bugün

entry'ler (4341)

sıla gençoğlu

haklıdır severiz dinleriz reyiz.

(bkz: vur kadehi ustam)

sözlüğe fotoğraf atan kızın namusu

sanane mk.

bestami köse

aptal.
sen bestami kösesin aptallık etme!
kendisi iyi çevresi kötü olan insan. ya sen bestamisin ne işin var o saçma sapan ucuz basit kadınlarla sen gezmene bak etkinliklere bak. istediğin kadınla yine takıl gez yat seviş ama o nedir ya gittiği her ilde godoman adamlarla takılıp para yiyen bir kadınla senin ne işin olur bestami.

yurtta kalacaklara tavsiyeler

kalmayın.

ankara

içerisinde bir adet çok büyük orospu çocuğu barındıran şehir.

peşin edit:siyasi gönderme yapmadım eski sevgilimden bahsediyorum efenim.

adamlar

zeytinli rock festivalin de deliler gibi eğlenmeme sebep olan kafası kalbi yüzü güzel adamlar.

o kadar o kadar sevmiştim ki bu adamları en sonunda buldum gittim dinledim kulisin de oturduk sohbet ettik o yetmezmiş gibi tolgam beni öptü sarıldı bir de üstüne fotoğraf çekildik her yerde peşinizdeyim adamlar.

zeytinli rock fest 2015

2008 yılından itibaren gönüllü olarak çalıştığım festival.

her yıl tabi ki kendini geliştiyor ve tabi ki yine insanlar tarafından sürekli begenilmiyor ama bu yıl güvenlik ve temizlik konusunda çok laf etmemeleri gerekir zira kamp yerinde en ufak bir tartışma da bile güvenlikçi abilerimiz sagolsun paketleyip gönderdiler, bileklikler konusunda ise gerçekten bu yıl bir çok katılımcı malın önde gideniydi herifler götüyle içip bilekliklerini kopartıp sonrasında da ama benim bilekliğim yok diye ağladılar sonrasında içeri alınmamaları anormiş gibi davranmaları çok komik.
ilk gün için kapıların açılmaması evet aramaların yapılmaması ve maalesef günümüz şartlarında her kalabalıkta bomba ihtimali düşünülmüş ve kamp alanı geniş çaplı aranmıştır.
gelelim amına kodugumun hector diye bagıran ergenlerine 4 günün içine tek sıçan kesinlikle o mallardı.
katılımcı olsaydım tek kızcagım şey içeri girişlerde alınmayan yiyecek içecek ve parfüm olurdu çok çok üzüldüm heba olan şeylere.
gel gelelim gönüllü arkadaşlara ve organizasyona size laflar hazırladım, hepinizi çok seviyorum öpücük öpücük kalp :D

tam anlamıyla yapılmış en iyi festival diyebiliriz 15 bin gibi bir katılımcı vardı tabi ki ara ara sorunlar çıkması normal daha iyi festivallerde buluşmak üzere.

ayrıca kamp görevlisi arkadaşa çadırını kenara çekti diye küfür eden arkadaşa selam çakarım.

regl

majezik ve eti browni en sevdigimiz olur o dönem.

çizmeli kedi veteriner kliniği

dolandırıcılar, sahtekarlar para düşkünü katiller!

kurtuluş caddesin de bulunan.

