bugün

Son günlerde uludag soZluk mobilde her girişte kullanici adi ve şifreyi istemesi gicikligidir. Eskiden boyle birşey yoktu. Hep açık kalırdı. Girer girmez kullanirdin. Bu haliyle resmen soğudum. Sözlüğün sorun sende degil bende demesini ve düzeltmesini bekliyorum.
Daha kotusu, uludag sozluk mobilden cikis yapamamaktir.
insanın sinirini bozar.
chrome'dan girerseniz bu sorunu yaşamayacağınız olay.
Artik biktirmistir. Evet zall lutfen Hallet bu işi.
telefonu ona buna verdiğimizi anlayan zall ın güzel bir uygulaması.
Bir an önce düzeltilmesi gereken bir sorundur. Zaten mobilciler olarak birçok konuda mağduruz. Mağduruz da mağduruz!
çoğu kişinin yaşadığı problemdir.

bende sinir oldum bu duruma, birinin bu konuya değinmesi yetkilileri harekete geçirir umarım.

edit: düzeltilmiş.
opera mini veya opera mobile ile girişte yaşanmayan sorun.

aylardır bir kez bile şifre girmedim.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
zallın kabahatıdır, yapmasın ayıptır.
yetkili bi abiye benzeyen biri lütfen göreve amk.
Sinir bozucu durumdur.
Resmen mobilcileri istemiyoruz kampanyasıdır. Ne yani tüm entrylerim mobil, entryde mi girmeyagh.
Bende olmayan durumdur.
önceden opera da böyle bir sorun yaşanmıyordu ancak son 3 haftadır devamlı yaşanıyor. 20 dk içerisinde sözlüğe hiç bakmazsanız atıyor sistem sizi.
Kullanici adi uzun olanları daha bı sinir eden uygulama.
sadece bende olduğunu zannettiğim sorun..
bu ne lan, rezillik bu, bende bizim emektar telefona kabahat buluyordum..
günahını aldım senin (bkz: nokia e71)
Hem şifre istemesi bir yana şifrenin gözükmesi de ayrı bir sıkıntı oluşturmakta.

Düzeleceğinden değil ama biz belirtelim gene de.
Yoktur öyle bir şey.
Ne zaman girsem doğrudan hesabımla giriyorum. Şifre filan istemiyor.
Allahtan tahmin sistemiyle nickimin ilk iki harfini yazınca altta hemen " fatalerror " çıkıyor da uzuun uzuun yazmak zorunda kalmıyorum. aynı şey şifre içinde geçerli.

Beni rahatsız etmeyen durum.
Benim telefonda gecerli olmayan olay.
Önce böyle değildi.
iki haftadır şifre sormaya başladı lakin bizimde bir sabrımız var.
Bir daha gelmem sonra.
bazı tarayıcılarda olan, bazılarında olmayan sorundur ama bir şey kesin o da sözlükten kaynaklanmaktadır ve 1-2 haftadır devam etmektedir. Artı olarak yeni bir sorun değildir daha önceden de vardı ama düzeltilmişti, yeniden baş gösterdi. Mesela mobil safariden (ios 5, ipod touch 4) ile girdiğimde bu sorunu yaşamıyorum ama nokia n9'un kendi tarayıcısıyla girdiğimde bahsettiğim süreden beridir her girişte şifre sormakta. Öncesinde ise safari nasıl giriyorsa n9 da öyle giriyordu. Geçmişte tam tersini de yaşadım ipod oturum kapatırken n9 açık kalıyordu.
ayrıca sayfayı açık bırakıp bir süre gezinmediğinizde kendi kendine oturum kapatıyor ki asıl saç baş yolduran olay bu bana göre.
Sonuç olarak bunun nedeni bence sözlüğün ikiden fazla cihazda oturumu açık bırakmaya izin vermemesi. çünkü dediğim gibi daha önce de yaşadım bu sorunu ve n9, ipod ve pcde değişmeli olarak bu şekilde oturum kapanıyordu.
Ben de sorun ben de zannediyordum .