleyeyi yediğimiz zamanlar oldu lan bizim. pilav bile bize lükstü. bu mu yani? 9 ay işsiz kalınca çocuklarımızı mı öldürelim? şerefsiz depresip hayvan. parası olmayan milyonlarca insan var hangisi evladına kıyabilir cani bok çuvalı. parası olsa bu sefer de başka bir bahane bulurdu it herif. bak beni benden aldı piç ya. oturduğum yerden elimi ayağımı titretti. ulan ne kadar da güzel çocuklar, allah belanı versin senin ya ne diyeyim daha.

aşka inanmayan ile tanırya inanmayan arasında

çok da bir fark yoktur. ikisi de kendinde göremediği, yaşamadığı, bakış açısının yetmediği şeylerin var olmadığını iddaa eder.

psikoloji bozan şarkılar

trap ile hüzünlenmeye çalışan, psikolojisini bozmaya çalışan arkadaşlar, dertleriniz şu andan itibaren bitmiştir. aşağıda linkini vermiş olduğum parçaları sıradan dinleyip afedersiniz ama psikolojinizin amına koymak artık çok daha kolay.

dikkat:aşırı dozda kullanımı intihar eğlimini arttırabilir.

ferda anıl yarkın - sonuna kadar; (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=slTJhCBXUpQ)

nev - mühürlü kaderim; (bkz: (vid #123037))

cem özkan - bilmeni isterdim; (bkz: (vid #123037))

taner - affetmedim kendimi (bkz: (vid #123037))

candan erçetin - onlar yanlış biliyor (bkz: (vid #123037))

duman - seni kendime sakladım (bkz: (vid #39836))

ayna - ölünce sevemezsem seni (bkz: (vid #39836))

kreş - yarım kalan şarap (bkz: (vid #11956))

mustafa sandal - en kötü ihtimalle(akustik cover) (bkz: (vid #11956))

çelik - hercai (bkz: (vid #11956))

ferda anıl yarkın - üzülme (bkz: (vid #11956))

düş sokağı sakinleri - gayret et güzelim (bkz: (vid #11956))

not: liste zamanla güncellenecektir.

sevilen şarkının en vurucu yeri

aylar geçsede yıllar geçsede bir ömür böyle sürsede "ben seni unutamam".

evlenmezsek ben ayrılmak istiyorum diyen kadın

belki de sizin bırakıp gitmenizi istemiyor, sizinle bir evde yaşayıp çocuklarınıza annelik yapmak istiyordur?
her an sıkılıp bırakıp gideceğiniz bir sevgililikten korkuyordur? sizinle aile olmak hayalidir?

bir anda aşkın içine düşmek

Bir göz temasıyla başlar herşey. Tüm iç organlar tereyağ gibi erimeye başlar. Bugüne kadar damlatma bile yapmayan dopamin, seratonin öyle bir açılır ki içeriyi seller götürür. Dağa, bayıra, yola aşağı, evin içinde, parkta neresi olursa olsun koşmak istersin. Koşarken de ağaçların etrafında dönerek, çukurlardan zıpayarak, su birikintilerine basarak felan koşarsın, normal bir koşu değil bu, ben çoooookk mutluyum koşusu. Enerji patlaması olur, salak salak hareketler yaparsın. Bir füze gibi hedefe kitlenirsin, gözlerin başka birşey görmez. Orda burda bağırasın gelir "seviyoruuumm laaan" diye. Mal mal gülersin, gülümsersin, istesen de somurtamazsın, yüz kasların gülümsemekten tutulur. Herşey, herkes güzel gelmeye başlar gözüne, ama herşey abartısız. bir anda gelecek umutları oluşur. Çocuklarınızın nasıl birşey olacağını düşünürsün. elleri, naif elleri gelir gözüne, tutacağın anı hayal edersin....
Derken sevgilisi gelir, elinden tutar ve giderler arkalarında bıraktıkları enkazdan haberleri olmadan...

yazarların çıkma teklifi etme yöntemleri

çıkma teklifi var mı halen? flört denilen utanmadan, sıkılmadan 3-5 kişiyle aynı anda yapılan görüşme sevişme ve bir nevi gavatlık devri bitti mi? evli barklı adam olduğumdan takip edemiyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.