arkadaşlar ben cuma akşamı kedim çok rahatsız olduğu için kendi semtimde bulunan bir veterinere götürdüm orada fip teşhisi konuldu fakat bir arkadaşımın önerisi ile başka bir yere daha göstermem gerektiğini söyledi daha sonra nöbetçi en yakın yer diye buraya götürdüm orada da röntgen çekildi ve kedimin kaburgalarının kırıldığını organlarının parçalandığını ve acil fıtık ameliyatı olması gerektiğini söylediler tabi ben o durumda şok olduğum için mantıklı düşünemedim ve bunlara inandım benden oldukça yüksek bir para isteyerek hemen ameliyatın gerçekleşmesi gerektiğini söylediler ben de o parayı vermemin zor olduğunu söyledim ama yine de ameliyatı kabul ettim daha sonra ilgili kişi beni eve gönderdi ve ameliyat için hazırlık yaptıklarını söyledi gece kedimin durumunu öğrenmek için aradığımda zırt pırt arama biz haber vericez diyerek telefonu yüzüme kapattılar ertesi sabah tekrar aradım ve ameliyatın yine yapılmadığını söylediler hemen oğlumu görmeye gittim ve durumu gerçekten kötüydü aslında o kadar kötü durumda olmayan kedim bir gece orada kalarak daha kötü hale geldi.
ben bu insanlara o akşam üstümde bulunan tüm parayı verdim 240 tl. gecenin köründe eve gidecek param kalmadı çünkü ilk getirdiğim yerde de bir sürü ücret ödemiştim. ve bana söylediği yarın gelirken 500 daha getir para lazım para getir ki iyi edelim yavruyu dediler para lazım para malzeme alıcaz, gayet gülerek bunu yüzüme söylediler her defasında kedim için konuşma yaptığımda tüm personeller tek tek para meselesini hallettiniz mi diyerek durumu daha da çirkin hale getirdiler.
sonrasında tüm gün başka bir yer araştırdım ve kedimi oradan almaya gittim.kedimi almak istiyorum veterinerlik fakültesine götüreceğim sizin söylediğiniz ücreti ödeyemem dedim ve bana dedikleri şu sen cani misin eğer kedi buradan çıkarsa 1 saate ölür acil ameliyat olması gerek ve orada bizim ki kimi hocalar yok şuan öğrenciler var. ben yine de inanmayarak aldım ve başka bir yere götürdüğümde kedimin hiç bir yerinin kırık olmadığını ve organlarının hasar görmediğini gerçekten fip virisü olduğunu söylediler .
bu klinik hakkında bir kaç araştırma yaptım ve bir çok benimkine benzer şeyler yaşayan insanlar duydum hatta mahkemeye vermiş bir çok kişi varmış.
bu insanlar dolandırıcı o küçücük meleklerin üstünden para kazanmayı amaç edinmiş caniler.
ben içerideyken bir kadın kucağında yaralı bir kediyle geldiğinde ona da çok fiyat verdiler kadın sokakta gördüğünü ve yardım etmelerini istedin de ben devlet miyim devlet baksın biz zaten yoğunuz diyerek hasta bir hayvanı geri çevirdi.
daha sonrasında bir arkadaşımla paylaştım kendisi o semtte oturduğu için kız arkadaşıyla sokak kedilerini oraya götürdüklerini ve küçük bir dikiş için bile 800 tl gibi fiyat istediklerini belirtti.
mesela aslında para da değil benim şuan yaşadığım acı tarifsiz ben zaten kedimin rahatsızlığından dolayı üzüntü içindeyken bu insanların daha 4 aylık hayvanın üstünden para kazanmaya çalışması ve biraz daha fazla kazanmak uğruna o şekilde orada yatmalarına göz yummaları.
arkadaşlar bu caniliktir sizden ricam benim gibi bu klinikle sorun yaşayanlar destek versin istiyorum çünkü bu insanların yaptıklarını ilgili yerler bilmeli ve artık insanları dolandırmalarına izin verilmemeli.
benim derdim onlara verdiğim para değil sonuçta kedim iyi olsun yeter ama durduk yere orada hasta bir hayvanı yatırmaları ve beni kandırmaları çok çirkin bir durum.

çizmeli kedi veteriner kliniği rezaleti

dolandırıcılar, sahtekarlar para düşkünü katiller!

kurtuluş caddesin de bulunan.

