bugün

entry'ler (462)

burak gürpınar

tarkan klibini tekrar tekrar izlememe sebep verdiği için suçlu bulduk biz kendisini. *
her yerde farkını gösteren müzisyen. panik yapmıyoruz, isviçreli bilim adamları araştırdılar, populeriteden etkilenip değişmek yerine populer kültürü yok etme amaçlı bir gizli silah kendisi. tarkan sonunda rock yıldızı olma hevesini açığa vuran klip çekiyorsa ben buna hadi hayırlısı bakalım derim. *

ışığın hiç sönmesin denilesi müzisyen. *

sevgiliyle tek kişilik yatakta uyumak

(bkz: there is no spoon)

forum entry

uykulu gözlerle logout oldum tam.
al tanım: şu halde bile beni gülümseten eser. * *

hem uludağ sözlük te hem inci sözlük te yazar olma

duydum ki iki sözlükte birden yazar olacakmışsın, olma!
dahi anlamında de yazamayıp başlık taşıtır olmuşsun, olma!

(bkz: olmak)

öyle bir geçer zaman ki

+ o evden çıkın, orda ben ve caroline oturacağız.

çotank *

bekledim ama olmadı.

berrin, koşmayı, gülmeyi, ağlamayı bilmiyor arkadaş. ayrıca bu kadar apolitik dangoz olup, olayın mantığına saniyesini harcamayıp, hakan rererö ahmet idealist demekten başka da bir yorumu yok, isterseniz eksileyin ama böyle.

hakan şeytan diyen diller lal olur. ne yapacaktı yahu sevdiği kız onu aşşağılasa da kızın esas sevdiğini de kurtarmış lan adam, bir de laf sokmuş çok mu? ne kadar pembeymişsiniz iki yüzlülük yapmayalım kardeşim hani aşkta herşey mübahtı. yalan mı söyledi çocuk?

çemile mahkeme celbinin yanında pencereden bakarken ağladın ya, canımdan can gitti. üzülme desem de olmuyor.

caroline denilen şırfıntı bilet ortada, valiz ortada basılıyor ve hala sevişme moduyla sıyrılabiliyorsa biz de banka soyar birde hala orda çalışırız bence. bu kadar hatayı kaldırıyor mu para silah mevzuları? ya da bana not, do not underestimate the power of the force *
bu balıkçı amcadan bir hallenenler, bir uyuz olanlar, gıcık olanlar birleşelim.

o değil de sen kızın gözünü elbiselerle şunlarla bunlarla boya, yemekte otel odasına girerken üstü kapalı erotik şaka yap, kızın yanlış anlayışına, seni masum iki örgülü ergen der gibi sırtlan gülüşüyle karşılık ver. aklına düşür, ve düşürdüğünü bil, sonrada, kardeşimle evlensene, diyebil. yok artık.

uzatmayacağım kalan sürede kendi kendime aliiiğğ pisliğine küfretmek istiyorum. orospu çocuğu demiyorsam terbiye bariyerlerinin aşılmasını hak etmediğinden değil, tamamı ile hasefe teyzeye sevgimden.

aslan burcu kadını

ukaladır. uyuzdur. ne oldum delisi olur kısa zamanda. acımasızdır. ama esasen duygusaldır, o yanını bastırmak için böyle yönler geliştirmiştir.

assassin s creed brotherhood

haşhaşinler ile tapınak şovalyelerinden, tesla ile edison sosundan falan biraz daha verse aklımı kaybettirecek iken birde istanbulda geçeceğini öğrendiğim oyun. kasım ayı da geçti, ps3 hali gelse de, pc için beklemeye başlasak.

okan yalabık

bu sezon tiyatro oyunlarının yanında, bizleri bir çok sinema filmi ile de sevindirmiş über oyuncu, bebeklerin en tatlısı. av mevsiminin fragmanında bir an çehresini görünce bayılmışım. * av mevsimi de gitmesi farz olan filmlerden olmuştur artık.

sözlükte beş yılı devirmek

bluevelve ile ortak paylaşımım olan olay. * *
olmazsa olmaz olarak, aa bu benim lan

öyle bir geçer zaman ki

uçan hollandalı caroline.

edison un aslında hırsız olması

gerçek.

assassin s creed 2de de, gönülden teslacılar olan bizleri mutlu ederek gösterilmiştir. bilim insanı dediğin, mucit dediğin tüccar olamaz, keza sanatçı da öyle. hep karıştırıp karıştırıp yanlış kişilere ekmek yediriyoruz.

