bugün

Patileriyle dudaklarınıza yaptıkları minik darbelerde sevgi saklıdır.
Sevgilinin üç tane kedisi varsa sevmiyorsan da taklit yaparsın. Yaz beni de azizim sever kadar olduk. Hem mübarek hayvan kedi.
bizim oralarda kedisi sarı olan ile karısı akıllı olan zor geçinir, diye bir laf vardı. nedense o geldi aklıma.
kedi sevenlerin katılması gereken birliktir. dört kediyle beni yazın. üçü yiwru.
kedi sevenler değil de kedi sapıkları... tutamıyorum kendimi içimde zoofili var sanırsam şu kediler konusunda!
beni de yazınız.
Elebaşısı olmak istediğim birliktir. Yarın manıklarımla birlikte gelicem buraya.
çöplükteki kedinin zıplaması için taş atan grupla yarışamaz mutlaka herkes yapmıştır bir kere.
başka bir açıdan kedi sever birlik olarak algılanırsa;

(bkz: kedisepeti com)
bir teflon'lu birliktir. nazlı isimli fallikle buradadır.
Erik adlı van kedisiyle asuregibisurat da bir kediseverdir. Gerçi şimdi avşa'da kedimiz ama biz büyüttük onu. *
kedilerin olmadığı bir hayat düşünemeyen yazarlar birliği.

bir evin içinde sessizce dolaşıp, evin belli bölgelerinde hakimiyetini açıkça belli eden, titiz, kimi zaman cana yakın, bazı karakterlerde asabi bir kedi olmayan eve ev demem.
kedi sevmek ayrı bir duygudur. herkes köpek sevebilir ama çok az kişi kedi sever. kedi sevenler bambaşka bir merhamet duygusu taşır. yanlız yaşamıyor olsaydım evime alacağım ilk hayvan yumak gibi tüylü bir iran kedisi olurdu. kediler asil hayvanlardır, en önemlisi de temizdirler evde beslenmeye müsait bir hayvan.
benim de dahil olmam gereken dernek. millet siyah kediden korkar. bense kedi olsun siyah falan farketmez severim.
Dahil olduğum birlik. Her sabah alarm yerine kedilerim tarafından uyandırilmayi tercih ediyorum.
(bkz: kedisi ergenliğe girince sabahın köründe kalkanlar derneği)
an itibariyle davetiyemizi aldığımız oluşum. elimizde yaş mamamız ve assolistimizle ziyaretinize geleceğiz. *
Benim dahil oldugum birliktir. Kedi aramaktayim edinmek icin ayrica.
sokaktan evime aldığım über sevimli kedim ile birlikte üyesi olduğum birliktir.
gerçek ama garip olmayan yazar kooperatifi. '' bu kadar salak olamazsınız '' yorumlarını anlamış değilim.

1) Taşköprü Sarımsak Geliştirme ve Kalkındırma Derneği
2) Angora Tavşanı Seven Şoförler Derneği Lokali
3) istanbul Akvaryum Yardımlaşma Dayanışma Derneği
4) Genelevi Geliştirme ve Güzelleştirme Derneği
5) Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Dostları
Derneği
6) Müzisyen Sevenler Lokali
7) Orman Avukatları Dayanışma Derneği
8 )Cool istanbul Televizyon Tamircileri Derneği
9) Volvo Mağdurları Derneği
10) Mazda Araç Sahipleri Derneği
11) Ankara Güçlü iş Adamları Derneği
12) Aydınlıkevler Dolmuş Durağı Dayanışma ve
Yardımlaşma Derneği
13) Kokoreççiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
14) Oluklu Mukavva Üreticileri Derneği
15) Sungurlu Aşıklar ve Müzik Aleti Çalanları Koruma Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği
16) Profesyonel Posta Güvercini Uçuranlar Derneği
17) Tayland-Hint-Brezilya-Japon Horozunu Koruma ve Yaşatma Derneği
18) Oyuncu Güvercin Sevenler Derneği
19) Yıkımcılar ve Enkazcılar Derneği
20) Havutlu Mahallesi Cenazeleri Kaldırma Yardımlaşma ve Kültür Derneği
gibi tonlarca sikindirik oluşum varken, birilerinin kedi sevmesi diğerlerini nasıl rahatsız eder mana veremiyorum.

eklemek istiyorum ki kan benim damar benim amk... kime ne lan...

edit: 17. dernek de gerçekten büyük psikolojik sorunları olan tipler vardır la... çarşamba toplantılarına marla singer gibi sırf kahve içmek için gitsek mi ki acep...
9 yildir benimle olan kedimle benim de dahil oldugum birlik.
girmek istediğim birlik, ama "kendini beğenmiş" demeyin.
ben de varım.

ama benim kedim geçen yıl öldü.

(bkz: bir kedim bile yok).
2 kedim var, bir siyam, bir tekir.

ama kedi seven yazar birliği nedir amk?

her ay birinin evinde kedi günü mü yapacaksınız? kusan kediye çareyi veteriner dururken burada mı arayacaksınız?

amk, sonra neden organize olamıyoruz.

benim gibiler yüzünden, ne sandın.

şu şekilde alternatifi olan birlik:

(bkz: kedi 7 yazarlar 1liği)
Ben onları seviyorum ama onların beni sevmediği kesin.
Özellikle sahiplendiğim kedinin. Elimden tavuk bile yemiyor hergele.