arkadaşlar ben cuma akşamı kedim çok rahatsız olduğu için kendi semtimde bulunan bir veterinere götürdüm orada fip teşhisi konuldu fakat bir arkadaşımın önerisi ile başka bir yere daha göstermem gerektiğini söyledi daha sonra nöbetçi en yakın yer diye buraya götürdüm orada da röntgen çekildi ve kedimin kaburgalarının kırıldığını organlarının parçalandığını ve acil fıtık ameliyatı olması gerektiğini söylediler tabi ben o durumda şok olduğum için mantıklı düşünemedim ve bunlara inandım benden oldukça yüksek bir para isteyerek hemen ameliyatın gerçekleşmesi gerektiğini söylediler ben de o parayı vermemin zor olduğunu söyledim ama yine de ameliyatı kabul ettim daha sonra ilgili kişi beni eve gönderdi ve ameliyat için hazırlık yaptıklarını söyledi gece kedimin durumunu öğrenmek için aradığımda zırt pırt arama biz haber vericez diyerek telefonu yüzüme kapattılar ertesi sabah tekrar aradım ve ameliyatın yine yapılmadığını söylediler hemen oğlumu görmeye gittim ve durumu gerçekten kötüydü aslında o kadar kötü durumda olmayan kedim bir gece orada kalarak daha kötü hale geldi.
ben bu insanlara o akşam üstümde bulunan tüm parayı verdim 240 tl. gecenin köründe eve gidecek param kalmadı çünkü ilk getirdiğim yerde de bir sürü ücret ödemiştim. ve bana söylediği yarın gelirken 500 daha getir para lazım para getir ki iyi edelim yavruyu dediler para lazım para malzeme alıcaz, gayet gülerek bunu yüzüme söylediler her defasında kedim için konuşma yaptığımda tüm personeller tek tek para meselesini hallettiniz mi diyerek durumu daha da çirkin hale getirdiler.
sonrasında tüm gün başka bir yer araştırdım ve kedimi oradan almaya gittim.kedimi almak istiyorum veterinerlik fakültesine götüreceğim sizin söylediğiniz ücreti ödeyemem dedim ve bana dedikleri şu sen cani misin eğer kedi buradan çıkarsa 1 saate ölür acil ameliyat olması gerek ve orada bizim ki kimi hocalar yok şuan öğrenciler var. ben yine de inanmayarak aldım ve başka bir yere götürdüğümde kedimin hiç bir yerinin kırık olmadığını ve organlarının hasar görmediğini gerçekten fip virisü olduğunu söylediler .
bu klinik hakkında bir kaç araştırma yaptım ve bir çok benimkine benzer şeyler yaşayan insanlar duydum hatta mahkemeye vermiş bir çok kişi varmış.
bu insanlar dolandırıcı o küçücük meleklerin üstünden para kazanmayı amaç edinmiş caniler.
ben içerideyken bir kadın kucağında yaralı bir kediyle geldiğinde ona da çok fiyat verdiler kadın sokakta gördüğünü ve yardım etmelerini istedin de ben devlet miyim devlet baksın biz zaten yoğunuz diyerek hasta bir hayvanı geri çevirdi.
daha sonrasında bir arkadaşımla paylaştım kendisi o semtte oturduğu için kız arkadaşıyla sokak kedilerini oraya götürdüklerini ve küçük bir dikiş için bile 800 tl gibi fiyat istediklerini belirtti.
mesela aslında para da değil benim şuan yaşadığım acı tarifsiz ben zaten kedimin rahatsızlığından dolayı üzüntü içindeyken bu insanların daha 4 aylık hayvanın üstünden para kazanmaya çalışması ve biraz daha fazla kazanmak uğruna o şekilde orada yatmalarına göz yummaları.
arkadaşlar bu caniliktir sizden ricam benim gibi bu klinikle sorun yaşayanlar destek versin istiyorum çünkü bu insanların yaptıklarını ilgili yerler bilmeli ve artık insanları dolandırmalarına izin verilmemeli.
benim derdim onlara verdiğim para değil sonuçta kedim iyi olsun yeter ama durduk yere orada hasta bir hayvanı yatırmaları ve beni kandırmaları çok çirkin bir durum.

system error

kendisi sözlüğün tecrübeli çaylaklarındandır. modlar benim bebegimden ne istiyor anlamadım adam sürekli çaylak oluyor.

seviyorum.

hobiolarakyaparsin

(bkz: yerim).

yakbisigara

offfffffffffffffffffff kendilerini dünyalar kadar çok özledigim yazar.

mutlu ol yeter

3 cü bölümde breaking bad selam çakmasıyla gülümsetmiştir.
bu arada ertan saban kesinlikle taş.

liseli kız bacağı

liseli kız dedigin hala çocuk sayılır bu yüzden de bu şekilde başlık açıp ergen fantazilerinizi siktirin gidin başka yerlerde yapın.

kızların en itici olduğu anlar

yoktur.
kızar çok cicidir.

lisaaaa

sözlüğe geri dönmüş yazar.
asdfghjk şaka tabi ki eski tanıklara selam etmeye geldim hoşgeldin karşılaması yapın hemen geri gidicem.

kadıköy esnafına ırkçı bildiri dağıtıldı

Genelleme yapmak istemem ama o esnaflar ellerinde sopa ve bıçaklarla insan öldürüyor.

Ali ismail Korkmaz ve Nuh Köklü.
Hani esnaf polis asker hakim savcı bik bik ya!
insanlar bildiri dağıtmış çok mu neyse ki artık gezi Sürecinde ki gibi ne esnafa ne polise çiçek baklava yok bok yesinler.
Madem bu ülkede adalet yok o zaman adaletin Bittiği yerde anarşi başlar.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

En iyinizin bile amk.

lucy

büyük beklentilerle izlenim hayal kırıklığına uğratmış çakma bilim kurgu filmi.