zaga band

az önce fark ettiğim zaga band okan ile yollarını ayırdı durumunun taraflarından biri. *
gürgen öz programa geldiğinde, aralarındaki soğuk rüzgarlar bence sezilmişti o zamandan mesela. gerçekten yuvadan uçanla ters düşme durumu var sayın bayülgende. ve anlıyorum evet, birçoğumuz bu adamları yada aziz kediyi burdan tanıdık. ama bu çocuklarında yeteneksiz boş adamlar olduğu söylenemeyeceğine göre hak edene hakkını vermişsen neden yükselince dayanamıyorsun sevgili okan, bırak adamlar coşsun savursun, sonuçta sende doğar doğmaz kralı değildin kimsenin. seni severdim süt oğlan yapma etme yeme çocukların hakkını. hırs yapmak konumuna yakışmıyor.

öyle bir geçer zaman ki

bir sol görüşlü olan beni bile tiksindirdiniz. bahsi geçen dönemde ülkücü gençler elinde sopa belinde silahla geziyordu evet, bunu inkar edecek kadar öküz! değiliz. ancak bu solcu gençler çok yağuşuklu, sağcılar götüm gibin hali de ancak bebeleri gazlar afedersiniz. keyifle izlediğim bir diziyi sikerttiği için kızma boyutunu geçtim. geçmişdeki yanlış yönlendirmelerle maşa olmuş, ülkeye, karşı durdukları durumlardan çok daha fazla zarar vermiş gençlerin * yanlışını bizi fişekleyerek yeniden birbirimizi kırdırmaya çalışan senaristler kusura bakmayın da bu ülkeyi asıl bok eden sizin yanlı tutumunuz, inşallah bu hatanızdan dönmek gibi bir planınız vardır diziden biz tiksinmeden. aksi durumda bir gazla sağa sola çamur atan ahaha nasıl da alay etmişler lan ülkücülerle çok şahane diyen çakma slogan solcularından başka birde henüz tarih bilmeyen çocukları yani gerçek bebeleri kandıracaksınız ve o zaman ben basit bir dizidir bu diyip de geçecek zerzavattan biri olmayacağım, herkes ne yaparsa yapsın.

olay katliam ise, küçük kızkardeşi ile yürürken dört keleşli solcu tarafından taranıp hayatını kaybeden adamlar, akıl sağlığını kaybeden kızlar da bilirim ben. yemezler gazınızı.

thurstone scale

davranışların, tutumların ölçülebilirliğini savunan psikanalist L.L Thurstone tarafından oluşturulmuş istatistik ölçeği. kişilerin görüşleri sıfır on arasında bir çizelge üstüne oturtulur.

seri eksi oy veren ibne

aylardır bana musallat olmuş onun bunun çocuğudur. arkadaş bir huzur ver, tanım, düşünce, yorum, komik, ciddi farketmiyor aylardır ne yazdıysam sıradan eksilendi, her yeni yazımda bir adet eksi ile başlıyor.

öyle bir geçer zaman ki

-e hani ama turkiş kafiii

zardanadamdan geliyor;
sarışınlar boktur! söyle bakalım caroline sen zardanadamı biliyor musun?
ya işte böyle görün işte görün çilekeş analarınızdan öğrenemediyseniz burdan öğrenin o da olmazsa harry potter okuyun veela neymiş öğrenin, dışı ahu, melek, taş hele hele türkiye gibi bir yerde sarışın olduğundan mütevellit en bi güzel olan ama içi tam bir or..pu, hin, gizli hesapçı, sözde sevdiği adamın tüm ailesini süründürebilen kadınları tanıyın sevgili türk erkekleri.

hani şu ballandıra ballandıra anlatırsınız ya hepiniz ukraynadaki kaçak et kesme maceralarınızı, alın işte hani türk kızları rererö yaşasın bu kadınlar derdiniz ya işte şakasını yaptığımız yerden diziye başlıyor ve ne kadar da gerçek olabileceğini görüyoruz. *

sanmayın ki en bir kavruk tenli, hollywood filmlerinde bir numaralı kötü kişilik yada persliyi oynayabilitesi olan insan olduğumdan o kadına nefretim. tamam kötü kadını sarışın seçmişler mutluyum ama bu ondan değil wallahi bakmayın laf değiştirmeme, daha tanıdık ah daha bir yakın olduğu için bu kadar derin yazışım.

