Efsane olan başlıkların hepsinin boş geyik olduğu, atta mevcut başlıklarda dönen muhabbetinden bir satırdan fazla olmadığı entrylerdir.
(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı)
Gerçek efsanelerin yazılmadığı haberimsi.
protez'in kaleminden çıkmış gibi duran yazı.
http://onedio.com/haber/u...olaylar-ve-kisiler-326337

bir zamanlar sözlüğe damga vurmuş kişilerin haber yapılmasıdır. on birinci nesil ezikler bilmez. evet.
Cool adam vardı seneler önce, para lafını duyunca napolyondan önce aklıma gelir . iste o eksikse ne efsane listesiymiş bu.
Zamanında organize bir çalışma ile dünün en beğenilen girilerine 29 giri sokmuştum lan ben.

influx adlı yazarın tematik girileriydi ve herkes şaşırmıştı. Bu olaydan haberi olmayan adamlar liste falan yapıyor.

Söykü vardı mesela onu da yazın. Yazdı çizdiler ahahaha.

(bkz: sözlükteki eşitsizlik/#15032710)

influx bildiğin efsanedir. Görmezden gelenin aq.
pkklı bi kız vardı hamile miydi neydi buradan tanıştığı birinden.
oytunkaranın her girdiğimde yeni nesillere laf sokma çabası. takdiri hak etmiştir.
Milyonlarin bacisinin icinde olmadığı 11 kisidir. Saniyorum moderatorlerden birisi bu bilgileri paylaştı ve oytunkarandan bile daha populer olan bacimizi koymadilar. Itiraf edin lan.
Paradise05
Alpersefin beyaz donu
Birinin cinsel uzvu ama olayı kaçırdım ben. Kim olduğunu bilmiyorum.
Çirkin bi kızın kırmızı sütyenli fotoları.
Alpersefin intikamı olarak afişe ettiği fotolar.
Oytunkaran ın trolle dönüşümü.
Sbag ın yine bi erkek yazarla müstehcen fotosu.

Ay 4 yıllık sözlük geçmişimde hatırladığım skandallar bunlar.
baya baya eksiktir. paradiseı falan yazmışsınız gençler ama gelmiş geçmiş en efsane geyiği yazan yok.

zaten buna o an tanık olan herhalde bi avuç insan falandır. o dönemden kalan fosil bi ben bi de bi kaç manyak kaldı herhalde. geliyor:

(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı)

bi de cevab veremedi vardı ya. o burda mı olmuştu gerçi. dur gidip bakayım.
Paradise05 reyizin olayıdır gerisi yalan düşünün kızcağız hala kendini toparlayamadı el ayak paylaşıyor sözlükte.
Olayı bilmem ama klarnet çalan şarapçı koala vardı bir ara.
11. sırada merveyitavla ve 11. nesil vardır.
(bkz: Boyle boyle)
(bkz: Bug finder)
milyonlarin bacısı yoksa bizde yokuz dedirtir.
fikir muhendisi fikri'nin olmadığı efsane listesidir. ulan adamın nicki yeter efsane olmak için.
değersiz trolleri içeren liste.
hepsini topla bir tane yazar veya olay yapmaz dedigim liste.
ismimi göremediğim an kendimi yerden yere vurduğum, dalgalanıpta durulduğum listedir.
11 kişininde ben olduğum olaydır efendim evet.
nedense hep troll, seks, akp, rte gibi olay ve kişileri konu edinmiş haber.

insan aralarında bilgi entrysi giren bir tanecik bile olsa bir yazar zerresine rastlamak istiyor.
Oğlum ben nerdeyim lan. Abi bu devirde düzgün entry girmek para etmiyormus onu anladım. Trollesıyorum sanırım.
(bkz: eseksudangelenekadaryazarim)
(bkz: ille de woman olsun)
(bkz: milyonlarin bacisi)
(bkz: asuregibisurat)
(bkz: azrailin regl donemi)
(bkz: devecialpay)