bugün

girmek için saatlerce uğraştığım sunucu ha gayret başarcam şu sxe bi olsun
vizelerin bitmesiyle birlikte benim de içinde olacağım sözlüğümüzün cs sunucusu.*
öğreten olursa seve seve gelip vurulabileceğim, kanımı son damlasına kadar feda edebileceğim cs serverı.*
seovi'nin gelmesi gereken bir serverdır. ama ibne her yerde ibnedir.*
seovi'nin admin olmaması gereken serverdır. mazallah adamı slapler, slaylar, rocketler, kickler, sonra yine girersin bu sefer de banlar.

herşey ibne gücü adına.

o değilde, server çok kalite oldu bea. bütün mapler var. administrasyon da güzel. sevdim.
cs 1.6 yı bilgisayara başarıyla kurduktan sonra nasıl girileceğini bilmediğim sörvır.

beyler nereden giriyoruz sörvıra ne yazıyoruz cypher pls.
sxe nin kaldırılması gereken sunucudur Günümü piç ettim anasını satıyım hala olmuyor giremiyorum .
aslında ortam'da bir bölüm açılması ve server'ın durumuna göre online-offline ibaresi olsa tadından yenmez. buradan usta coder'lara sesleniyorum.
süper surf haritaları olan server. ayrıca;

sxe olayı, buranın seovileri, cs'nin lamerleri olan wall hackerlar içindir -sözüm meclisten dışarı*-.

her ihtimale karşı böyle bir uygulamaya gidilmiştir sanıyorum.

ha evet girmesi biraz zahmet istiyor böyle olunca, ama en azından adminler yokken filan wall hackerlar olmadan oynayacaksınız*.
maçın bitimiyle, o gazla (türkiye yenerse tabi) çok zevkli maçların yaşanacağı server.
8 sene sonra ilk defa bilgisayarıma counter yükletecek olan serverdır. zira download linkine tıklamışlığım ve setup exe yi bekliyor olmam gibi bir durum vardır.
can sıkıcı ve bunaltıcı açık öğretim sınavlarını atlattıktan sonra katılmayı ciddi ciddi düşündüğüm server. şimdilik ' iyi eğlenceler ' demekle yetinmekteyim. malum, açık öğretim sınavları real madrid ise ben cadizim, o yüzden vakit ayıramıyorum.
herkesi bekliyoruz sunucusu. yerimiz az. geç kalmayın.
bir türlü favorilere ekleyemediğim server . Add basıyorum yazıyorum ip i tamam a basıyorum ama liste de gözükmüyor .
an itibariyle girdim denedim heyecanlandım ama şuan boş kimsecikler yok uyuyabilenleri takdir etmekle birlikte biran önce cs oynayan kızlar yazısındaki sabit fikirli arkadaşlarımızla kapışmak istiyorum dedirten server. * *
bu arada bir online durum belirten linki kontol edeyim dedim çok akıllıyım ya sanki bi deneyeyim dedim anında bgielle şukadar saniye falan yazdı tekrar emeği geçenleri tebrik ediyor daha fazla forum havası vermeden bitiriyorum dedirten başlık *
1.6 değil de source sunucusu olursa daha iyi olacak sunucu.
dün gece bizleri sabri sarıoğlu'nun o huşu dolu sıfatı ile karşılayarak yarılmamıza sebebiyet vermiş cs serverı.

millet çatır çutur indiriyor azizim. ancak benden başka sözlükteki nicknameini kullanan yoktu sanırsam.
artık bir msn grubu olan sunucudur. group152215@groupsim.com adresini ekleyiniz. burada toplanıp, kaynaşıp sunucuya girebilirsiniz. sözlükte kim online, adam toplayayım derdine son.
Şuan boş olan sunucudur . Oynayacak oyuncular aranmaktadır
Az önce tool nickli biri tarafından fena çakıldığım sunucu.*
Şu an bomboş olan sunucu.*
gündüz vakitleri çoğu arkadaşın okulda veya iş yerinde olmasından dolayı pek rağbet görmüyor. akşam 7-8 den sonra yavaştan dolacaktır. acele etmeyiniz. *
1.6 yı yükledikten sonra hala nasıl girileceğini bilmediğimden öööyle boş boş yollarını gözlediğim sunucu..

la bi yardım ediverin yau..
yavaştan eğlenceye başlamış sunucu.
cs açılır -> find servers -> favorites -> add server -> 212.68.51.66 veya cs40.mygamearea.net yazılır.. listeye uludag yazarlari kapisma alani eklenecektir.

eklenmiyor. hiç bir değişiklik olmuyor.

sorulan sorulara baştan savma cevaplar verildiği için ulaşılamayan server..