(bkz: fc dsubasa)
Yazdıklarından dolayı çaylaklığa alınmış yazarların yabancı mı yoksa yerli mi kabul edilip edilmeyeceğini merak ettiğim hededir.

(bkz: Ulan Kartal Penches i takımı bitirdin lan)

Edit: Efendim özelden aldığım son bilgilere göre bu çaylaklar çifte pasaportlu olarak oynayacaklarmış. Ne kadar güzel lan herşeyi düşünmüşler.
çaylak statüsünde olanlar, yazar olanlar, yazar alımları kapalı iken silinenler yabancı statüsünde sayılmayacaktır..
st istanbulls olarak katılacağımız organizasyon..

Takım kadrosu aşağıdaki gibidir..

maskeli mevlid - gk
melankolik - c
fatal
beraent
lock
kuntayi kinteleyen adam
salca
antonito
neodervish

(bkz: eğlence başlasın)
bir çok klubün arap şehleri ve abromoviç tarafından satın alınacağı lig.
bir çok açıdan zırvalardan sıkılan ve ekstra etkinlik isteyen uludag sözlük abazanları pardon erkeklerine ilaç gibi gelecek olan etkinlik...

bayan yazarları da seyirci olarak bekliyoruz..
5 ve katları sampiyonluk yasayan takımların formalarına 5 yılı simgeleyen gazoz kapagının takılması gereken ligdir.*
efes kızlarının ponponlarıyla katılacağı lig.
1.83 boyunda 70kilo civarlarinda,orhantepe sporda libero ve stoper, sinif takiminda amc oynamisligim vardir.tamam biraz hamlamis olabilirim ama o kadarda unutmamisizdir be.haftasonlari istanbul,hafta icleri bursada bulunan bir vatandas olarak 2 sehrin kulupleriylede gorusmeye acikim.onemli not:bonservis bi paket samsun.
Edit:champagne supernovayla anlasmis bulunuyorum.
(bkz: tipik türk)
kimsenin çıkıpta gel bizde oyna lan saipsiz demediği lig, vay anasını lan, gene kaldık saipsiz diyor ve dönüp arkamızı gururla uzaklaşoyoruz sayın seyirciler...

tamam lan, zall ve ben, siz hepinizsiniz...
st istanbulls'un kaleci ihtiyacı ortaya çıkmıştır.. ben "iyi bir kaleciyim" diyenleri bekliyoruz..

edit: ani bir kararla kaleci olmaya karar verdiğimden ihtiyaç giderilmiştir..
bu lig hakkında bir kaç önerim olacak:

1- her takım kendine bir renk tescil ettirsin. (ama bu renkler 4 büyüklerin renklerinden farklı olsun yoksa takım içersinde ikilik oluşturabilir)

2- maçlar için avrupa yakasında merkezi bir noktadaki halı sahalar düşünülsün. araştırılsın

3- her takım kendine renk sectikten sonra tek tip forma edinsin (bu konuda sirkeci de hizmet veren spor mağazaları var bütün lig bir arada gidip bir mağazadan anlaşırsa her bir formanın tanesi * 15-20 tl arasında malolur.

bir de ligde maçlari yonetmek için uygun hakemler bulunsun.
10 numara yırtıcı forvetim. top bana geldigi zaman sevinmeye baslayin.
esbpl iyice incelenmiş ve olması gerekenlerin listesi çıkarılmıştır.. hali hazırda 3 takım tamamlanmış ve bitmesine kısa bir süre kalmış 3 takım daha vardır.. takımlar hazırlanınca takım kaptanları ve eğer isterse diğer oyuncuların katılacağı bir zirve ile saha, forma, hakem, kurallar, fiksür gibi şeyler tartışılacak ve bir karara varılacaktır..

güzide liğimiz için fikirleri olan herkes notlarını hazırlasın ve buradan duyurulacak zirve gününe katılsın isteriz.. daha iyi bir eğlence için.. *
şampiyon olan takım yayla kupasına direk katılacakmış.
Kupa olarak bir şişe gazozun verileceği ligtir.

O kadar ter dökülecek lan, ödül olarak kişi başı bir şişe gazoz olacaksa ben yokum bu işte.

Edit: Özelden aldığım bilgiye göre, bir şişe gazoz her oyuncuya değil sadece takıma verilecekmiş. Yuh!
atletico montegrande olarak renklendirecegimiz lig.

kadromuz soyle:

northwich
reconquista
sandikli abaza
colpa
bydnvr
selamlik
chaotic good
ayagini organina gore uzat
saipsiz

rakiplerimize basarilar, sevgiler, saygilar. ama belirtmeden gecemeyecegim, isiniz kolay degil.*
kimseyi tanımam etmem sözlükten. lakin olabilir, oynayabilirim tabii, neden olmasın?
amf oynadığımı yerine göre de cmf oynayabileceğimi yeniden belirtmek istediğim ligdir.
şahsıma gelen transfer tekliflerinden atletico montegrande klübüyle 1 senelik sözleşme imzalayıp, imzalama parası 5.000 tl, maç başı ücreti 1000 tl, gol yememe primi 10.000 tl'den anlaşarak uludag sozluk birinci gazoz liginde boy göstereceğim ligdir.
imzalama töreninin ardından northwich basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
b.m; uludag sozluk birinci gazoz ligi 3 tane takım, san marino'dan 4 takım sizi istiyordu neden uludag sozluk birinci gazoz ligiden atletico montegrande takımını kabul ettiniz.
northwich; uludag sozluk birinci gazoz ligini duyunca hemem san marino'da ligini aklımdan sildim zaten san marino'ya gitmeyi hiç düşünmemiştim atletico montegrande takımında pişeceğime gelişeceğime inanıyorum. burası benim için bir basamak olucak.
b.m: takım hakkında herhangi bir bilgiye sahipmisiniz?
northwich; takım hakkında pek bilgim yok ama, araştırmalarım sonucu takımda çok kaliteli futbolcular olduğunu öğrendim.
b.m; kimleri kastediyorsunuz.
northwich; ayagini organina gore uzat bydnvr colpa reconquista * şuna inanıyorum ki takımdaki yıldız futbolcular sadece bunlardan ibaret değil.
b.m; son olarak neler söylemek istersiniz.
northwich; şampiyonluğun favorisiyiz, şampiyonluk için elimden geleni yapacağım.
sezonun başlamasına 2 ay kala hızlı bir çalışma, uzun ve yorucu süren transfer görüşmeleri sonucu küçük eksiklerimizle birlikte temelde oluşturduk takımımızı. takımımızı daha yakından tanımak ve belki dahil olmak için;

(bkz: fcuk club)
esbpl örnek alınarak free maçlar yapılıp henüz bir takımda kendisine yer edinememiş arkadaşlar, kadrolarında eksik bulunan takımlara yerleşebilirler. bunun için hali hazırda kurulan takımlara karşı karma maçlar düzenlenebilinir ve takım kurmaya niyetli kaptanların da bu maçları seyredip eksikliklerine göre transfer teklifleri yapabilirler. yani esbpl'de olay bu şekilde cereyan edilmekte. şartlar olgunlaşması ve de esbpl ile çakışmaması halinde ben de bu organizasyonun içinde bulunmak isterim açıkçası...
maçlar pazar günü olacaktır..
takım kaptanlarının lig hakkında fikir alış-verişinde bulunmak için (bkz: 11 ocak 2009 istanbul hali saha zirvesi/#4486184) ilgili zirveye gelmelerinde yarar vardır..