bugün

8. nesil sözlük yazarlarından biridir. kendisi sözünün eri mert bir kardeşimizdir!
silik butonu ile baş edebilirse sözlüğe birşeyler yazacak olandır. en büyük hobisi silik tedavisi olandır.
akıllara "aşure tenceresi gibi göt" capsini getiren yazardır.

bulamadım capsi şimdi.
nickaltına bişey yazılmadığı için bunu sorun eden yazar. *
(#14867373) nolu adresinde güzel denileni diyerek saygımı ve sevgimi kazanmış güzel insandır. ilginç nickler yarışmasında birinciliğe oynar.
michael jackson'ın dünya görüşünü anlamamış, yaptıklarını hiç takip etmemiş, kısaca michael jackson hakkında bilgi sahibi olmadan hakkında kötü şeyler söylemeyi tercih etmiş, mj hakkındaki asılsız iftiralara körü körüne inanmış yazar.
(#15005129) genelde ben karıştırırdım ortalığı ama bu sefer kontra ayarla kendi polemiklerin kralını yaratan yazardır.

oy oy oy.
fenerbahçeli olmaya devam ettikçe karması baş aşağı düşmeye devam edecek yazardır.

gs li seovi lere not: her fenerbahçeli aynı değildir. şu önyargılarınızı kırın artık.
gayet mantıklı ve okunabilir entryleri giren, fenerbahçeli, modern bir yazar.
teflonun sevdiği kardeşi ve kankasıdır. kalemi de karakteri kadar sağlam olandır.
(#15078947) ısrarla mallara laf anlatmaya çalışan yazar. ayarı veriyor ama boş ver bırak.
(#15143135) kahkaha attıran yazar. varolsun.
(#15169265) bu entry siyle sabah sabah gülmekten öldürmüştür beni... *
allahınnn gıcığı. *
çok sağlam bir Fenerbahçe'li...

şüphesiz ki bütün gs'lılar ayarlarından nasibini almıştır ve ya alacaktır kaçarı yok.

tribünde hep dillerde
bu sevda bitmez gönüllerde
darağacında olsak bile
son sözümüz Fenerbahçe!
sekizinci nesil çaylak.
kıskanç yazar *
kendisini şuan ankara'nın rüzgarına bırakmak istiyorum, uçsun dursun. *
hasta olmuş. guduuuuuuuu.
22 nisan 2012 galatasaray fenerbahçe maçı sonrası milyonlarca çubuklu forma aşıklarından biri olarak mutluluğun doruklarında dolaşan yazardır.

bize bu mutluluğu yaşatan önce fenerbahçe mize, başkanıza, futbolcumuza, taraftarımıza, malzemecimize ve tabi bir de galatasaray ımıza sonsuz teşekkürler.
Hastalıktan ölmekteyken Fenerbahçe kazanınca diriliveren yazar. Daha dün telefonlara çıkamayan adam nasılsa bugün herkese laf yetiştiriyor.*
(#15289442) anlık sesli güldürtmüş ve yarmıştır.
hastalığı geçmiş yazar.

gıdıııııı.
fırtına gibi esiyor bugünlerde efendim, durduramıyoruz.
bıçak gibi kesiyor bugünlerde efendim, durduramıyoruz.
çita gibi koşuyor bugünlerde efendim, durduramıyoruz.