bugün

entry'ler (1364)

hükümetin 2020 memur zammı teklifi

Tek kelime ile komedidir...
Buradan atıp tutan gerizekallılara sesleniyorum.
Ben günboyu bilgisayar başında oyun oynamıyorum.
Memleketin ne kadar hırsızı,torbacısı, sapığı, katili, manyağı ile uğraşıyorum. Yemediğimiz tehdit ve hakaret kalmıyor.

ziraat bankası

Kredi kartı borçları için kredi vermeyen banka...
-1281 kredi notum var(ortalama bir kredi puanı, az riskli grupta)
-almak istediğim 11 bin liralık kredi ve eski kredilerinin toplamı maaşımın yüzde 45 civarı ediyor.
Hiçbir gecikme, aksama, icra, takip vs. Cart curt yok.
-memurum (türkiye şartlarında bankaların kredi vermek için her zaman aradıkları şahıs)
Bu şartlar altında benim için kredi vermemiştir bu banka.
Gerekçesi de mevcut kredi ödemeleriymiş, lan baktın mı sicile bir tane gecikme bile olsa zoruma gitmez... Çekmeyi düşünenler varsa önce bana danışsın, zira boş yere vakit kaybıdır, gitmeyin derim...
Edit: imla
Ayrıca kredi kartını ödemekte zorlanan şahıslar için çıkarılan bu uygulama boş kümeye hitap ediyor gibi geldi bana.
Lan adam kart borcunu ödeyemiyorsa zaten bir sıkıntı vardır. Sen bu adama yardım etmeyeceksin de kime edeceksin. Tamam her önüne gelene kredi ver demiyorum fakat, benim durumda olan kişilere de kredi vermemesi başlı başına saçmalıktır...

meyve suyuna yüzde 10 ötv getirilmesi

son torba yasada çıkmıştır.
"Meyveli gazoz, sade gazoz, alkolsüz bira, enerji içecekleri, nektarlar, limonatalar, meyve suları, mineral sular ve gazlı sular, ilave şeker veya diğer tatlandırıcı maddeler katılmış olsun olmasın yalnız ambalajlanmış olanlar ve/veya toptan teslime konu edilen içecekler."

Düzenleme 1 Ocak 2018’den itibaren geçerli olacak.

elif şafak ın biseksüel olduğunu açıklaması

(img:#1553463)

erkek adamın erkek sevgilisi olur

(bkz: ibneliğin lüzumu yok)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

29 nisan 2017 evlilik programlarının kaldırılması

Mükemmel bir haberdir *

sadece mesleğinize has terimler

Uyap,koğuş,sayım,kavga,tutanak,tahliye,tevkif vs. *

clash of clans

Bebelerin olmadığı yaş ortalaması yüksek uygun bir klan aranılan oyundur *

sevgi

Her zaman yaşayacak olandır.
Ayrıca Sevgi, huzur, mutluluk ve güvendir. Sevgi sığınacak bir limandır. Sevgi huzur dolu bir evdir. Karnında kelebekler uçuşturandır. Uzak kaldığında özlemin daha da arttığı duygudur. Sevgi gece saatlerce telefonda konuşmak, kavuşamadığın günleri saymaktır. Sevgi her şeydir.
insan sevgisiz yaşayamaz...

sözlük yazarlarının itirafları

Çok mutluyum lan sözlük *
Daha önce burada bu başlık altında hiç mutlu olmadığımı çok kere dile getirmiştim ancak bu sefer daha mutlu şeylerle burdayım *
19 Ağustos'ta bir kız girdi hayatıma, ona bakınca aynen kendimi gördüğüm, alçak gönüllü, şakacı, çok güzel bir kız...
Aylar geçti üzerinden ben onun ailesiyle o da benim ailemle gelip tanıştı, ve bu tanışmalar da çok güzel geçti çok şükür * Bambaşka bu kız benim için öylesine tamamlıyoruz ki birbirimizi anlatamam lan sözlük. Aramızda 400 kilometrelik bir yol var ve bu sürede sadece 3 kez görüşebilmemize rağmen sevgimizde hiç bir azalma olmayıp aksine daha da fazla artış oluyor. Kısmetse de gelecek ayın 18 inde nişanımız olacak. Hayatıma anlam katan hayatımla, bitanemle ömür boyu birliktelik için inşallah ilk adımı da atacağız...
seviyorum lan seni Sevgi, Cehennemin dibi, "Sokağın tavanı kadar" *

sözlük yazarlarının isimlerinin anlamı

iyilik, güzellik, olgunluk

mesajlaşılan elemanın 28 lik dede çıkması

La ne zaman dede olduk. Yaşlanmadık daha, ölmedik lan biz..

sıçtık kelimesinin mesleklerdeki terminolojisi

Firar olmuş amk. Daha başımıza gelmedi de Allah korusun...

tuvaletin kapısı açık sıçmak

Özgürlüktür, şimdiye kadar alışılagelmiş duruma tepkidir.
Ayrıca şu an yaptığım eylemdir *

süleyman belli

Hakemlik Lisansı iptal edilen insan müsveddesi.

açıköğretim fakültesi

Boktan bir sisten getirilen fakülte.
Bu dönemki notlarım :
21.25
6.25 ve
0
Amk 0 nedir ya. Zaten millet zar zor geçiyordu. Bi de 4 yanlış bir doğruyu götürecek siki çıktı. Artık millet zor bitirir bu okulu.
Eskiye dönülmezse yeni kayıtlar da bu yüzden acayip düşer bu fakülteye bence...

kerimcan durmaz ın darp sonrası çekilen fotoğrafı

iyi dövememişler ibneyi...
Bu ne amk. Bu siktiğimin medyası durmadan bu yavşağı gözümüze gözümüze sokmaya çalışıyor. Sanatsal olarak ne özelliği ver bu topun. ibne, gay, oğlan, yavşak olması dışındaki özelliği ne ?

2700 metreyi 12 dakikada koşmak

Epey zordur.
Şahsım 2500 civarı koşmaktadır aynı süreyi *

f bahçe yi kadıköy de yeneceğine inanan gsli ümidi

(bkz: tek başarısı 6 0 olan sözde büyük takım)

himmet aktürk

Orusbuçocuğu.
Cezaevinde bu gibi onlarca oruspuçocuğu var. Akşama kadar sıfatlarını görüyoruz şerefsizlerin.