cemile... ah cemile... gurur yap daha... neden yapıyorsun o gururu sen çok yüksek mertebe olduğundan değil yavrum, bunca zamandır yapmadın boşanmak istedin ama yemedi işte elalemin dili bir yılandı annem, o zaman boşanamadın işte o yaptığın hata bu! şimdi onca zamandır yapamadığın şeyi yapmayı kaldıramıyorsun yoksa kadınlık gururu değil bu biliyorum ayak yapma sen gerçekleri yeni gördün kabullenemiyorsun.

caroline, kaltak da sensin bıçak da sana girsin. hatta allah da belanı versin. sana başka sözüm yok.

ali, hatta a-li gerçekten seven kadın tutup da sevdiği adamın çocuklarını hüngür foşurt ağlatmaz. liseli bebeler gibisin, ama bana virdi diyen dedesin ya da. görmüyor musun oğlum al bu da dertlendiğin bütün tipik nazları yapıyor. ama sendeki bu mallıkla sen her haltı hakediyorsun. inşallah gün gelecek mert çükünden asacak seni tavana. *
mert, sadece sinirli ergeni oynuyor diyenler olmuş senin için. onlara, bi siktir git çay koy de bebem. çünkü öyle bir durumda suça meyilli pisikopat ergen olmayacaksın da ne olacaksın acaba, olman gereken gerçekçi rol bu ben sana diyeyim. bundan sonrası ailenin dağılması gerçi ama yapacak birşey yok.

kızlar sizler o caroline şırpıntısından daha güzelsiniz. hele küçük kardeş aman tanrım bu bölümde resmen bir melek. ayrıca ahmetten hakana ordan da soner miydi o zengin gizemli amcanın adı işte * ona kadar sizin hikayeler hepsinden güzel hadi be yavrularım. kim tutar sizi.

osman, seni pamuklara sarmalar sararım, ne bedel isterim ne hesap sorarım osman.

lan öğrenci evi diye küçümsemeyin 4 boş çekyatım var. gelin lan bende kalın. çocukluğum olun oturun çekyatlara ben sizi izliyeyim sonrası köprüde bitsin.* ağlamıyayım yazdıkça açılırım dedikçe, yazdıkça o alinin, bir de babalarına trip yapıyorlar, diyerek belerttiği gözleri geliyor aklıma.

allah belanı versin amca mode on. bilirim ben o amcaları, halaları, teyzeleri de bilirim. birden herkes alakasız olur sonra herkes namus bekçisi. bir sonraki durumu söyliyeyim kendi kızına yüz verse o herif şimdiye çocuk yapmıştı haspa. yenge için bişey demiyorum. elim ayağım titrer sonra sinirden.

sevgili babaanne, o ali ibnesine küfretmiyorsam ucu sana dokunacağı içindir. ellerinden öperim.

geleceği gören edit: evet adamlara mektup gibi oldu, eleştirmeyin farkındayım, tadımız kaçmasın. *
edit2: osman, imla.

aras bulut iynemli

dizinin içeriğine de yazdım, bu çocuk ilerde güzel yerlere gelecek diye umuyorum. hatta üşenmedim, erinmedim facebook hesabını buldum mesaj attım. allah yolunu açık etsin diye. *
sallamadı tabi, şimdiden oyuncu egosu aferim. * uzun lafın kısası iyi oyuncu, özellikle benim için birebir yaşadığım sahnelerin tekrarını izletiyor sanki. duygulanmıyayım diye zevzekçe yazayım dedim yine olmadı yine duygulandım bak. başarılar diyoruz.

öyle bir geçer zaman ki

* amaç bir aşkı memnu benzeri klasik oluşturmak değil, çok da fifi nasıl tepki aldığı hatta. ama yazmazsam çatlarım arkadaş. bu nasıl bir gerçekçi dizidir. bu nasıl nokta atışıdır, şapka çıkarmadan geçemiyorum. babanın hala bana nasıl tepki verir bu çocuklar havaları falan... dayanamıyorum her bölümde ağlıyorum onun da benim için özel sebepleri var, herkesten bir nebze daha gerçekçi bunlar benim için.
bu arada meteyi oynayan Aras Bulut iynemli birileri senin alnından öpsün. nerdeyse birebir gördüklerimi oynuyorsun.

(#9742442) sonrası da budur. şimdi prozak sonrası uykuya gidiş.

vajina etrafındaki et parçasına kadın denir

yetmiş ikinci kernel benzetmesi yapana plaket geliyormuş. ben author diyecektim ondan değiştiriyorum. * * *

heberler

bir daily show havası sezdiren şakadan haber programı. ekşiden kanırtmak, kopyalayıp da yapıştırmak gibi olmasın ama biraz daha the onion gibi olmuş.

zaytu... yok yok demeyeceğim. *