akp li kişilik bozukluğu

chp li ile burun buruna olan bozuktur.

samsunlu kızların izmirli kızlardan güzel olması

izmire gitmemiş insan beyanıdır.

bir kadının sevdiği nasıl anlaşılır

aldatırsa zaten yakalanmaz. o yüzden bu açıdan anlaşılamaz.

bir kadının sevdiği nasıl anlaşılır

çok kompleks bir sorudur. tüm bilimadamlarının yardımına ihtiyaç duyulabilir.

bir erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır

bence şunu unutmamanız gereklidir. çok seven, aşkından ölen, evlenene kadar ferhat gibi dağları delen bazı erkeklerin evlendikten sonra karısını dövmesi hatta öldürmesi bile çok sık görülmüştür. sevmesinden siyade sayması da çok önemlidir. ya toprağımsın ya benim mantığı ne kadar sevdiğini belli etse de ilerde üzerinizde psikolojik baskı kuracağı aşikardır.
sevmek kolay da evlilik zordur.

tanrının an itibariyle ne yaptığı sorunsalı

tanrının "an" ile işi yoktur. zaman denilen şey atomların ve atomaltı parçacıkların hareketini simgeleyen, hıza ve kütleçekime göre eğilip bükülen, çok rahatlıla değişime uğrayan bir yapıdır. madde ötesi bir varlığın zaman ile ilişkilendirilmesi çok basit bir düşünce örneğidir.
(bkz: tanrı nın varlığına ve dine dair sorular)

sürekli ateistlerin sataşması

çünkü gerçek hayatta bu cesareti bu denli yüreklilikle gösteremiyorlar çevre baskısından ötürü. dışarda gün içerisinde görüp de sessiz kaldıkları çığlıklar sözlüklerde yankılanıyor. bu ekşi için de inci için de geçerli.
kendi şahsi bilgilerini içeren facebook, instagram gibi hesaplardan da bunu yapamıyorlar. belli bir haklılık düşüncesi ve dolmuşlukla sözlüğe girip kavga çıkartmak istiyorlar. örneğin şu başlık altında yazanlar;
(bkz: camiler ne işe yarar)
bu insanlar okul olsun, işyeri olsun, aile ortamı olsun nerede olurlarsa olsunlar, hatta bu fikri paylaşan arkadaşlarıyla bir barda bile sesli şekilde bile bunları dile getiremezler. gerçek hayat burdan farklıdır. orda siz ezan sesine gürültü derseniz ateisti bile çıkıp size "bu inanç özgürlüğüdür, sen nasıl konuşuyorsun" diyecektir. zaten kaçış noktaları olmadıkları için sözlüklere üyeler ve buralarda yazıyorlar. tüm yazarlar biraz öyleyiz aslında. burda yazdıklrımız, konuştuklarımızın çoğunu en yakınımız bile bilmez.
velhasılkelam sözlükler kaçış yeridir, onlar da gerçek dünyada aleni güçsüz oldukları bu konuda sözlüklerde bir nebze olsun rahatlamaya çalışıyorlar. işte bazen tüm inananları ışid kefesine koyabiliyorlar. orası kötü tabii. çok fazla doldukları için gün içerisinde, sözlük içerisinde en ufak bir şeye bile aşırı tepki verebiliyorlar. bu kişileri saysanız 20 yazar etmez ama o kadar aktif oluyor ve o kadar kanalize oluyorlar ki konuya, birbirlerini tanımasalar bile bir örgüt kadar organize olabiliyorlar.
sıkıntı yapmamak lazım, normalde hepsinin iyi insanlar olduğuna eminim.

bu saatte sözlükteki amacınız nedir sorunsalı

dertleşmektir. derdi olmayan insanın bu saatte uyumaması anomalitedir.

cinler ateistlere musallat olur mu

onları da uzaylılar beceriyor işte habire kaçırıp. herkesin kendine özel bi zikicisi var demek ki.

cinler ateistlere musallat olur mu

ateistte olsa insan korkuyor şimdi itiraf edelim.

ateistler hakkında ayet

öldüğünde şeytana nasıl uyduğunu anlayacak olan ateistlerdir. şeytan kendine iman etmeni de istemez, tam bir inkar ister zaten.

"şüphesiz ki en sevdiğim günah kibirdir"